Horoskop tygodniowy od 10.04. do 16.04.

Jaki będzie ten tydzień? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: praca przed Świętami jest żadną pracą, robisz to co musisz, a myślami jesteś na zakupach, przy sprzątaniu lub pieczeniu ciasta. Tradycyjna rodzina w nowoczesnym świecie praktycznie nie ma racji bytu. Praca musi być wykonana, o zaległościach zapomnij. W połowie tygodnia czeka Cię ważna rozmowa w miejscu pracy. 


Finanse: ten czas jest dla Ciebie bardzo problematyczny, jak wszystko kupić i nic nie wydać. Dlatego też postaraj się ograniczyć wydatki. Pamiętaj, konto się nie rozciągnie. Zacznij oszczędzać. 


Zdrowie: ten przedświąteczny czas nie sprzyja zdrowiu. Za bardzo się jednak angażujesz, a stres nie jest najlepszym doradcą. Pomyśl o sobie i jak najszybciej postaraj się skonsultować z lekarzem. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 20, 31, 39, 41.

Ważne dni to 10, 11, 12 kwietnia 2017 roku.


BYK

Praca: ciężko się skoncentrować w pracy, skoro tyle obowiązków czeka w domu. Na początku tygodnia otrzymasz interesującą wiadomość zawodową na swój temat. Musisz odpowiedzieć do końca tygodnia. 


Finanse: zostaną trochę zubożone przez wydatki świąteczne. Dwa razy w roku wszyscy dostają głupawki, Ciebie to też nie ominie. Powinnaś tylko pamiętać: bądź rozsądna na zakupach. 


Zdrowie: uważaj na siebie, pamiętaj, że wiosna to taki niebezpieczny czas. Łatwo się przeziębić, można również złapać grypę i anginę. Odpowiednio się odżywiaj, pij soki i herbaty ziołowe oraz dużo wody mineralnej. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 9, 13, 23, 38.

Ważne dni to 13, 14, 15 kwietnia 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: dobrze, że wzięłaś wolne dni, inaczej byś się zarobiła. Jesteś bardzo dokładna i pracowita, szybko nadrobisz zaległości. Wrócisz do pracy wypoczęta i zadowolona. 


Finanse: są w normie pomimo większych wydatków. Powinnaś jednak uważać i postarać się kontrolować zakupy. Sporo zaoszczędzisz, kupując tylko to, co niezbędne. 


Zdrowie: po zimie każdy jest osłabiony, dlatego powinnaś wzmocnić swoją odporność. Warunkiem jest właściwa dieta, oczyszczająca kuracja, wizyty w grocie solnej i soki owocowe. Masz dbać o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 23, 38, 41, 49.

Ważne dni to 14, 15, 16 kwietnia 2017 roku.


RAK

Praca: masz liczną rodzinę, możesz sobie pozwolić na spokojną pracę, a to bardzo sobie cenią przełożeni. Jesteś jedyną normalnie pracującą osobą w firmie. Zostaniesz wezwana do szefa na rozmowę pod koniec tygodnia. 


Finanse: pomimo sporych wydatków utrzymujesz się w dalszym ciągu na dobrym średnim poziomie. Pamiętaj jednak o kontrolowaniu finansów, zwłaszcza w tym tygodniu. Utrzymasz w ten sposób płynność finansową. 


Zdrowie: wiadomo, że każdemu coś dolega. Zrób sobie okresowe badania krwi i moczu. Oczyść organizm po zimie, zmień dietę, pamiętaj o wodzie mineralnej. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 25, 32, 38, 41, 47.

Ważne dni to 10, 13, 14 kwietnia 2017 roku.

LEW

Praca: jesteś obecna ciałem, ale duch Twój jest w domu, sprząta i pucuje wszystko do błysku. Powinnaś się otrząsnąć i część obowiązków oddać rodzinie. Nawet w tym tygodniu praca zawodowa jest najważniejsza. 


Finanse: z pewnością nie będzie gorzej, może być teraz tylko lepiej. Możesz spokojnie oczekiwać od dawna zapowiadanej poprawy. Uważaj jednak na niekontrolowane wydatki. 


Zdrowie: cały czas staram się tłumaczyć, że należy o nie dbać, a rezultatu nie ma. Nie tłumacz się przed sobą, że nie masz czasu. Na dbanie o siebie musisz mieć czas.


Twoje szczęśliwe numery to 1, 6, 9, 10, 28, 36.

Ważne dni to 11, 13, 16 kwietnia 2017 roku. 


PANNA

Praca: najgorszy czas w pracy to czas przedświąteczny. Wszyscy są rozkojarzeni, każdy myśli o Świętach, a tymczasem zawodowo nic się nie zmieniło, tak jakby nie było tego jednego dnia wolnego, poniedziałku. Nie mieszaj się do niczego, rób swoje. 


Finanse: mimo wszystko, strat mieć nie będziesz. Wpłyną od dawna oczekiwane przez Ciebie pieniądze. Niemniej jednak uważaj na wydatki. 


