Horoskop tygodniowy od 19.12. do 25.12.

Zobacz, jakie wydarzenia w tym tygodniu przepowiedziała Ci wróżka Henrietta!

horoskop22.jpg

BARAN

Praca: czas przedświąteczny jest najgorszy dla wszystkich, zwłaszcza ten tydzień jest bardzo pracowity. Co prawda mieszkanie czeka na sprzątanie, potrawy świąteczne na przygotowanie, prezenty na kupienie, ale praca również wymaga uwagi. Nie można niczego zaniedbać. 


Finanse: ten tydzień znacznie osłabi Twoją sytuację finansową. Wydatki na szczęście nie przekroczą Twoich możliwości. Powinnaś jednak uważać i trochę je kontrolować. Może się uda co nieco zaoszczędzić. 


Zdrowie: trudno w tym czasie skupić się na przestrzeganiu wszystkich zasad. Postaraj się jednak to zrobić w miarę możliwości. Trudno, takie Święta są tylko raz w roku, przeżyjesz je jakoś, tylko nie zapomnij o tabletkach na wątrobę. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 21, 39, 42, 47.

Ważne dni to 19, 20, 21 grudnia 2016 roku.


BYK

Praca: jak zwykle o tej porze praca i dom kolidują się. Musisz podzielić obowiązki i zawodowe postawić na pierwszym miejscu. W połowie tygodnie czeka Cię ważne spotkanie biznesowe, którego nie można przełożyć. Nie martw się, dasz radę ze wszystkim. 


Finanse: pilnuj karty bankomatowej, złodzieje grasują. Zachowaj ostrożność i nie przesadzaj z zakupami. Uważaj na siebie podczas zakupów i nie tylko. Na szczęście takie Święta są tylko raz. Przeżyjesz. 


Zdrowie: w tym tygodniu możliwość dbania o siebie spadnie do minimum. Zdrowe odżywianie musi zostać zawieszone na dwa tygodnie. Nie będziesz miała czasu, aby o tym myśleć, a tym bardziej, aby się tym zajmować. Będzie to problemem, zwłaszcza w tym tygodniu.  

Twoje szczęśliwe numery to 4, 9, 17, 23, 37, 44.

Ważne dni to 22, 23, 24 grudnia 2016 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: powinnaś wziąć parę dni wolnego, jeżeli to Ci się uda, to i tak ten tydzień spędzisz bardzo pracowicie. Jeżeli nie uda się ten manewr, to będziesz miała dni podwójnie pracowite, dopiero sobota i niedziela pozwolą na trochę luzu i odpoczynku. 


Finanse: niestety, ale nie są bezpieczne. Sklepy kuszą promocjami. Nie bierz ze sobą karty bankomatowej, tylko małą ilość gotówki, jest zagrożenie, że wszystko wydasz na rzeczy kompletnie niepotrzebne. Zachowaj zdrowy rozsądek. 


Zdrowie: w tym tygodniu zachowanie diety jest praktycznie niemożliwe. Postaraj się tylko ograniczyć konsumpcję niezdrowych, ale smacznych potraw. Przytyjesz i nabawisz się niestrawności. Miej w pogotowiu tabletki na wątrobę i żołądek. 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 28, 32, 39, 41, 43.

Ważne dni to 21, 22, 25 grudnia 2016 roku.


RAK

Praca: trudno ten tydzień nazwać pracowitym. W pracy każdy kto może albo się urywa w trakcie lub całkiem. Każdy żyje już tylko Świętami. Mimo wszystko początek tygodnia zajmą Ci sprawy zawodowe, konieczne do załatwienia w końcu roku. 


Finanse: na polepszenie nie masz co liczyć, dobrze będzie, jeżeli coś jeszcze Ci zostanie. Wydatki świąteczne nadszarpnęły trochę Twoją kieszeń. Dodatkowe pieniądze pojawią się w późniejszym czasie. Dlatego też ciesz się tym, co masz


Zdrowie: będę się powtarzać, ale Święta nie sprzyjają zdrowiu. Zapomnij o właściwym, zdrowym odżywianiu i przynajmniej ogranicz potrawy smaczne, bardzo kaloryczne i niezdrowe. Trudno, jakoś przeżyjesz ten czas Świąt i Sylwestra. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 6, 19, 34, 41.

