Horoskop tygodniowy od 05.12. do 11.12.

Wróżka Henrietta przepowiada, co wydarzy się w tym tygodniu! Sprawdź!

horrorskope.jpg

BARAN

Praca: czas przedświąteczny to najgorszy czas w pracy, dużo do zrobienia w firmie, jak zwykle w tym czasie i sporo zajęć domowych, też jak zwykle w tym czasie. Mimo to pod koniec tygodnia ważne spotkanie biznesowe, będące podsumowaniem działania w całym roku. 


Finanse: wydatki co prawda nie przekroczą przychodów, ale i tak nadszarpną, jak zwykle, Twoje możliwości. Faktem jest, że otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie i coroczne ustawowe nagrody. Zrównoważy to koszty oczekiwanych, dużych zakupów, niemniej jednak zdenerwowanie pozostanie. 


Zdrowie: lekka dieta przed świątecznym obżarstwem się przyda. Pamiętaj o wątrobie, żołądku, jelitach i trzustce, miej nad nimi litość i nie obciążaj nadmiernie. Chociaż raz zastosuj się do zaleceń. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 22, 27, 38, 41, 47.

Ważne dni to 5, 6, 7 grudzień 2016 roku.


BYK

Praca: pomimo, że to jest ostatni miesiąc roku, to jednak w połowie tygodnia czeka Cię poważna rozmowa z przełożonym. Jej wynik, to znaczy awans, zależy od Twojej postawy i zaangażowania. Przyszłość zawodowa jest obecnie dla Ciebie priorytetem. 


Finanse: poprawią się, aczkolwiek niewiele. Na większą poprawę trzeba jeszcze zaczekać. Pierwsze dodatkowe pieniądze nadejdą jeszcze w połowie tygodnia. Będziesz z tego naprawdę zadowolona. 


Zdrowie: wszystkie zalecenia dotyczące zdrowego odżywiania, gimnastyki i innych ćwiczeń raczej zapomnisz w nawale zajęć. Przygotowania do świąt i same święta zajmą Ci za dużo czasu, aby o tym pamiętać. Cóż, jak zwykle kosztem zdrowia dasz się zwariować. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 11, 19, 25, 32, 43.

Ważne dni to 8, 9, 10 grudzień 2016 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: osiągnęłaś naprawdę doskonałe wyniki zawodowe. Wymierna nagroda Cię nie ominie. Możesz spokojnie oczekiwać awansu, podwyżki i innych dodatków. Jak zwykle pod koniec roku zapowiada się w tym tygodniu zebranie wszystkich pracowników i omówienie Waszej działalności. 


Finanse: cóż, trzeba zacząć oszczędzać, żeby na wszystko starczyło. Ten czas jak zwykle Cię dobija i kupujesz mnóstwo zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Zrób sobie spis tego, co naprawdę jest Ci potrzebne i czego później nie wyrzucisz. Nie martw się, nie wydasz wszystkiego. 


Zdrowie: mimo braku czasu, pamiętaj o sobie. Nie obciążaj niepotrzebnie swojego organizmu i nie przejadaj się już teraz. Zostaw to sobie na później. I tak jak zwykle przytyjesz, zresztą masz na to jeszcze czas. Na razie dbaj o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 9, 17, 32, 39, 44.

Ważne dni to 9, 10, 11 grudzień 2016 roku.


RAK

Praca: pracowite z natury Raki też odczują nerwową atmosferę końca roku. Zostało Ci zaledwie trochę czasu na zajęcie się sobą i swoją pracą. Cóż, końcówka roku już taka jest. Nie możesz teraz zaniedbać się w pracy, od tego zależy cały przyszły rok. 


Finanse: musisz uważać na pieniądze, zacznij się kontrolować. Nie dopuść do tego, aby Twoje wydatki przekroczyły wpływy gotówki na konto. Zrób nieco skromniejsze zakupy, kup tańsze prezenty. Po prostu się pilnuj. 


