Horoskop tygodniowy od 20.02. do 26.02.

Zobacz, co w tym tygodniu widzi w gwiazdach wróżka Henrietta!

horoskopstyczenoglonyhenrietta11.jpg

BARAN

Praca: ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo stresujący, nawał pracy, ciągłe problemy. Nie obawiaj się, przeżyjesz. Co prawda nabawisz się nerwowego tiku, ale dasz sobie radę ze wszystkim. Nie denerwuj się tak, nie samą pracą człowiek żyje


Finanse: niestety nie poprawią się w tym tygodniu i małe są szanse na poprawę w późniejszym czasie. Zacznij więc oszczędzać na zbędnych wydatkach. Nie kupuj przedmiotów niepotrzebnych. 


Zdrowie: uważaj na siebie, jeszcze trochę, a dentysta zacznie Cię gonić po ulicy. Zacznij je leczyć, bo inaczej wcześnie je stracisz. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 12, 33, 43, 49.

Ważne dni to 20, 21, 22 luty 2017 roku.


BYK

Praca: wszyscy wiedzą, że jesteś pracowita, ale obecna sytuacja zaczęła Cię przerastać. Trudno, podejmiesz wyzwanie i wywiążesz się z podjętych obowiązków. Nagroda Cię nie ominie, bardzo wymierna nagroda. Otrzymasz ją bardzo szybko. 


Finanse: ten tydzień będzie pusty finansowo. Żadne nieoczekiwane pieniądze nie wpłyną na konto, żadne nieoczekiwane wydatki Ci nie grożą. Nic się nie zmieni. Nie ma na to szans. 


Zdrowie: włosy i paznokcie to Twoja wizytówka. Zadbaj o nie, brzydkie, łamliwe włosy i miękkie, połamane paznokcie bardzo źle o Tobie świadczą. Wspomagaj się ziołami i zacznij odpowiednio odżywiać.


Twoje szczęśliwe numery to  3, 7, 11, 18, 21, 38, 42.

Ważne dni to 23, 24, 25 luty 2017 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: pracy Ci na razie nie zabraknie, napięte terminy popędzają do bardziej intensywnej pracy. Cóż, zamówienie jest priorytetem, a opinia innych jest bardzo ważna. Po czasie intensywnej pracy czeka Cię zasłużony wypoczynek. 


Finanse: wynagrodzenie za pracę będzie w późniejszym terminie, ale pod koniec tygodnia otrzymasz wynagrodzenie za poprzednią. Niezła sumka zasili Twoje konto. Będziesz bardzo zadowolona. 


Zdrowie: zabiegana i zestresowana nie będziesz miała czasu na zajęcie się sobą. Mimo wszystko pamiętaj o codziennej gimnastyce i ziołach.


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 8, 12, 23, 39.

Ważne dni to 24, 25, 26 luty 2017 roku.


RAK

Praca: już zaczyna się następny tydzień. Niestety przed Tobą nuda i rutyna, jak zwykle zresztą. Taką pracę mógłby z powodzeniem wykonywać robot, człowieka ogłupia. Cóż, człowiek jest tańszy.


Finanse: czasami tak bywa, że nic się nie udaje. Byle jaka praca, byle jakie wynagrodzenie. Wiecznie trzeba na czymś oszczędzać. Jesteś już mistrzynią oszczędzania. 


Zdrowie: praca Cię wykańcza, brak pieniędzy też. Powinnaś odpocząć, niekoniecznie na wyjeździe. Uzupełnij elektrolity, uzupełnij witaminy i solidnie się wyśpij


Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 17, 24, 38, 41.

Ważne dni to 22, 23, 25 luty 2017 roku. 

LEW

Praca: w tym tygodniu pracy Lwom nie zabraknie, nawet nie będą miały czasu na przerwę. Tak będzie do połowy marca. Czas obecny wymaga szczególnego zaangażowania i dokładności. Bez obaw, dacie radę. Po zakończonej pracy czeka Was odpoczynek.


Finanse: niewielkie są szanse na to, że finanse ulegną poprawie. Zmienią się na plus, ale w późniejszym czasie. Czas na pozytywne zmiany nie nadszedł. 


