Horoskop tygodniowy od 14.11. do 20.11.

Zobacz, jak ułoży się dla Ciebie ten tydzień!

horoskopik.jpg

BARAN

Praca: zapowiada się pracowity tydzień, jak zwykle pod koniec roku. Nie powinnaś liczyć na awans ani podwyżkę, czeka Cię tylko ciężka praca. Myśl o tym, żeby się w niej utrzymać. Co prawda aż tak źle nie będzie, ale lepiej uważać. 


Finanse: na poprawę nie powinnaś liczyć. Czekają Cię tylko nieoczekiwanie duże wydatki. Pomyśl o tym i zacznij oszczędzać. Nie martw się, w przyszłym roku będzie lepiej. 


Zdrowie: na brak pomysłów, jak zachować zdrowie, nie powinnaś narzekać. Brakuje Ci tylko czasu. Ogranicz się więc tylko do picia wody mineralnej i ziołowych herbat. Wizyta u lekarza, zwłaszcza dentysty, też Ci nie zaszkodzi. 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 15, 16, 27, 35, 42.

Ważne dni to 14, 15, 16 listopad 2016 roku. 


BYK

Praca: koniec roku już blisko, zaczyna się nerwowa atmosfera i nadgodziny. Trzeba będzie robić dobrą minę i spokojnie pomyśleć, jak rozplanować pracę, żeby móc również trochę odpocząć. Zaczyna się czas mobilizacji zawodowej, jak zwykle pod koniec roku. 


Finanse: poprawią się, ale dopiero za dwa-trzy miesiące. Do tego czasu musisz oszczędzać, zwłaszcza że przed Tobą spore wydatki. Zawsze tak jest w końcówce roku. 


Zdrowie: na zdrowiu nie oszczędzaj, nie ma ludzi w stu procentach zdrowych. Staraj się tylko zapobiegać ewentualnym dolegliwościom. Pij herbaty ziołowe i wodę mineralną oraz zacznij się ruszać. Odrobina gimnastyki dobrze Ci zrobi. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 8, 9, 17, 28, 49.

Ważne dni to 17, 18, 19 listopad 2016 roku. 


BLIŹNIĘTA

Praca: możesz się spodziewać zmian zawodowych w ostatnich miesiącach tego roku. Końcówka roku dla Ciebie zapowiada się bardzo dobrze, możliwy awans i podwyżka. Pracy jednak z pewnością Ci nie zabraknie. 


Finanse: jak na razie stabilne. Czekają Cię jednak przewidziane, a jednak spore, wydatki. Nie należysz do tych osób, które mają pieniędzy w nadmiarze, będziesz więc musiała zacząć żyć bardziej oszczędnie. 


Zdrowie: sprawdź stan swojej wątroby i żołądka, nie powinnaś niczego zaniedbać. Trudno Ci będzie odpowiednio się odżywiać. Pamiętaj jednak o codziennej gimnastyce. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 22, 38, 41, 47.

Ważne dni to 18, 19, 20 listopad 2016 roku.


RAK

Praca: pracujące Raki będą miały okazję wykazać się, czym poprawią swój zawodowy wizerunek. Czeka Cię wyjątkowo intensywny zawodowo tydzień. Może będziesz miała trochę czasu dla siebie, ale lepiej o tym zapomnij. 


Finanse: nie ma żadnych szans, aby cokolwiek się poprawiło w najbliższym czasie. Taka możliwość jest realna, ale dopiero na początku przyszłego roku. Z pewnością nie teraz. 


Zdrowie: trudno o nie zadbać, mając w perspektywie gonitwę po sklepach, wydatki świąteczne i święta. Pamiętaj chociaż o odrobinie gimnastyki i wodzie mineralnej. Nie zapomnij również o ziołach na wątrobę.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 9, 16, 29, 36.

Ważne dni to 16, 17, 18 listopad 2016 roku.  


LEW

Praca: to jest najlepszy czas na pokazanie swojego profesjonalizmu i kompetencji. Przełożeni Cię za to docenią, a nagroda okaże się wymierna. Pamiętaj, pracujesz na swoją pozycję. 


Finanse: nadchodzące wydatki i święta nadszarpną trochę Twoje oszczędności, odczujesz to namacalnie. Będziesz musiała zacząć kontrolować swoje wydatki. Nie obawiaj się, starczy na wszystko. 


Zdrowie: na zdrowiu nie oszczędzaj, musisz mieć czas na basen i gimnastykę. Nie zapomnij również o właściwym odżywianiu. Wolny czas wykorzystaj na odpoczynek. 

Twoje szczęśliwe numery to 15, 18, 22, 31, 39, 45.

Ważne dni to 14, 17, 20 listopad 2016 roku. 


PANNA

Praca: wykorzystaj swoją wiedzę i pracowitość w najbliższych dniach. Od Twojego zaangażowania w najbliższych dniach zależy Twoja dalsza praca w tej firmie. Zostaniesz doceniona i nagrodzona. 


Finanse: w najbliższym czasie nie ma żadnej możliwości poprawy. Dobra wiadomość to ta, że jest to czas przejściowy. Poprawi się przed świętami. 


Zdrowie: zabiegana i zestresowana nie będziesz miała czasu na zajęcie się sobą. Mimo wszystko pamiętaj o codziennej gimnastyce i ziołach. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 20, 38, 42, 49.