Ważne dni to 19, 20, 23 grudnia 2016 roku.


LEW

Praca: jest to czas, w którym, będąc w pracy, myślami jest się w domu. Tymczasem trzeba się skupić na pracy, nikt za Ciebie tego nie zrobi, a końcówka roku wymaga uwagi. To podsumowanie całego roku, nie można się omylić. Czeka Cię również poważna rozmowa zawodowa w połowie tygodnia. 


Finanse: jak na razie są w normie, ale ten tydzień może znacznie je uszczuplić nadmiernymi wydatkami. Na ewentualną poprawę trzeba będzie trochę poczekać. Święta i Sylwester to przecież okazja do wydawania pieniędzy. 


Zdrowie: świąteczny bałagan nie sprzyja zdrowiu. Jedzenie jest zwykle niezdrowe i będą problemy z żołądkiem i wątrobą. Nie ma co się zastanawiać, tylko psychicznie i fizycznie przygotować do „maratonu” żywieniowego. Należy również zapisać się na wizytę do lekarza gastrologa wcześniej, tak na wszelki wypadek. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 13, 24, 37, 46.

Ważne dni to 21, 22, 23 grudnia 2016 roku.


PANNA

Praca: pracowite Panny wyrobią się ze wszystkim. Zwłaszcza zawodowo zasłużą na pochwałę. Kosztem swojego czasu pozamykają wszystkie zawodowe sprawy. Sobota już dla Was praktycznie będzie dniem wolnym, a bardzo się przyda. 


Finanse: okazało się, że koniec tego roku nie będzie tak kosztowny jak zeszły. Na żadne dodatkowe pieniądze nie możesz już liczyć. To co masz wystarczy Ci na zakupy i prezenty, a nawet trochę się zostanie. Końcówka tego roku nie będzie aż tak bardzo kosztowna. 


Zdrowie: trudno jest dbać o swoje zdrowie w czasie Świąt. Zewsząd dobiegają kuszące zapachy świątecznych potraw. Trudno, ale Twoja wątroba i trzustka mogą tego nie wytrzymać. Nie zapomnij o odpowiednich tabletkach, tak na wszelki wypadek. 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 22, 31, 42, 49.

Ważne dni to 22, 24, 25 grudnia 2016 roku.


WAGA

Praca: nie udało się wziąć świątecznego urlopu. Niestety, musisz pracować, ale nie martw się, wyrobisz się ze wszystkim. Pozamykasz wszystkie zaległe sprawy, trochę tylko zostanie się na te kilka dni po Świętach. Praca nie będzie przeszkodą w przygotowaniu Świąt. 


Finanse: będziesz mile zaskoczona mniejszymi tegorocznymi wydatkami. Na nic dodatkowego liczyć nie możesz, żadne zaległe pieniądze nie wpłyną na konto. Ale nie warto się tym martwić, one się pojawią dopiero w przyszłym roku, będziesz zadowolona. 


Zdrowie: Święta mają to do siebie, że szykujemy dużo smacznego i niezdrowego jedzenia. Trudno będzie zachować umiar, jeżeli wszyscy będą Cię do niego namawiać. Wstyd będzie odmówić, nawet kosztem własnego zdrowia. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 15, 26, 33, 39.

Ważne dni to 19, 21, 22 grudnia 2016 roku. 


SKORPION

Praca: zakończenie roku zawsze jest pracowite i wymaga uwagi. Pomyłka może być kosztowna. Te praktycznie ostatnie dni tego roku trzeba wykorzystać maksymalnie. Warto, nagroda Cię nie ominie, a widoczne zaangażowanie zaprocentuje w przyszłym roku podwyżką i awansem


Finanse: masz zdolności do wydawania pieniędzy, ale i tak wydatki okażą się mniejsze od ubiegłorocznych. Dlatego też nie muszę ostrzegać przed wydatkami i namawiać do oszczędzania. 


