Horoskop tygodniowy od 19.06. do 25.06.

Czy to będzie niesamowity tydzień? Sprawdź!

horoskopgrudziengranat.jpg

BARAN

Praca: czekasz z utęsknieniem na urlop, jak na razie żadnych zmian nie będzie. Masz tylko zająć się swoją pracą i nie narobić przypadkiem zaległości. Jak wrócisz z urlopu, czekają Cię zmiany zawodowe, ale nie awans ani podwyżka. 


Finanse: są stabilnie byle jakie, nie polepszą ani nie pogorszą. Urlop nadszarpnie Twoje oszczędności. Trudno, raz w roku możesz sobie na to pozwolić. Odpoczynek Ci się należy.


Zdrowie: ostatnio się zaniedbujesz, nie masz czasu dla siebie. Pamiętaj, sama pracujesz na swoje dolegliwości. Lepiej nie będzie, ale może być gorzej. Dlatego powinnaś wygospodarować trochę czasu i zrobić badania krwi i moczu. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 21, 32, 39, 41.

Ważne dni to 19, 20, 21 czerwca 2017 roku.


BYK

Praca: nie masz co liczyć na urlop w najbliższym czasie, musisz się zadowolić wyjazdami weekendowymi. Pracy Ci nie zabraknie, będziesz musiała się zająć obowiązkami nieobecnych. Nie martw się na zapas, dasz sobie radę. 


Finanse: nic się nie zmieni, po prostu nie będzie takiej okazji. Dobrze, że masz możliwość dorobienia, inaczej nie dałabyś sobie rady finansowo. Trochę zyskasz na chałturze. 


Zdrowie: trudno jest dopuścić do siebie myśl o chorobie. Konieczne są badania kontrolne. Niestety, stan Twojego zdrowia wymaga interwencji lekarskiej. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 11, 29, 36, 48.

Ważne dni to 22, 23, 24 czerwca 2017 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: przed Tobą czas wytężonej pracy, to tak jakbyś pracowała na dwóch etatach. Nie obawiaj się, dasz radę i nie zwariujesz. Za Ciebie też tak będą pracować. Nie spodziewaj się żadnej nagrody. 


Finanse: trochę się poprawią dzięki dodatkowej pracy. Oprócz tego żadnej konkretnej poprawy nie będzie. Nie oczekuj, że coś się zmieni w Twoich finansach. 


Zdrowie: jedz dużo owoców i warzyw, odpowiednia dieta poprawi Twoje samopoczucie. Zajmij się swoim zdrowiem naprawdę poważnie. Twoje schorzenia nie są śmiertelne, ale dokuczliwe. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 12, 19, 27.

Ważne dni to 23, 24, 25 czerwca 2017 roku.


RAK

Praca: to już ostatni tydzień pracy przed urlopem. Już nie możesz się doczekać wyjazdu. Na razie jesteś tu i teraz, przygotuj się na przekazanie swoich obowiązków. 


Finanse: jednak wyjazd okazał się kosztowny. Raz w roku stać Cię na takie wydatki. Zregenerujesz organizm i po powrocie uzupełnisz stan swojego konta. 


Zdrowie: wyjazd dobrze Ci zrobi. Wypoczniesz fizycznie i psychicznie. Będzie gotowa na nowe wyzwania i zapomnisz o problemach zdrowotnych. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 13, 28, 35, 47.

Ważne dni to 19, 22, 23 czerwca 2017 roku.

LEW

Praca: ładna pogoda nie powinna mieć wpływu na Twoją pracę. Przed Tobą zapracowany tydzień, dwa wyjazdy i jedno spotkanie biznesowe na miejscu. Daj z siebie wszystko, masz okazję się wykazać. 


Finanse: wydajna, konkretna praca da wymierne efekty. Na razie nie spodziewaj się efektów. One pojawią się w późniejszym czasie. Będziesz bardzo zadowolona z wyników. 


Zdrowie: wytężona praca nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia. Zacznij się oszczędzać, ruch i właściwa dieta mogą zdziałać cuda. Powinnaś zainteresować się ziołami, zwłaszcza pokrzywą, jej działanie jest zbliżone do żeń-szenia. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 10, 15, 23, 29, 36.

Ważne dni to 22, 24, 25 czerwca 2017 roku.


PANNA

Praca: czas urlopowy jest dla Ciebie szansą na wykazanie się. Powinnaś zadbać o swoją karierę zawodową i wykorzystać sezon urlopowy, aby się pokazać z jak najlepszej strony. Nareszcie przyszedł Twój czas. 


Finanse: na razie bez zmian, ale istnieje możliwość poprawy w najbliższym czasie. Jest jednak pewność, że gorzej nie będzie. Pamiętaj jednak o tym, że dodatkowa praca może teraz przeszkadzać. 


Zdrowie: obojętnie ile masz lat, pamiętaj, Twoim obowiązkiem jest dbać o siebie. Wszystkie schorzenia biorą się z zaniedbania i lekceważenia objawów. Przekonaj się do medycyny naturalnej i ziół. 


Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 31, 34, 43, 47.