Ważne dni to 15, 18, 19 listopad 2016.


WAGA

Praca: nadmiar pracy o tej porze to normalne. Tylko nie daj się zwariować, praca to nie wszystko, ale pozycja zawodowa w firmie jest ważna. Dlatego umocnij ją w tym tygodniu, a spotkanie zawodowe w połowie tygodnia bardzo Ci pomoże. 


Finanse: nadchodzący czas trochę nadwyręży Twoje oszczędności. Na szczęście to sytuacja przejściowa. Te półtora miesiąca zaczyna się w tym tygodniu. Wprowadź oszczędności już teraz. 


Zdrowie: zdrowie zawsze przegrywa w okresie świątecznym. Postaraj się jednak wygospodarować trochę czasu dla siebie. Restrykcje żywieniowe się przydadzą. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 27, 34, 39, 43, 49.

Ważne dni to 14, 16, 17 listopad 201 roku.


SKORPION

Praca: nie przepadasz za „szopką świąteczną”, wolisz skupić się na pracy. Przełożeni to doceniają i maksymalnie w tym czasie Cię wykorzystają. Nie zapominają też o wymiernych dowodach wdzięczności. 


Finanse: możliwa jest poprawa w najbliższym czasie. Pamiętaj jednak, że najbliższe dni nie będą sprzyjały oszczędnościom. Na duże wydatki nie możesz sobie jednak pozwolić. Twoje zarobki nie są najlepsze. 


Zdrowie: masz wiele drobnych dolegliwości. Nic poważnego Ci nie zagraża, możesz spokojnie pracować. Pamiętaj tylko o codziennej gimnastyce. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 9, 25, 36, 44, 48.

Ważne dni to 16, 17, 20 listopad 2016 roku.  


STRZELEC

Praca: nadchodzący tydzień nie pozwoli na lenistwo. Zajęć Ci nie zabraknie, szef ma bujną wyobraźnię i będzie się wszystkiego czepiał. Cierpliwość i wyrozumiałość będą Ci potrzebne. 


Finanse: stabilne, bez rewelacji. Istnieje możliwość poprawy, ale niestety w późniejszym czasie. Na razie nic się nie zmieni. Przygotuj się na spore wydatki. 


Zdrowie: każdemu z nas coś dolega. Często jednak niczego nie odczuwamy. Twoje serce i krążenie wymagają leczenia. Dlatego też zacznij wreszcie dbać o siebie, pamiętaj również o tym, że jesteś tym co jesz. 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 23, 37, 39, 45.

Ważne dni to 16, 18, 19 listopad 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: zastanów się nad zmianą pracy. Otrzymasz w tym tygodniu konkretną propozycję. Nie podejmuj decyzji pochopnie, oferta wygląda korzystnie. Jeżeli nie dostaniesz podwyżki w obecnym miejscu, nie miej obiekcji, zmieniaj. 


Finanse: w chwili obecnej niewiele się zmienią. Poprawa przyjdzie nieoczekiwanie. Jeszcze w tym tygodniu wpłyną na Twoje konto dawno oczekiwane pieniądze. Już wiesz, co za nie kupisz. 


Zdrowie: Czasem wizyta u lekarza wiele może zmienić. Właściwie nic Ci nie dolega, ale to nie znaczy, że masz o siebie nie dbać. Pamiętaj również o odpowiednim, w miarę możliwości, odżywianiu. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 11, 18, 24, 38.

Ważne dni to 17, 18, 20 listopad 2016 roku. 


WODNIK

Praca: ten tydzień masz już zagospodarowany. Czeka Cię sporo papierkowej pracy, ponadto musisz się przygotować do spotkania biznesowego pod koniec tygodnia. Czasami masz ochotę zmienić wszystko, ale tylko czasami. Jesteś sercem tej firmy i wiele spraw kręci się wokół Twojej osoby.

Finanse: nie łudź się, że cokolwiek się zmieni. Na żadne polepszenie w najbliższym czasie nie powinnaś liczyć, ale wpadną, już spóźnione, niewielkie pieniądze. Trochę poprawi to Twój humor. Jutro będzie lepiej. 


Zdrowie: na szczęście zdrowie Ci dopisuje. Dobre samopoczucie jest bardzo ważne, ale dużo zależy od właściwego odżywiania. Mimo nawału pracy pamiętaj przede wszystkim o wodzie mineralnej i sporej dawce snu. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 12, 18, 22, 29.

Ważne dni to 15, 18, 19 listopad 2016 roku.


RYBY

Praca: część z Was zmieniło miejsce pracy. Okazało się odpowiednie i dobrze się w niej czujesz. Twoje zdolności zostały nareszcie docenione. Wyjazd służbowy pod koniec tygodnia. 


Finanse: bez rewelacji, gorzej jednak nie będzie. Pieniądze na wydatki pojawią się na koncie. Kłopoty finansowe częściowo zakończą się w tym miesiącu. 


Zdrowie: zaopiekuj się sobą. Zadbaj przede wszystkim o kręgosłup, zęby i układ krążeniowy. Pomimo braku czasu zrób odpowiednie badania i zastosuj się do porad lekarza. Lepiej się poczujesz. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 19, 28, 33, 39, 45. 

Ważne dni to 16, 19, 20 listopad 2016 roku.  Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: Thinkstock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 14.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×