Horoskop tygodniowy od 12.12. do 18.12.

Czy to będzie magiczny tydzień? Sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: nie rób niepotrzebnych zaległości przed Świętami, działaj na bieżąco. Dokładność i punktualność to Twoje atuty, wykorzystaj je maksymalnie. Przełożeni są z Ciebie zadowoleni.

Finanse: owszem, wpadnie Ci dodatkowa gotówka za chałturę, ale niczego to nie zmieni. Poprawy żadnej jak na razie nie widać. Miała już być, ale widocznie to jeszcze nie ten czas. 

Zdrowie: ze zdrowiem nie powinno być większych problemów. Nie zapomnij jednak o zębach, kręgosłupie i zdrowym (w miarę możliwości) odżywianiu

Twoje szczęśliwe numery to 23, 34, 38, 42, 45, 49.

Ważne dni to 12, 13, 14 grudnia 2016 roku. 

BYK

Praca: odniesiesz zawodowy sukces, nie spodziewałaś się takiego. Co zaczniesz w tym tygodniu, zrealizujesz w całej rozciągłości, wystarczy odrobina zaangażowania. Los Ci sprzyja. 

Finanse: finanse na razie nieadekwatne do osiągnięć. Poprawią się w niedługim czasie. Wystarczy trochę poczekać, a nagrody wzmocnią Twój budżet

Zdrowie: sukces zawodowy okupisz ciężką nerwicą. Zaopatrz się zawczasu w ziołowe leki uspakajające. Silny stres jest bardzo niekorzystny dla organizmu. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 12, 17, 23.

Ważne dni to 13, 14, 18 grudnia 2016 roku. 

BLIŹNIĘTA

Praca: znacznie się poprawi Twoja sytuacja zawodowa. Będziesz to zawdzięczała samej sobie, swojemu zaangażowaniu i sumienności. Przełożeni to docenią. 

Finanse: dzięki poprawie zawodowej znacznie poprawi się Twoja sytuacja finansowa, będziesz mogła liczyć na dodatkowe pieniądze. 

Zdrowie: zwróć uwagę na układ moczowo-płciowy, możesz mieć problemy z nerkami. Pij dużo wody mineralnej, herbatę z pokrzywy i z lipy. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 8, 11, 34, 39.

Ważne dni to 12, 13, 14 grudnia 2016 roku. 

RAK

Praca: możesz spokojnie planować zmiany zawodowe. Upatrzona posada zaczeka na Ciebie. Jesteś przecież cenionym specjalistą. 

Finanse: jak na razie nie widać żadnych zmian ani na lepsze, ani na gorsze. Polepszą się, jak zaczniesz realizować swoje plany zawodowe. 

Zdrowie: lekkie zmęczenie to nie choroba, wyjedź na Święta na kilka dni, odpocznij. Zregenerujesz się i z nowymi siłami znów zaczniesz działać. Pamiętaj jednak, że serce masz jedno, a na przeszczep trzeba długo czekać. 

Twoje szczęśliwe liczby to 1, 3, 4, 18, 20, 49.

Ważne dni to 16, 17, 18 grudnia 2016 roku. 

LEW

Praca: najgorszy stres świąteczny w pracy już za Tobą, teraz będziesz miała więcej czasu dla siebie. Decyzje, jakie podejmiesz w tym tygodniu, zaważą na Twoim życiu zawodowym na wiele miesięcy, a może i lat. 

Finanse: nie narzekaj, mieszczą się w normie. Poprawa trochę uciekła w czasie, ale i tak niedługo Twoje finanse bardzo się poprawią. Niestety, trzeba na to trochę zaczekać. 

Zdrowie: nie narzekaj, sama zaniedbałaś. Musisz zmienić nawyki żywieniowe, a trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 18, 25, 27, 34.

Ważne dni to 19, 20, 21 grudnia 2016 roku. 

PANNA

Praca: trochę realizmu w działaniu Ci nie zaszkodzi. Mierz siły na zamiary i zastanów się, czy naprawdę zasłużyłaś na podwyżkę. Nie dasz rady zrobić wszystkiego sama. 

Finanse: nie spodziewaj się żadnych rewelacji finansowych. Twoja sytuacja temu nie sprzyja. Na poprawę jeszcze długo poczekasz. 