Zdrowie: pomimo zapracowanych dni, powinnaś wygospodarować trochę czasu dla siebie. Krótki, trzydniowy weekendowy i wypad do Spa bardzo się przyda. Odpoczniesz, nabierzesz sił i zajmiesz się swoim zdrowiem. Pij herbatę z pokrzywy, a znacznie poprawisz swoje zdrowie. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 12, 17, 24, 38, 43.

Ważne dni to 7, 8, 9 grudzień 2016 roku. 

LEW

Praca: postarajcie się przetrwać ten „nienormalny” czas. Z jednej strony czeka Cię nawał pracy, jak zwykle o tej porze. Powinnaś się wykazać inicjatywą. Z drugiej strony szał zakupów, na który musi Ci wystarczyć cierpliwości.


Finanse: niestety, ale szał świątecznych zakupów skutecznie i dotkliwie wyczyści Twoje konto. Jedyna nadzieja w dodatkowym wynagrodzeniu za okazjonalną pracę. Poprawa nastąpi już w styczniu. 


Zdrowie: w nawale zajęć nie zapomnij jednak o dbaniu o swoje zdrowie. Staraj się pić dużo wody mineralnej, herbaty ziołowe, odrobina gimnastyki też wyjdzie Ci na dobre. Uwaga, nie kupuj żywności, jeżeli podejrzewasz, że pochodzi z Chin. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 19, 24, 37, 45.

Ważne dni to 8, 10, 11 grudzień 2016 roku.


PANNA

Praca: z natury pracowite Panny w takim natłoku zajęć, zarówno zawodowych jak i domowych poczują się doskonale. Lubicie być w środku zainteresowania wszystkich i bardzo lubicie być niezastąpione, a przynajmniej za takie się uważacie. Zostaniecie docenione, awans i spokojne święta będą zasłużoną nagrodą. 


Finanse: znaczne wydatki trochę je uszczuplą. Święta i Sylwester to specjalne okazje. Tak jest już od lat, a tak naprawdę to nikt się do tego nie przyzwyczaił. Bez obaw, źle nie będzie. 


Zdrowie: uważaj na siebie, nie jesteś przyzwyczajona do życia w ciągłym ruchu. Przynajmniej się wysypiaj i odżywiaj w miarę zdrowo. Pamiętaj o wodzie mineralnej, tabletkach na wątrobę i herbatkach ziołowych. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 8, 19, 28, 36.

Ważne dni to 7, 9, 10 grudzień 2016 roku.


WAGA

Praca: pojawią się nowe propozycje zawodowe. Powinnaś je przyjąć, zapowiadają się ciekawie i atrakcyjnie finansowo. Do końca roku masz czas się zastanowić. Na razie nie rozgłaszaj tej wiadomości, pracuj tak, jak zawsze. 


Finanse: nie powiększą się, mogą się tylko zmniejszyć. Skutecznie temu pomogą spodziewane wydatki. Nic nie zaoszczędzisz, możesz tylko więcej wydać. Takie są właśnie wydatki pod koniec roku. Nic na to nie poradzisz. 


Zdrowie: nie lubisz chodzić do lekarza, niestety będziesz musiała. Nasilają się problemy gastryczne, zgaga zacznie Cię wykańczać. Musisz zacząć się leczyć, dotychczas stosowane środki to placebo, pomagają tylko doraźnie. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 16, 23, 37, 41, 48.

Ważne dni to 8, 10, 11 grudzień 2016 roku.


SKORPION

Praca: absencja w firmie jest przyczyną nawału pracy. Możliwe są również nadgodziny. Jedyne co możesz zrobić, to nie dać się zwariować. Ten tydzień będzie szczególnie intensywny. Wymierna nagroda Cię za to nie minie. 


Finanse: okazjonalne pieniądze trochę poprawią Twój humor. Niestety szykuj się na wydatki. Co z tego, że jesteś na nie przygotowana, jak będą po prostu większe od przewidywanych. Trudno, przeżyjesz. 


Zdrowie: trudno w tym czasie prowadzić zdrowy tryb życia. Zrób to jednak w miarę możliwości. Warto mieć zdrową wątrobę i żołądek. Czas świąt i Sylwester są tylko raz w roku. 


Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 27, 32, 36, 48.