Zdrowie: kręgosłup, zęby i wątroba wołają o pomoc. Musisz mieć na to czas, inaczej czeka Cię szpital.


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 8, 28, 34, 42.

Ważne dni to 12, 15, 16 kwietnia 2017 roku. 


WAGA

Praca: skrupulatna Waga odpoczywa w pracy. Swoje domowe obowiązki przekazałaś rodzinie i teraz możesz spokojnie pracować. Przełożeni też potrafią to docenić. W końcu tygodnia spodziewaj się rozmowy z szefem. 


Finanse: trochę się w tych dniach poprawią. Jest to rezultat zaplanowanych zakupów i wpływu dawno oczekiwanych pieniędzy. Będziesz zadowolona. 


Zdrowie: przede wszystkim zadbaj o zęby. Masz z nimi problemy od dawna. Powinnaś jednak pomyśleć o wizycie u dentysty. Nieważne, że będzie bolało, trzeba się tym zająć. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 9, 17, 29, 42.

Ważne dni to 12, 13, 14 kwietnia 2017 roku. 


SKORPION

Praca: nie czujesz się za dobrze, ale nie możesz sobie teraz pozwolić na zwolnienie. Popracujesz ten tydzień i w dni świątecznie odpoczniesz. Trudno, jakoś się przemęczysz w tym tygodniu.


Finanse: są zupełnie niezłe, dojdą jeszcze pieniądze za chałturę. Wydatki kontrolujesz, czyli jesteś na bieżąco ze wszystkim. Będziesz zadowolona z oszczędności. 


Zdrowie: powinnaś się zgłosić do neurologa, jesteś zbyt nerwowa, stres Cię zjada. Pomoc jest Ci koniecznie potrzebna. Nerwica jest przyczyną wielu chorób. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 17, 19, 26, 38, 44.

Ważne dni to 11, 13, 15 kwietnia 2017. 

STRZELEC

Praca: pomimo Świąt, a może właśnie dlatego, masz dużo pracy, szykują się nadgodziny. Prace domowe musisz przekazać rodzinie. Będziesz w domu gościem, ale dasz radę. 


Finanse: mimo wszystko nic się nie zmienią, pozostaną na tym samym poziomie. Kontrolujesz wydatki i dlatego nie są one zbyt wysokie. Pod koniec tygodnia przypływ gotówki. 


Zdrowie: na szczęście nic specjalnego Ci nie dolega. W miarę dbasz o siebie, robisz w terminie badania. Dlatego też nie masz powodów do martwienia. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 9, 11, 18, 38.

Ważne dni to 13, 15, 16 kwietnia 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: pomimo Świąt pracować trzeba, nie należy przekładać niczego na po Świętach. To tylko jeden dzień Świąt i nie powinien on zakłócać rytmu zajęć. Trzeba po prostu wykonać swoje. 


Finanse: jednak nie zbankrutujesz przez Święta. Możesz liczyć na dodatkowe pieniądze, oczekiwane od dawna. Trochę się poprawi Twoja płynność finansowa. 


Zdrowie: zdecydowanie nie dbasz o siebie, uważasz, że jeszcze masz czas na poprawę. Dbać o siebie musisz przez cały czas. Od tego zależy, jaką będziesz miała starość. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 10, 17, 23, 29, 33.

Ważne dni to 12, 13, 14 kwietnia 2017 roku.


WODNIK

Praca: najgorszy tydzień to tydzień przedświąteczny, ale pracować trzeba. Masz tyle pracy, że nie dałabyś rady przygotować Świąt. Większość obowiązków przejmie rodzina, a ciasta kupicie w cukierni. Ty z kolei wykonasz wszystkie obowiązki służbowe. Oczywiście dzięki rodzinie. 


Finanse: wydatki świąteczne nie nadszarpną Twojej pozycji finansowej. Rodzina Ci pomoże zachować finanse w całości. Zaczną również przychodzić mocno opóźnione wpłaty na Twoje konto. 


Zdrowie: zmęczenie zimowe daje o sobie znać, powinnaś się trochę oszczędzać i dbaj o siebie. Zacznij od właściwej diety i odrobiny gimnastyki. To nie jest takie trudne. 


Twoje szczęśliwe numery to 16, 20, 23, 36, 40, 48.

Ważne dni to 10, 11, 15 kwietnia 2017 roku. 


RYBY

Praca: potraficie ciężko pracować, tak będzie i tym razem. Pomimo zbliżających się Świąt jak zwykle dasz z siebie wszystko. Swoje zadania wykonasz w pełnej rozciągłości. Będziesz z siebie zadowolona. 


Finanse: gorzej nie będzie, może być tylko lepiej. Dostaniesz również dodatkowe pieniądze, dawno się już należące. Odetchniesz z ulgą. 


Zdrowie: o swoje zdrowie dbaj przez cały czas, nie tylko od Święta. Staraj się w miarę zdrowo odżywiać, trochę gimnastykować i pić herbaty ziołowe. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 23, 28, 34, 39, 40.

Ważne dni to 10, 13, 16 kwietnia 2017 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 10.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×