Horoskop tygodniowy od 04.09. do 10.09.

Czy to będzie niesamowity tydzień? Sprawdź!

horoskopweekendowymilion1.jpg

BARAN

Praca: część Baranów zmieniła miejsce pracy. Miało być cudnie, rzeczywistość jak zwykle okazała się inna. Problemy się pojawiły, ale nie z zakresem obowiązków, tylko ze współpracownikami. Trzeba trochę poczekać na akceptację środowiska. 


Finanse: sytuacja finansowa jeszcze w tym tygodniu się nie poprawi. Jedyne dodatkowe pieniądze, jakie wpadną okazyjnie, to te z chałtury. Ale to kropla w morzu. Spokojnie zaczekaj, przyjdzie czas na poprawę. 


Zdrowie: wiadomo, że trzeba o nie dbać. Stawką jest dłuższe, pozbawione większych problemów zdrowotnych życie. Pamiętaj jednak o zmianie nawyków żywieniowych i przynajmniej ograniczeniu używek. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 24, 28, 35, 43, 48. 

Ważne dni to 4, 5, 6 września 2017 roku. 


BYK

Praca: zastanawiacie się nad zmianą pracy, pomyślcie o tym dopiero w przyszłym roku. W tym zmiana pracy nie wyszłaby na lepsze, a mogłaby wyraźniej najwyraźniej zaszkodzić. Wstrzymaj się, po co Ci problemy, są niepotrzebne. 


Finanse: robisz co możesz, ale są w opłakanym stanie, zapowiadają poważne problemy. Postaraj się ograniczyć zbędne wydatki, a przestaniesz narzekać. Wrzesień i październik to miesiące oszczędzania. 


Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, ale to nie znaczy, że masz siebie zaniedbać. Pamiętaj o zmianie nawyków żywieniowych i gimnastyce. Taka rewolucja z pewnością nie zaszkodzi, tylko pomoże. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 22, 31, 42, 46. 

Ważne dni to 7, 8, 9 września 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: ten tydzień będziesz miała wypełniony pracą. Dwa ważne spotkania zawodowe, a oprócz tego normalna praca, bez żadnej ulgi. Mimo wszystko dasz sobie radę, jesteś świetnie zorganizowana. 


Finanse: mogłyby być lepsze, ale i tak nie masz powodów do narzekania. Przynajmniej przez rok nic się nie zmieni, nie ma na to żadnych szans. Jedyną możliwością poprawy jest dodatkowa praca. Niestety, ale Twój czas jest mocno ograniczony. 


Zdrowie: dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne są bardzo ważne. Aby to osiągnąć, należy zmienić jadłospis, uprzednio oczyściwszy organizm z toksyn, odstawić używki i zacząć regularnie ćwiczyć. Oczywiście delikatnie, nie wyczynowo, taka gimnastyka z pewnością nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 7, 18, 21, 33.

Ważne dni to 8, 9, 10 września 2017 roku.


RAK

Praca: w tym tygodniu trafił się niezamierzony, krótki urlop. Postaraj się wykorzystać go maksymalnie. Jest tyle zaległych spraw do załatwienia i zrobienia, że tak naprawdę te kilka dni będą zbawienne. 


Finanse: niestety, ale w tym tygodniu i w następnych również zmian żadnych nie będzie. Ważne jest to, że gorzej nie będzie, lepiej niestety też nie. Trzeba się z tym pogodzić, nic nie możesz zmienić. 


Zdrowie: jeżeli uważasz, że nic Ci nie dolega, to zrób badania krwi i moczu. Jak przyjdą wyniki, to zaczniesz uważać na siebie. Piasek w nerkach jest łatwy do spędzenia, wczesny cholesterol również. Powoli zaczniesz tępić drobne dolegliwości. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 11, 21, 37, 45.

Ważne dni to 4, 6, 8 września 2017 roku.

LEW

Praca: pracy nie zmienisz, przynajmniej nic takiego nie zapowiada się w tym tygodniu. Pamiętaj, dobrą pracę dostaniesz dopiero w przyszłym roku. Ten tydzień będzie taki sam jak poprzednie, bez żadnych rewelacji i zmian. 


Finanse: pozostaną na tym samym poziomie, nic się z nimi nie zadzieje. Niczego nie zyskasz, ale też i nie stracisz. Właśnie z tego powinnaś być zadowolona. 


Zdrowie: ten tydzień jest odpowiedni na oczyszczenie organizmu z toksyn. Po oczyszczeniu nie zapomnij o ustawieniu czakr i trzech dniach całkowitej głodówki. Wydaje się to trudne, zwłaszcza ta głodówka, ale tak naprawdę to nie stanowi ona większego problemu. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 17, 27, 32, 46.

Ważne dni to 4, 5, 10 września 2017 roku.


PANNA

Praca: w tym tygodniu otrzymasz wiadomość o podwyżce i awansie. Długo czekałaś na tę wiadomość, Twoja praca zostanie należycie oceniona. Jeszcze bardziej zaangażujesz się w pracę dla firmy. 


Finanse: masz realną szansę na ich poprawę, co prawda jeszcze nie w tym tygodniu, ale dobrze znasz termin. Tyle czekałaś, możesz jeszcze trochę zaczekać. Nic się nie stanie, żadnego kataklizmu ani końca świata nie będzie. 