Ważne dni to 7, 8, 11 grudzień 2016 roku.

STRZELEC

Praca: czeka Cię poważna rozmowa dotycząca Twojej przyszłości zawodowej. Będziesz zadowolona z jej przebiegu. Spojrzysz się na wszystko z nowej perspektywy. Twój awans i podwyżka to nagroda za dotychczasową, nienaganną pracę. 


Finanse: na szczęście się nie zmienią, a nawet poprawią. Wydatki świąteczne drastycznie ich nie zmniejszą. Dlatego też możesz spokojnie je zaplanować. W ten sposób trochę zaoszczędzisz i będziesz mogła odrobinę zaszaleć. 


Zdrowie: ponieważ masz wszystko zaplanowane i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć, zajmij się sobą. Bądź w ten czas egoistką. Zadbaj o swój wygląd, krótki pobyt w Spa dobrze Ci zrobi. Zrelaksujesz się, odprężysz, zregenerujesz nerwy. Poczujesz się dużo lepiej. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 11, 32, 40, 45.

Ważne dni to 7, 10, 11 grudzień 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: zostało Ci parę dni wolnego, niestety, ale nie masz co marzyć, że je teraz dostaniesz. Praca zdominowała Twoje życie, zamiast wolnego masz nadgodziny. Jesteś już zmęczona, ale do końca roku dożyjesz. Nie narzekaj, inni mają gorzej. 


Finanse: trochę się poprawią dzięki Twojej zaradności. Dodatkowe pieniądze bardzo się teraz przydadzą. Starczy nie tylko na wydatki i prezenty, ale również na odrobinę luksusu dla siebie. Pamiętaj, pieniądze to rzecz nabyta, a Ty jesteś wyjątkowa. 


Zdrowie: niby nic Ci nie dolega, ale drobne niedyspozycje trochę psują Twój nastrój. Nic już teraz nie zrobisz, nie masz na to czasu, ale lepiej odwiedź lekarza i po prostu sprawdź stan swojego zdrowia, zwłaszcza pracę żołądka i wątroby. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4 13, 22, 38, 43.

Ważne dni to 8, 9, 10 grudzień 2016 roku. 


WODNIK

Praca: praca na etacie bywa ciężka, ale praca na swoim trwa 24 godziny na dobę. Powinnaś podsumować cały rok i zrobić plany na przyszły. Rozlicz się również z kontrahentami, masz niewielkie niedopłaty, które musisz uregulować. 


Finanse: ubiegły rok był dla Ciebie łaskawy, nie musisz się martwić o pieniądze. Świąteczne wydatki nie powinny Cię przerażać. Stać Cię prawie na wszystko i jeszcze zostanie. 


Zdrowie: pieniądze pozwolą Ci na prowadzenie odpowiedniego trybu życia i właściwe odżywianie. Trochę świątecznego szaleństwa jednak się przyda. Nic Ci się nie stanie, a świąteczne jedzenie z pewnością Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 7, 18, 23, 37.

Ważne dni to 6, 7, 8 grudzień 2016 roku.


RYBY

Praca: ten tydzień będzie obfitował w wydarzenia, ważne rozmowy zawodowe, spotkania biznesowe i problemy ze współpracownikami. I to tylko część tego, co Cię czeka. Nie denerwuj się tak bardzo, doskonale dasz sobie ze wszystkim radę. 


Finanse: lubisz pieniądze, lubisz zarabiać, jesteś materialistką, to bardzo dobrze. Kto pieniędzy nie kocha, ten ich nie ma. Mając je, możesz pomóc innym. Niekoniecznie dzieciom czy staruszkom, ale zwierzętom. 


Zdrowie: aby zachować zdrowie, potrzebny jest czas i pieniądze. Ale nie tylko to, posiadanie zwierząt to również gwarancja zdrowia. Zwłaszcza koty dobrze wpływają na organizm właściciela, aktywnym proponuję nie tylko kota, ale również i psa. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 18, 23, 29, 35.

Ważne dni to 5, 8, 10 grudzień 2016 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: Thinkstock 

 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 05.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×