Horoskop tygodniowy od 06.02. do 12.02.

Co się wydarzy w tym tygodniu? Sprawdź, co na ten temat sądzi wróżka Henrietta!

horoskopweekendowymilion1.jpg

BARAN

Praca: obojętnie czym się zajmujesz, ten tydzień to tydzień zmian. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Otrzymasz ofertę dalszego kształcenia się. Wykorzystaj ją, drugi raz taka się nie trafi.


Finanse: bankructwo Ci nie grozi, nadmiar pieniędzy również. Gdyby nie dodatkowe fuchy, byłoby Ci bardzo trudno. Zapowiada się polepszenie w najbliższym czasie. Miało być wcześniej, ale będzie niestety później. 


Zdrowie: narzekasz, chociaż tak naprawdę nie powinnaś. Różne dolegliwości są efektem zaniedbania. Zapomnij o używkach, zacznij się odpowiednio odżywiać i pij dużo wody mineralnej. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 8, 19, 28, 39.

Ważne dni to 6, 7, 8 luty 2017 roku.


BYK

Praca: ten tydzień przyniesie wiadomość o zmianach. Otrzymasz ofertę pracy w nowym miejscu, bardzo korzystną. Wykorzystaj ją, to Twoje pięć minut. Oczywiście powinnaś się najpierw zastanowić, czy warto. 


Finanse: jeszcze nie nadszedł czas poprawy, ale już się zbliża. Długo na niego czekałaś, ale w końcu się doczekasz, tydzień lub dwa nie zrobi Ci różnicy. Nadwyżkę będziesz mogła korzystnie zainwestować.


Zdrowie: drobne dolegliwości towarzyszą nam przez całe życie. Unikaj stresu, jest dla Ciebie wręcz zabójczy, ma negatywny wpływ nie tylko na Twoje zachowanie, ale również na stan Twojego zdrowia. Marszobiegi i nawet półgodzinny pobyt w lesie są dla Ciebie lekarstwem. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 18, 29, 30, 45.

Ważne dni to 8, 9, 10 luty 2017 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: jest okazja, żeby się wykazać. Negocjacje prowadzone za kolegę okażą się hitem w Twoim wykonaniu. Zyskałaś nowego klienta dla siebie i firmy. Nagroda Cię nie ominie. 


Finanse: powinnaś spodziewać się zmian na plus jeszcze w tym tygodniu. Szef nie będzie czekał z tym do końca miesiąca. Druga taka możliwość pojawi się w końcu miesiąca. 


Zdrowie: nikt nie jest w 100% zdrowy, zadbaj o swój kręgosłup i zęby. Wizyta u kręgarza i dentysty jest konieczna.


Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 12, 34, 38, 44.

Ważne dni to 9, 10, 11 luty 2017 roku.


RAK

Praca: pamiętaj, dasz sobie radę z nawałem pracy. Nie narobisz zaległości, nadrobisz jeszcze sporo na zapas. Takich pracowników jak Ty już nie ma. Jesteś po prostu niezastąpiona, przed Tobą zasłużona nagroda-niespodzianka. 


Finanse: jak na razie nie ma powodu do niepokoju, są na dobrym poziomie, a będą jeszcze na lepszym dzięki Twojej pracy. Będziesz mogła je pomnożyć dzięki różnego rodzaju inwestycjom lub lokatom. 


Zdrowie: problemy zdrowotne masz jak każdy. Powinnaś dbać o siebie, bez względu na wiek. Młodość nie jest dana nam na zawsze. Pamiętaj o tym, odżywiaj się w miarę zdrowo, odrobina gimnastyki też Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 16, 20, 23, 36, 39, 41.

Ważne dni to 6, 7, 8 luty 2017 roku.


LEW

Praca: w połowie tygodnia spodziewaj się propozycji pracy lub współpracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjąć to wyzwanie. Dasz sobie ze wszystkim radę, nie obawiaj się. 


Finanse: dzięki dodatkowej pracy Twoje konto znacznie się poprawi. Będziesz mogła zrealizować swoje plany i odpowiednio zainwestować. Pieniądze nie mogą sobie leżeć, muszą pracować na siebie. 


Zdrowie: dzięki odpowiednim zabiegom Twoje zdrowie nieco się poprawiło. Wiadomo, że dolegliwości nie zniknęły, ale znacznie się zmniejszyły. Istnieje możliwość, że tak już pozostaną. 


Twoje szczęśliwe numery to 17, 21, 34, 35. 45, 48.

Ważne dni to 7, 8, 9 luty 2017 roku.


PANNA

Praca: zmiany będą jeszcze w tym tygodniu. Bardzo pozytywne. Zapowiada się zmiana miejsca pracy, może być poprzez awans lub zmianę miejsca zatrudnienia. Tak czy inaczej, poczujesz się dużo lepiej. 


Finanse: dzięki zmianom w życiu zawodowym zmieni się również stan Twojego konta. Znacznie wzrośnie i dlatego będziesz mogła pozwolić sobie zarówno na odrobinę luksusu, jak i odpowiednio je zainwestować. 