Zdrowie: ciężki czas przed Wami, jedzenie smaczne, ale niezdrowe i „trujące”. Przygotuj się duchowo i fizycznie na te Święta. Jedzenie ma być przyjemnością, a nie obowiązkiem. Nie zapomnij o herbatkach ziołowych. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 19, 23, 38, 46.

Ważne dni to 20, 23, 24 grudnia 2016 roku.  


STRZELEC

Praca: również dla Ciebie czas przedświąteczny to czas wzmożonej koncentracji. Jeżeli się obawiasz, że nie dasz rady, to jesteś w błędzie. Pracę zawodową musisz postawić teraz na pierwszym miejscu, a do prac domowych zagonić rodzinę. Praca zawodowa zajmie Ci najwięcej czasu. 


Finanse: całe szczęście, że wydatki w tym roku będą mniejsze. Jak na razie nie powinnaś się obawiać nadmiernych wydatków, a wpadną dodatkowe pieniądze za chałturę. Finanse będą stabilne na dobrym poziomie. 


Zdrowie: jak każdemu o tej porze Tobie również będzie trudno utrzymać odpowiednią wagę, nienaruszoną wątrobę i odpowiednie krążenie. Postaraj się jednak nie zapomnieć o wodzie mineralnej i herbatach ziołowych

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 19, 23, 29, 32.

Ważne dni to 20, 21, 24 grudnia 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: trudno, przygotowaniem do Świąt zajmie się rodzina. Ty masz za dużo pracy w firmie, żeby zająć się sprzątaniem i gotowaniem. Pracujesz również dla nich, więc to jest coś za coś. 


Finanse: możesz spokojnie zająć się kupowaniem prezentów, starczy na wszystko. Twoje finanse będą tylko lekko naruszone. Szybko uzupełnisz braki. Nie masz powodu do zmartwienia.


Zdrowie: trudno jest w Święta utrzymać formę. Za dużo jedzenia, za dużo gości, tak jakby to było w tym czasie najważniejsze, a to przede wszystkim święto duchowe. Zapominamy o tym, a Ty przynajmniej nie zapomnij o wodzie mineralnej. 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 14, 23, 29, 38.

Ważne dni to 19, 22, 23 grudnia 2016 roku.


WODNIK

Praca: dobrze, że wzięłaś sobie kilka dni wolnego. W tym roku dasz ze wszystkim radę, a rodzina postanowiła urządzić Święta u Ciebie. Masz więcej pracy, ale i więcej zadowolenia i radości. Do pracy wrócisz po Świętach, zadowolona i zmęczona. 


Finanse: są w normie. Jak zwykle o tej porze wydatki są nieco większe, ale i tak nie wydasz za dużo i będziesz mogła sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Ta odrobina dawno Ci się należy. 


Zdrowie: za dużo zajęć, aby pamiętać o zdrowiu. Zachowaj umiar we wszystkim, wtedy po Świętach będziesz w dobrej formie. Nie zapomnij jednak o wodzie mineralnej i herbatach ziołowo-owocowych. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 9, 14, 27, 36, 45.

Ważne dni to 23, 24, 25 grudnia 2016 roku.


RYBY

Praca: najgorsza jest zawsze końcówka roku. Nerwowa atmosfera w pracy wykańcza każdego, ale to tylko pozory. Wystarczy jeden nerwus i wszyscy się niepotrzebnie denerwują. Lepiej robić wszystko bez takiego napięcia. Zdążycie ze wszystkim. 


Finanse: na szczęście nie musisz się przejmować wydatkami, ale to nie oznacza, że masz wydać wszystkie pieniądze. Starczy na wszystko i jeszcze sporo zostanie. Lubisz wydawać, więc musisz mieć wydatki pod kontrolą. 


Zdrowie: dbanie o zdrowie w tym czasie po prostu się nie uda. Będzie dobrze, jeżeli zachowasz umiar we wszystkim. Będziesz wtedy zdrowa i zadowolona, nie zapomnij jednak o wodzie mineralnej. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 8, 19, 28, 39.

Ważne dni to 21, 23, 24 grudnia 2016 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: Thinkstock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 19.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×