Horoskop tygodniowy od 15.05. do 21.05.

Co to będzie za tydzień? Sprawdzamy!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: najwyższy czas podjąć decyzję o zmianie pracy. Trafiła się korzystna okazja, skorzystaj z niej. Dobrze na tym wyjdziesz. Nie obawiaj się ryzyka, praktycznie nie istnieje. 

Finanse: na razie nie ma szans na zmiany, będą dopiero później. Twoje finanse to obecnie symbol małej stabilizacji. Gorzej nie będzie, lepiej niekoniecznie. 

Zdrowie: trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi, nie musisz zdobywać medali olimpijskich, aby być w dobrej formie. Pamiętaj również o odpowiedniej diecie. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 12, 24, 38, 47.
Ważne dni to 15, 16, 18 maja 2017 roku.


BYK
Praca: praca to nie wszystko, ale pozycja zawodowa w firmie jest ważna. Dlatego umocnij ją w tym tygodniu, a spotkanie zawodowe w połowie tygodnia bardzo Ci pomoże. 

Finanse: nadchodzący czas trochę nadwyręży Twoje oszczędności. Na szczęście to sytuacja przejściowa. Wprowadź oszczędności już teraz. 

Zdrowie: postaraj się wygospodarować trochę czasu dla siebie. Restrykcje żywieniowe się przydadzą. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 27, 34, 39, 43, 49.

Ważne dni to 15, 16, 17 maja 2017 roku.


BLIŹNIĘTA
Praca: jesteś dokładna, skrupulatna, dyspozycyjna, czyli dokładnie taka, jakiej oczekują pracodawcy. Pod koniec tygodnia dowiesz się o planowanych dla Ciebie krajowych wyjazdach służbowych. To swego rodzaju awans i krok na drodze do kariery. 

Finanse: poprawa jest możliwa w późniejszym terminie. Teraz jest tak zwana mała stabilizacja finansowa na bardzo średnim poziomie. Nie ma więc teraz powodów do radości. 

Zdrowie: niby nic Ci nie dolega. Zwróć jednak uwagę na układ moczowo-płciowy i po prostu idź do lekarza. Może przesadzam, ale nie wygląda to dobrze. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 21, 34, 39, 46.
Ważne dni to 15, 16, 17 maja 2017 roku.


RAK
Praca: przed Wami nowe zadania, nowe wyzwania. Nie obawiajcie się, podołacie. Ten tydzień jest przełomowy. Wypadniecie dobrze, przed Wami awans i podwyżka. Kariera zawodowa jest w Waszych rękach. Warto zaryzykować, choć właściwie ryzyka nie ma. 

Finanse: są stabilne, poprawa tylko je umocni na dobrym poziomie. Nie wydawaj za dużo, przed Tobą ciężkie czasy. Lepiej mieć niż nie mieć. 

Zdrowie: sprawdź serce, gardło i oczy. Lepiej leczyć niż doprowadzić do problemów. Gardło i oczy są zawsze przez nas pomijane. 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 18, 23, 37, 43.
Ważne dni to 15, 19, 21 maja 2017 roku.


LEW
Praca: musisz podzielić obowiązki i zawodowe postawić na pierwszym miejscu. W połowie tygodnie czeka Cię ważne spotkanie biznesowe, którego nie można przełożyć. Nie martw się, dasz radę ze wszystkim. 

Finanse: pilnuj karty bankomatowej, złodzieje grasują. Zachowaj ostrożność i nie przesadzaj z zakupami. 

Zdrowie: w tym tygodniu możliwość dbania o siebie spadnie do minimum. Nie będziesz miała czasu, aby o tym myśleć, a tym bardziej, aby się tym zajmować. Będzie to problemem, zwłaszcza w tym tygodniu.  
Twoje szczęśliwe numery to 4, 9, 17, 23, 37, 44.
Ważne dni to 17, 19, 20 maja 2017 roku.


PANNA

Praca: zaczynają się powoli zwracać wcześniejsze inwestycje (również w siebie). Praca nareszcie zaczyna być przyjemnością. To bardzo miłe, kiedy można z radością oczekiwać nowego dnia w pracy. 

Finanse: finansowo stabilnie, z dużą tendencją do poprawy. Na razie możesz spodziewać się małych zastrzyków gotówkowych. Ten tydzień jest korzystny dla różnego rodzaju gier liczbowych. 

Zdrowie: może Cię dopaść osłabienie. Powinnaś ją wzmocnić, odpowiedni będzie miód i herbaty owocowo-ziołowe. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 18, 45, 47, 49.

Ważne dni to 15, 16, 20 maja 2017 roku.