Zdrowie: masz tyle drobnych dolegliwości, że zioła z pewnością Ci nie zaszkodzą, a są zioła na każdą dolegliwość. Skonsultuj się w tej sprawie z zielarzem. Bądź dobrej myśli, nie zapomnij o gimnastyce i więcej się ruszaj. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 12, 26, 27, 32.

Ważne dni to 6, 7, 9 września 2017 roku.

WAGA

Praca: wiadomości zawodowe w tym tygodniu nie będą dla Ciebie korzystne. Firma stoi na krawędzi bankructwa i zaczną się zwolnienia grupowe. Zacznij szukać nowego miejsca pracy już teraz. To nie będzie takie łatwe. 


Finanse: nadszedł czas na oszczędzanie i kontrolowanie wydatków. Zaczynają się trudne dni i należy się do nich przygotować. Licz tylko na siebie. 


Zdrowie: nie czekaj, aż się zepsuje, zacznij je poprawiać już teraz. Bynajmniej nie lekami, tylko ziołami. Tym samym zapewnisz sobie ogólną poprawę.


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 17, 36, 43, 49.

Ważne dni to 7, 8, 9 września 2017 roku.


SKORPION

Praca: powinnaś się ciągle dokształcać, Młode Wilki czekają na Twoje stanowisko i na każdy Twój błąd, który będą mogły wykorzystać. Takie jest prawo natury, słabsi są eliminowani. 


Finanse: postaraj się kontrolować swoje wydatki. Zacznij to robić jeszcze w tym tygodniu. Oszczędności się przydadzą w późniejszym czasie, a jak nie, to i tak je wydasz na przyjemności. 


Zdrowie: zdrowe jedzenie też może być smaczne, nie krytykuj, tylko się przekonaj. Herbaty ziołowe i owoce to samo zdrowie, a ich smak jest wyjątkowy. Dlatego też zacznij je pić, jeżeli lubisz słodkie, to tylko miód. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 19, 20, 38, 45.

Ważne dni to 5, 6, 9 września 2017 roku.

STRZELEC

Praca: w tym tygodniu na Strzelce czeka duża zmiana zawodowa. Otrzymacie informację o obowiązkowym szkoleniu, które również Was obejmie. Podniesiecie swoje kwalifikacje, a w pracy będzie czekał na Was awans i podwyżka. To wszystko będzie miało miejsce później, ale wszystko zacznie się w tym tygodniu. 


Finanse: w tym, jak również przez kilka najbliższych tygodni, nic się nie zmieni. Będą na bardzo średnim poziomie, na poprawę dopiero przyjdzie czas. Warto jednak będzie czekać. 


Zdrowie: wszystkie drobne dolegliwości, które masz, dadzą się łatwo zlikwidować ziołami. Skorzystaj więc z możliwości ziół i zdrowego odżywiania, a zminimalizujesz lub nawet usuniesz wszelkiego rodzaju problemy zdrowotne. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 11, 23, 39, 41.

Ważne dni to 4, 6, 10 września 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: nareszcie możesz iść na zasłużony wypoczynek. Postanowiłaś zaryzykować i wybrałaś Turcję. Mądry wybór, spokojnie odpoczniesz i wrócisz do Polski. W pracy zostaniesz okrzyknięta bohaterką. 


Finanse: nic się nie zmieni, przynajmniej w tym tygodniu, w następnych również nie ma co liczyć na poprawę. Chyba że należy liczyć na coś nieoczekiwanego. Trudno określić, co się stanie. 


Zdrowie: największą Twoją zmorą jest ciśnienie. Doskonałe na obniżenie ciśnienia są krople Bonifratrów. Oczywiście można się leczyć w każdy inny sposób. Ciśnienie to dolegliwość na całe życie. Można je tylko ustabilizować. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 15, 23, 39, 45.

Ważne dni to 4, 9, 10 września 2017 roku. 

WODNIK

Praca: najlepiej się czujesz, prowadząc własną działalność lub zajmując wysokie stanowisko. Nie wiszą nad Tobą żadne czarne chmury, po prostu źle się w tym tygodniu czujesz. Tak naprawdę to powinnaś to wyleżeć.


Finanse: ten tydzień okaże się wyjątkowo korzystny materialnie. Po prostu rozliczysz się ze swoimi kontrahentami i będą to korzystne dla Ciebie rozliczenia. 


Zdrowie: czasami coś Cię zaboli, czasami coś chrupnie, ale ogólnie czujesz się dobrze i nic Ci nie dolega. Możesz pić profilaktycznie herbaty ziołowe i soki owocowo-warzywne. Z pewnością Ci nie zaszkodzą. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 34, 39, 43, 49.

Ważne dni to 6, 7, 10 września 2017 roku.


RYBY

Praca: ten tydzień to tydzień Twojego sukcesu, dowiesz się o propozycji, skierowanej imiennie do Ciebie, odbycia rocznego stażu za granicą. Masz opory z podjęciem decyzji, ale nie powinnaś się wahać. To dla Ciebie ogromna szansa na zawodowy sukces. 


Finanse: niewiele się zmienią przez ten czas, a przynajmniej przez rok. Powinnaś po prostu być cierpliwa. Wysokie zarobki i kariera są w zasięgu Twojej ręki. Trzeba tylko zaczekać. 


Zdrowie: masz nieduże dolegliwości, tak jak każdy. Na razie będą na takim poziomie, na poważne dolegliwości jeszcze przyjdzie czas. Bądź spokojna, nic złego się nie wydarzy. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 9, 13, 24, 38.

Ważne dni to 4, 7, 8 września 2017 roku.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 04.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×