Zdrowie: masz tylko jedno, dlatego dbaj o nie jak możesz najlepiej. Ważne jest to co jesz, jak i to, co pijesz. Pożegnaj się z nałogami. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 23, 28, 39.

Ważne dni to 6, 8, 10 luty 2017 roku.


WAGA

Praca: nic się nie zmieni, pracy Ci nie zabraknie. Na poprawę nie ma co liczyć, żadnej nagrody nie dostaniesz. Czyli wbrew pogodzie szaro, buro i ponuro. Bez szans na jakąkolwiek poprawę. 


Finanse: też nie są najlepsze, miała być poprawa. Niestety na razie jest nieosiągalna. Najważniejsze, że nie będzie gorzej. 


Zdrowie: największy problem to stres. Towarzyszy Ci w każdym aspekcie życia. Pij herbatę z melisy, uspokoi Cię i wyciszy. Pozwoli na normalne życie. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 28, 32, 38, 41, 43.

Ważne dni to 6, 7, 9 luty 2017 roku.


SKORPION

Praca: jak na razie spokojnie, stabilnie, bez problemów przeżyjesz ten tydzień. Zostaniesz pochwalona za skrupulatność i kompetencje. Spodziewaj się nagrody, niestety, będzie tylko jednorazowa. 


Finanse: spodziewaj się lekkiej, jednorazowej poprawy. Pomimo że nie jestem za hazardem, to jednak zagraj w coś, cokolwiek. Nie będziesz żałować.


Zdrowie: nie zapomnij o corocznych badaniach kontrolnych, przypominam tak na wszelki wypadek. Nałogi są Twoim wrogiem, pamiętaj o tym. Staraj się prowadzić w miarę zdrowy tryb życia. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 5, 14, 23, 38.

Ważne dni to 6, 8, 10 luty 2017 roku.  


STRZELEC

Praca: przed Wami nowe zadania, nowe wyzwania. Nie obawiajcie się, podołacie. Ten tydzień jest przełomowy. Wypadniecie dobrze, przed Wami awans i podwyżka. Kariera zawodowa jest w Waszych rękach. Warto zaryzykować, choć właściwie ryzyka nie ma. 


Finanse: są stabilne, poprawa tylko je umocni na dobrym poziomie. Nie wydawaj za dużo, przed Tobą ciężkie czasy. Lepiej mieć niż nie mieć. 


Zdrowie: sprawdź serce, gardło i oczy. Lepiej leczyć niż doprowadzić do problemów. Gardło i oczy są zawsze przez nas pomijane. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 18, 23, 37, 43.

Ważne dni to 6, 9, 11 luty 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: nic nowego się nie wydarzy, jesteś zwykłym pracownikiem. Jedyne co Ci może grozić to strata pracy. Czyli lepiej będzie, jeżeli już teraz zaczniesz szukać nowego miejsca zatrudnienia. Może być ciężko z jego znalezieniem. 


Finanse: nie są najlepsze, ale stabilnie byle jakie. Na razie nie ma żadnej możliwości poprawy w najbliższym czasie. Żadna wygrana też nie jest Wam pisana. 


Zdrowie: też nie jest najlepsze, dokucza Ci kręgosłup, trzustka, a przede wszystkim serce, o zębach nie wspominając. Czas zająć się swoim zdrowiem. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 9, 18, 22, 28.

Ważne dni to 8, 9, 10 luty 2017 roku. 


WODNIK

Praca: propozycja pracy, jaką dostaniesz w tym tygodniu, jest ciekawa ze względu na zarobki. Nie do końca jest to prawda, lepiej się zastanów. Za dobrze to wygląda. Nie ryzykuj. 


Finanse: nie są za dobre, są jednak szanse na zmianę. Będzie to duży, ale jednorazowy przypływ gotówki, tak zwane pieniądze losowe. Będziesz miała powody do zadowolenia. 


Zdrowie: trochę się zaniedbałaś, Twoja kondycja zależy tylko od Ciebie. Jesteś podatna na nałogi, więc postaraj się je ograniczyć. Trochę gimnastyki bardzo Ci się przyda i w dodatku nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 34, 38, 45.

Ważne dni to 9, 10, 11 luty 2017 roku.


RYBY

Praca: firma ma problemy, szykują się zwolnienia. Poszukaj sobie nowego miejsca pracy. Czasy są niepewne, więc na razie tylko poszukaj. Problemy mogą być przejściowe, wynikłe z problemów finansowych kontrahentów. 


Finanse: nic się nie zmienią, a z pewnością nie poprawią. Lepiej więc zachować umiar w zakupach. Oszczędności przydadzą się później. 


Zdrowie: nie lubisz chodzić do lekarza, brak Ci czasu. Jest to zrozumiałe, tylko nie narzekaj na problemy zdrowotne w wieku dojrzałym. To wynik Twojego braku czasu obecnie. Źle się również odżywiasz. Tym też się zajmij. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 12, 16, 19, 44, 49.

Ważne dni to 7, 9, 11 luty 2017 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 06.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×