WAGA
Praca: możesz się spodziewać zmian zawodowych. Końcówka tygodnia dla Ciebie zapowiada się bardzo dobrze, możliwy awans i podwyżka. Pracy jednak z pewnością Ci nie zabraknie. 

Finanse: jak na razie stabilne. Nie należysz do tych osób, które mają pieniędzy w nadmiarze, będziesz więc musiała zacząć żyć bardziej oszczędnie. 

Zdrowie: sprawdź stan swojej wątroby i żołądka, nie powinnaś niczego zaniedbać. Trudno Ci będzie odpowiednio się odżywiać. Pamiętaj jednak o codziennej gimnastyce. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 19, 22, 38, 41, 47.
Ważne dni to 18, 19, 20 maja 2017 roku.


SKORPION
Praca: w początkach tygodnia otrzymasz wiadomość o zmianie pracy. Firma ta sama, ale stanowisko bardziej odpowiedzialne. Zmiana nastąpi w późniejszym czasie, ale wiadomość otrzymasz już teraz. Zacznij się przyzwyczajać i wdrażać w nowe obowiązki. 

Finanse: na zmiany finansowe nie licz w najbliższym czasie. Jedno jest pewne, gorzej nie będzie. Polepszenia też nie spodziewaj się tak szybko, jakbyś chciała. Wszystko przyjdzie we właściwym czasie, a ten jeszcze nie nadszedł. 

Zdrowie: nic Ci nie dolega, tylko niepotrzebnie się wszystkim denerwujesz. Całego świata nie zbawisz, a nerwy w niczym nie pomogą. Pij herbaty ziołowe, zwłaszcza herbatę z melisy. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 18, 19, 24, 37.
Ważne dni to 15, 18, 20 maja 2017 roku.  


STRZELEC
Praca: w połowie tygodnia spodziewaj się propozycji pracy lub współpracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjąć to wyzwanie. Dasz sobie ze wszystkim radę, nie obawiaj się. 

Finanse: dzięki dodatkowej pracy Twoje konto znacznie się poprawi. Będziesz mogła zrealizować swoje plany i odpowiednio zainwestować. Pieniądze nie mogą sobie leżeć, muszą pracować na siebie. 

Zdrowie: dzięki odpowiednim zabiegom Twoje zdrowie nieco się poprawiło. Wiadomo, że dolegliwości nie zniknęły, ale znacznie się zmniejszyły. Istnieje możliwość, że tak już pozostaną. 

Twoje szczęśliwe numery to 17, 21, 34, 35. 45, 48.
Ważne dni to 17, 18, 19 maja 2017 roku.


KOZIOROŻEC
Praca: musisz więcej pracować, ale nie martw się, wyrobisz się ze wszystkim. W tym tygodniu pozamykasz wszystkie zaległe sprawy. 

Finanse: na nic dodatkowego liczyć nie możesz, żadne zaległe pieniądze nie wpłyną na konto. Ale nie warto się tym martwić, one się pojawią dopiero w przyszłym miesiącu, będziesz zadowolona. 

Zdrowie: mimo braku czasu, pamiętaj o sobie. Nie obciążaj niepotrzebnie swojego organizmu i nie przejadaj się. 
Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 15, 26, 33, 39.
Ważne dni to 19, 20, 21 maja 2017 roku.


WODNIK

Praca: Twoje ambicje są większe od Twoich kwalifikacji. Nic dziwnego, że pomijają Cię przy awansach. Zainwestuj w siebie, wkład finansowy szybko się zwróci. 

Finanse: zdecydowanie za małe wobec Twoich wymagań. Trudno, na razie nic się nie poprawi. Trzeba poczekać. 

Zdrowie: kręgosłup błaga o zmiłowanie, noś buty na niskim obcasie. Szpilki zostaw w szafie, a najlepiej oddaj znajomym. Nie będą Ci już potrzebne. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 9, 11, 18, 26.
Ważne dni to 18, 19, 20 maja 2017 roku.


RYBY
Praca: zaczyna być nieciekawie, kryzys ekonomiczny dopadł Twoją firmę. Trzeba będzie zdecydować co dalej. Zwolnić część załogi czy obniżyć zarobki? Ten tydzień będzie decydujący. 

Finanse: zacznij oszczędzać już teraz, odłożone pieniądze przydadzą się później. Prawda jest taka, że na razie lepiej nie będzie. Będziesz musiała się do tego przyzwyczaić. 

Zdrowie: z wyjątkiem stresu nic Ci nie grozi. W końcu tygodnia musisz uważać. Wysokie obcasy mogą być przyczyną poważnego urazu nogi. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 22, 38, 41, 43.
Ważne dni to 15, 16, 18 maja 2017 roku.



Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też: 



Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 15.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×