Zdrowie: kondycję masz niezłą, wypadałoby trochę poćwiczyć. Oczywiście, z powodu przygotowania do Świąt nie masz na to czasu, ale jak się zmobilizujesz, to znajdziesz go trochę. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 8, 19, 21, 38.

Ważne dni to 21, 22, 23 kwiecień 2016 roku. 

WAGA

Praca: bądź stanowcza, nie bierz na siebie dodatkowych obowiązków. Jeżeli koleżanka nie może się wyrobić, a wzięła dodatkowe zlecenia, to jej problem. Nie bądź chłopcem do bicia. 

Finanse: zapowiada się znaczna poprawa finansowa. Zawdzięczasz ją tylko sobie, zasłużyłaś na to.

Zdrowie: brakuje Ci tylko solidnego wypoczynku. Idą Święta, wyjedź, odpocznij, spędź je nietradycyjnie. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 6 34, 39, 44.

Ważne dni to 24, 25, 26 grudnia 2016 roku.

SKORPION

Praca: nic się nie będzie działo, wszyscy wiedzą, co mają robić, żadnych potknięć. Zaskoczysz bardzo przyjemnie przełożonego swoim zaangażowaniem. 

Finanse: zapowiada się duża poprawa finansowa, już niedługo się o tym przekonasz. 

Zdrowie: nic się złego nie dzieje, ale zrób sobie ogólne badania krwi i moczu. Tak na wszelki wypadek. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 15, 23, 34, 46.

Ważne dni to 19, 20, 21 kwiecień 2016 roku. 

STRZELEC

Praca: nareszcie przełożeni Cię docenili, na razie nieoficjalnie, ale wkrótce oficjalnie dowiesz się o awansie i podwyżce. Osiągnęłaś taką pozycję dzięki wiedzy i zaangażowaniu. Trzymasz karierę za koniuszek ogonka. 

Finanse: oczekiwana od dawna poprawa finansowa nareszcie się zrealizuje. Będziesz mogła poszaleć na świątecznych zakupach. Pamiętaj, tylko bez przesady.

Zdrowie: zmień dietę, zacznij ćwiczyć – siedzący tryb życia jest niekorzystny dla kręgosłupa – pij dużo wody mineralnej. Jeśli palisz, to zrezygnuj z papierosów lub je ogranicz. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 6, 18, 21, 37.

Ważne dni to 21, 23, 24 kwiecień 2016 roku.

KOZIOROŻEC

Praca: wykorzystaj czas i zacznij robić to, czego do tej pory unikałaś. Przekonasz się, że jesteś wszechstronna, a Twoi przełożeni będą z tego bardzo zadowoleni. Być może czeka Cię awans lub podwyżka, a może oba naraz. 

Finanse: daj losowi szansę, zagraj w jakąś grę liczbową, nie będziesz żałowała. Twoje finanse mogą się poprawić. 

Zdrowie: zadbaj o przewód pokarmowy, w tym również o jelita. Zrób po prostu badania u specjalisty. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 19, 24, 36, 48.

Ważne dni to 25, 26, 27 kwiecień 2016 roku.

WODNIK

Praca: nie odkładaj niczego na po Święta, i tak będziesz musiała nadrobić zaległości. Obecnie jest wszystko w porządku, ale jak złapie Cię lenistwo, możesz później żałować. 

Finanse: mogą się poprawić dzięki niekonwencjonalnym metodom. Jesteś w tym dobra, dasz sobie radę. 

Zdrowie: brak Ci odporności, często łapiesz różne infekcje, odwiedź grotę solną i to nie raz, a więcej. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 4, 5, 38.

Ważne dni to 24, 25, 26 grudnia 2016 roku. 

RYBY

Praca: pracowałaś ostatnio za dwie, trzy osoby. Masz już wszystkiego dosyć. Nie możesz teraz zrezygnować. Od tego zależy Twoja pozycja zawodowa. 

Finanse: otrzymasz od dawna oczekiwany zastrzyk gotówki, znacznie poprawią się Twoje finanse. Wstrzymaj się jednak, masz tendencję do wydawania. Jesteś po prostu uzależniona od zakupów. 

Zdrowie: jesteś w miarę zdrowa, ale za to podatna na różne nałogi. Postaraj się z nimi walczyć. Pomogą wizyty u psychologa. 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 12, 19, 28, 35.

Ważne dni to 22, 23, 24 grudnia 2016 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 12.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×