Horoskop tygodniowy od 12.06. do 18.06.

Czy to będzie sądny tydzień? Sprawdzamy wraz z wróżką Henriettą!

horoskopstyczenoglonyhenrietta11.jpg

BARAN

Praca: zapowiada się pracowity tydzień, mimo święta w środku. Niestety, ale Twoje zajęcie wymaga ciągłej uwagi. Uda Ci się jednak wyrwać w plener choćby na jeden dzień. Wystarczy na regenerację organizmu. Ważna wiadomość w pierwszej połowie tygodnia. 


Finanse: nie oczekuj żadnych zmian. Ważne jest, że gorzej nie będzie. Nawet nagłe wydatki nie uszczuplą stanu Twojego konta. Szansa na polepszenie jest odległa, ale całkiem realna. 


Zdrowie: wiadomo, że nikt nie jest całkiem zdrowy, nawet dzieci. Twoje dolegliwości są adekwatne do ilości lat i nie powinnaś się nimi za bardzo przejmować. Niemniej jednak dbaj o siebie, staraj się kontrolować swój stan zdrowia i pilnuj badań kontrolnych. Inne wskazówki już znasz. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 24, 29, 34, 45, 49.

Ważne dni to 12, 13, 14 czerwca 2017 roku.


BYK

Praca: dobrze zrobiłaś biorąc sobie dzień wolnego. Będziesz miała aż cztery dni odpoczynku. Spędzisz je w dowolny sposób, jednak ta pierwsza połowa tygodnia będzie bardzo intensywna zawodowo. Pamiętaj jednak, że pracujesz na swoją pozycję w firmie. 


Finanse: cztery dni odpoczynku zostawią lekki ślad na Twoim koncie. Trochę zaszalejesz, jednak wrodzona oszczędność uchroni Cię przed rozrzutnością – a rozrzutnością nie jest zaspakajanie swoich potrzeb. 


Zdrowie: parę dni odpoczynku i nicnierobienia bardzo się przyda. Ciężko będzie wrócić do kieratu zawodowego, postaraj się jednak mniej denerwować przeciwnościami. Stres jest dla Ciebie wyjątkowo niekorzystny, na wszelki wypadek pij herbatę z melisy.


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 11, 19, 21, 32.

Ważne dni to 15, 16, 17 czerwca 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: zapowiada się lekko luzacki tydzień. Tylko trzy dni intensywnej pracy, a pozostała część tygodnia raczej świąteczna. Będzie czas na wypoczynek. Pamiętaj jednak, że pierwsze trzy dni to jednak intensywna praca. 


Finanse: musisz jednak pilnować swoich wydatków. Druga połowa tygodnia będzie wymagała dyscypliny finansowej, wydatki powinnaś mieć pod kontrolą. Spodziewana podwyżka będzie jednak trochę później. 


Zdrowie: niby wszystko w porządku, jednak Twoja wątroba daje o sobie znać. Wymagana będzie wizyta u lekarza, powinnaś zastosować się do jego porad. Leki będą konieczne i musisz się do tego przyzwyczaić. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 9, 27, 36, 48.

Ważne dni to 16, 17, 18 czerwca 2017 roku. 


RAK

Praca: w pierwszej połowie tygodnia ważna wiadomość zawodowa do zrealizowania w późniejszym czasie. Masz dużo pracy i tylko dzień świąteczny do odpoczynku. Musisz nadgonić braki. Czekają Cię niepłatne nadgodziny. 


Finanse: masz swoje wydatki pod kontrolą, nie zaskoczy Cię nic nieoczekiwanego. Możesz sobie pozwolić na małe przyjemności i odrobinę luksusu. Pomyśl też o drobnych inwestycjach. 


Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, ale problemy zdrowotne są. Często masz bóle głowy, to nie zatoki tylko coś poważniejszego. Zrób sobie tomografię głowy, coś się dzieje nie tak jak trzeba. 


Twoje szczęśliwe numery to 21, 24, 29, 34, 38, 43.

Ważne dni to 12, 14, 15 czerwca 2017 roku.

LEW

Praca: przewidująco wzięłaś dni wolne i masz cały tydzień wolny. Będziesz więc mogła spokojnie wszystko sobie zaplanować. Pierwsze trzy dni zajmie Ci odnawianie mieszkania, a następne przeznaczysz na wyjazd i wypoczynek. Wrócisz do pracy zrelaksowana. 


Finanse: są w normie, nie będzie pogorszenia ani poprawy. Nie zapowiada się nic nieoczekiwanego, wydatki masz zaplanowane, łącznie z marginesem błędu. Zaczniesz myśleć również o inwestycjach.


Zdrowie: problemy zdrowotne są spowodowane przez stres. Po wypoczynku nie pozostanie po nich śladu. Pamiętaj jednak o właściwym odżywianiu, wodzie mineralnej niegazowanej i odrobinie gimnastyki. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 7, 18, 21, 30.

Ważne dni to 14, 17, 18 czerwca 2017 roku.


PANNA

Praca: zapowiada się dla Ciebie bardzo pracowity tydzień. Ze względu na święto będzie to tylko połowa tygodnia, będziesz musiała się ze wszystkim wyrobić. Jeżeli dasz radę, to awans masz w kieszeni. Dla tych, którzy szukają pracy, to będzie dobry czas. 


Finanse: możesz sobie spokojnie przeczekać ten tydzień, nic złego się nie stanie. Nie masz szans na bankructwo. Może być tylko lepiej, ale jeszcze nie teraz. Twoje finanse są stabilne. 


Zdrowie: uważaj na stawy, to nie są problemy przelotne, tylko sprawy reumatyczne. Jest na to lekarstwo, ale musisz zasięgnąć porady lekarza. Leki będziesz musiała brać przez cały czas. 