Ważne dni to 21, 23, 24 czerwca 2017 roku.


WAGA

Praca: zaczął się już czas urlopowy, większość Twoich znajomych spędzi go po prostu wypoczywając. Jednak dla Ciebie zabrakło czasu w lecie, więc została Ci praca. Masz możliwość zapracowania na swój wizerunek. 


Finanse: jak na razie stabilnie, gorzej z pewnością nie będzie. Poprawią się, nie będziesz miała na co wydawać, więc konto będzie puchło. Pamiętaj, że już niedługo zaczniesz poważnie myśleć o inwestycjach. 


Zdrowie: podobno nerwica to nie choroba. Zweryfikuj swoją opinię, to choroba i to całkiem poważna. Konieczne będzie leczenie. Zadbaj również o odpowiednią dietę. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 7, 24, 28, 36.

Ważne dni to 20, 23, 25 czerwca 2017 roku.


SKORPION

Praca: masz do przepracowania jeszcze tylko ten tydzień i czekają Cię dwa tygodnie wypoczynku. W tym tygodniu daj z siebie wszystko, będzie warto pracować na swój wizerunek. Przed Tobą ważne spotkanie zawodowe pod koniec tygodnia. 


Finanse: są stabilne, ale przed Tobą możliwość niewielkiej poprawy. Niczego to nie zmieni, ale za to poprawi Twoje samopoczucie. Poczujesz się zdecydowanie lepiej. 


Zdrowie: zwykle najmniej zwracamy uwagę na problemy z uszami i oczami. Twoje oczy są zmęczone pracą przed komputerem, zadbaj o nie teraz. Później mogą być poważne problemy. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 16, 35, 38, 42.

Ważne dni to 21, 23, 24 czerwca 2017. 

STRZELEC

Praca: zapowiada się ciekawy zawodowo tydzień. Ważne spotkanie zawodowe w pierwszej połowie tygodnia. Druga połowa to służbowy wyjazd. Jesteś wyraźnie ceniona przez przełożonych. 


Finanse: bez zmian i nic nowego się w najbliższym czasie nie wydarzy. Żadne zmiany również w tym tygodniu nie są przewidziane. Dlatego też powinnaś być spokojna. 


Zdrowie: drobne dolegliwości są normalne, ale nie powinnaś ich bagatelizować. Sprawdź, co tak naprawdę Ci dolega. Skorzystaj z pomocy specjalistów medycyny naturalnej. 


Twoje szczęśliwe numery to 18, 20, 23, 29, 38, 40.

Ważne dni to 19, 23, 24 czerwca 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: będziesz trochę za bardzo eksploatowana, cóż, zostanie w pracy tylko niezbędna ilość pracowników. Dla Ciebie to szansa, abyś została zauważona. Pracujesz na swój sukces i na swój wizerunek zawodowy. 


Finanse: nie bądź zdziwiona, finanse nie ulegną zmianie. Czasem tak bywa. Dodatkowa gotówka może być tylko z dodatkowej pracy. 


Zdrowie: mimo że dobrze się czujesz, to jednak zadbaj o siebie. Problemy zdrowotne mogą się odezwać niespodziewanie. Dlatego zadbaj o odpowiednią dietę i odpowiednio dużo ruchu. 


Twoje szczęśliwe numery to 26, 28, 30, 38, 40, 46.

Ważne dni to 21, 22, 25 czerwca 2017 roku.

WODNIK

Praca: pracowite Wodniki najlepiej pracują na swoim. Jesteś urodzoną pracoholiczką, masz tego wymierne rezultaty. Nie zapomnij o tym, że zawsze pracujesz na siebie, na swój wizerunek i swoje wynagrodzenie. 


Finanse: niestety, ale sukcesy zawodowe nie idą w parze z wynagrodzeniem. O inwestycjach możesz sobie tylko pomarzyć. Zrealizujesz to wszystko w późniejszym terminie. 


Zdrowie: masz problemy z kręgosłupem. Powinnaś zacząć leczenie i rehabilitację już teraz, jeżeli nie chcesz mieć problemów w wieku dojrzałym. Zdrowie jest ważniejsze od pieniędzy. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 23, 32, 36, 41.

Ważne dni to 19, 24, 25 czerwca 2017 roku.


RYBY

Praca: zapowiada się ciekawy tydzień. Pracy będziesz miała dużo, może nawet za dużo. Powinnaś zadbać o siebie, o swoją pozycję zawodową, no i pieniądze. Ten tydzień będzie dla Ciebie sprawdzianem. 


Finanse: trochę się poprawią, dlatego że dostaniesz wynagrodzenie za chałturę. Żadnej innej poprawy nie będzie i nie łudź się, ze coś jeszcze otrzymasz. 


Zdrowie: dolegliwości gardła, uszu i zatok są przyczyną Twojego złego samopoczucia. Weź się w końcu poważnie za wyeliminowanie swoich dolegliwości. Będzie to uciążliwe, ale cierpliwość będzie wynagrodzona. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 23, 26, 32, 43, 48.

Ważne dni to 20, 22, 23 czerwca 2017 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 19.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×