Twoje szczęśliwe numery to 10, 12, 17, 32, 36, 41.

Ważne dni to 12, 16, 18 czerwca 2017 roku. 

WAGA

Praca: masz do wykonania ważne zadanie i musisz się zmieścić w trzech dniach. Nie powinnaś się martwić, z trudem, ale dasz radę. Nie ominie Cię nagroda, bardzo wymierna zresztą. 


Finanse: poprawią się w niedługim czasie, możesz być spokojna. Co prawda na luksusy nie możesz sobie pozwolić, ale nie musisz tak bardzo oszczędzać. Bądź spokojna o swoją przyszłość materialną. 


Zdrowie: niby nic Ci nie dolega, ale uważaj na żołądek i jelita. Te dolegliwości są skutkiem stresu. Potrzebna jest konsultacja z psychologiem. Leki trochę złagodzą objawy. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 15, 23, 31, 33, 44.

Ważne dni to 13, 16, 17 czerwca 2017 roku. 


SKORPION

Praca: zostaniecie wręcz zmuszone do bardziej efektywnej pracy, nikt się już nie nabierze na jej markowanie. Będziesz musiała wykonać w ciągu trzech dni to, co jest zaplanowane na pięć. Okaże się to jednak z korzyścią dla Ciebie, nareszcie będziesz mogła się wykazać. 


Finanse: mimo wszystko nie powinnaś narzekać. Bankructwo Ci nie zagraża, ale lepiej na razie nie będzie. Natomiast możliwość poprawy zależy tylko od Ciebie. Obijanie się w pracy w tym przypadku nie pomoże. 


Zdrowie: drobne problemy zdrowotne będą zawsze. Najważniejsze jest jednak to, że nic poważnego Ci nie dolega i długo dolegać nie będzie. Dbaj jednak o siebie, tak na wszelki wypadek. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 9, 16, 23, 39, 41.

Ważne dni to 12, 13, 18 czerwca 2017 roku.

STRZELEC

Praca: przed Tobą stresujący tydzień. Nie dosyć że krótki, to jeszcze czeka Cię ważna narada. Nie masz wyjścia, powinnaś się po prostu wziąć za siebie, wykonać co trzeba i pomyśleć o długim weekendzie. Czasem tak bywa, nie wszystko zależy od Ciebie. 


Finanse: nie zapowiada się poprawa, ale też nie będzie pogorszenia. Po prostu materialnie nic się nie zmieni. Niemniej jednak powinnaś pamiętać o kontrolowaniu wydatków, tak na wszelki wypadek. 


Zdrowie: „nie masz czasu dbać o siebie” to tylko wymówka. Jeżeli kochasz swoich bliskich, nie powinnaś odkładać badań kontrolnych na później. Postaraj się również zadbać o odpowiednią dietę swoją i bliskich. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 17, 22, 28, 36.

Ważne dni to 12, 17, 18 czerwca 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: wyrobisz się ze wszystkim pomimo krótszego tygodnia. Tylko za bardzo nie wystawaj wśród innych, możesz narazić się koleżeństwu z pracy. Zrób swoje i nie chwal się, że dałaś radę, możesz na tym stracić. Wolne dni wykorzystaj na rodzinny wypad. 


Finanse: nie oczekuj poprawy w najbliższym terminie. Ona się zapowiada przez cały czas, ale tylko zapowiada i nic więcej. Taka sytuacja potrwa dosyć długo. Powinnaś się zapytać szefa dlaczego. 


Zdrowie: czujesz się dobrze, nic Ci nie dolega, ale zwróć większą uwagę na oczy, uszy i oskrzela. Mogą się zdarzyć zaburzenia błędnika. Powinnaś się przebadać i w miarę potrzeby, leczyć. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 20, 38, 41, 47.

Ważne dni to 13, 14, 17 czerwca 2017 roku. 

WODNIK

Praca: przewidująco wzięłaś wolne dni na ten tydzień. Cztery dni urlopu, a cały tydzień wolnego, można spokojnie odpocząć. Zorganizuj sobie wolny czas tak, jak lubisz. Wrócisz do kieratu zawodowo-rodzinnego z nowymi siłami. 


Finanse: wcześniejsze spore wydatki nie uszczupliły na szczęście Twojego konta. Nadal dysponujesz sporym kapitałem. Pomyśl o inwestycjach, które go pomnożą. Na razie tylko pomyśl, na realizację przyjdzie czas. 


Zdrowie: pomimo dbania o siebie to jednak nie czujesz się najlepiej. Powinnaś zrobić badania kontrolne, ale takie poszerzone. Prawdopodobnie to początki anemii lub czegoś jeszcze gorszego. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 9, 18, 19, 29.

Ważne dni to 15, 17, 18 czerwca 2017 roku. 


RYBY

Praca: większość z Was ma to szczęście, że lubi swoją pracę. Dlatego też są tego wymierne efekty. Firma zarabia i Ty też, wszyscy są zadowoleni. Właściwie to jesteś pracoholikiem i wolne dni ustalasz sobie sama. Niemniej jednak jesteś zadowolona z krótszego tygodnia pracy. 


Finanse: nie narzekasz na brak pieniędzy, ale na nadmiar również nie, czyli tak jak każdy. Pomyśl o tym jak je pomnożyć, jak zainwestować, żeby korzyści były jak największe. Masz czas na zastanowienie się. 


Zdrowie: zadbaj już teraz o swoje stawy i kości. Kręgosłup wymaga już kapitalnego remontu, zęby też. Powinnaś naprawdę wziąć się za siebie z myślą o sobie i swoich najbliższych. To bardzo ważne. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 10, 19, 28, 39.

Ważne dni to 12, 15, 18 czerwca 2017 roku.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 12.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×