Zdrowie: drobne dolegliwości nie powinny Ci przeszkodzić w normalnym życiu. Pamiętaj jednak o okresowych badaniach, wodzie mineralnej, sokach owocowych, herbacie ziołowej i odrobinie gimnastyki. To sprawi, że Twoje życie nabierze barw. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 17, 22, 34, 46.

Ważne dni to 20, 23, 24 luty 2017 roku. 


PANNA

Praca: lubisz konkretną, spokojną pracę. Taką właśnie masz, szanuj ją. Zapowiadają się redukcje w Twoim zakładzie i nigdy nic nie wiadomo. Na razie jeszcze Cie nie obejmą, ale Twoja firma stoi na krawędzi. 


Finanse: nic nie zapowiada poprawy finansowej. Będzie tak samo jak dotychczas. Nawet nie dasz rady nic zaoszczędzić. Czasem tak bywa, o inwestycjach możesz nie myśleć. 


Zdrowie: ciągły stres Cię wykańcza, a stres to nerwica, a nerwica to depresja. Ciężka praca powoduje stres, brak pieniędzy również. Uzupełnij elektrolity, tylko to możesz zrobić. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 21, 35, 42, 47.

Ważne dni to 21, 22, 25 luty 2017 roku.


WAGA

Praca: papierkowa robota jest żmudna, stresująca i wymaga uwagi. Czasami masz jej dosyć, ale nic innego nie umiesz robić. Jesteś typową „biurwą” i znasz swoje obowiązki. Zresztą niedługo czeka Cię awans.


Finanse: już w tym tygodniu odczujesz wyraźną poprawę. Na Twoje konto wpłyną pieniądze za nadgodziny. Starczy na waciki i coś do nich, ale oszczędności żadne z tego nie będą. 


Zdrowie: wiadomo, nikt nie jest całkowicie zdrowy, ale nie możesz narzekać na nadmiar dolegliwości. Masz przyznany pakiet podstawowy i długo jeszcze nie będziesz poważnie chorować. Nie znaczy to, że nie musisz dbać o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 6, 7, 14, 20, 28.

Ważne dni to 20, 21, 25 luty 2017 roku.


SKORPION

Praca: czas na poważne decyzje. W tym tygodniu otrzymasz konkretną propozycję zmiany pracy. Zawsze to ryzyko, ale propozycja jest kusząca. Nowa praca, nowe możliwości i doświadczenia, podejmij wyzwanie i zmień pracę. Może uda się odejść za porozumieniem. 


Finanse: na razie stanęły w miejscu. Nie pogorszą się z pewnością, ale na poprawę przyjdzie poczekać. Nie denerwuj się, jest to związane ze zmianą pracy. 


Zdrowie: Twoim słabym punktem są nerwy. Najlepsze będą preparaty ziołowe bądź też ziołowe, ale herbatki. Pamiętaj o długim śnie, dobrze wpływa na psychikę. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 9, 19. 30, 41.

Ważne dni to 21, 22, 16 luty 2017 roku.

STRZELEC

Praca: ten tydzień będzie ciężki dla Strzelców. Nie lubią zmian, a przed nimi właśnie reorganizacja w miejscu pracy. Czeka Cię nowe, odpowiedzialne stanowisko i większa pensja. Zastanów się nad tym, czy warto się krzywić na te zmiany. 


Finanse: nie stracisz na tych zmianach, tylko zyskasz. Co prawda jeszcze nie w tym tygodniu, ale zapowiedź poprawy będzie. Będziesz jednak zadowolona ze zmian i z awansu. 


Zdrowie: zupełnie w normie, nic się nie zmieni. Gorzej nie będzie, lepiej też nie. Cokolwiek napiszę i tak się do tego nie zastosujesz. Twoja tarczyca wymaga pomocy. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 19, 27, 36, 43.

Ważne dni to 23, 25, 26 luty 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: z natury pracowite Koziorożce powinny pomyśleć o własnej działalności, jeżeli dotąd tego nie robią. Początkowo tylko pomyśleć, a później działać zapobiegawczo na pół etatu. Ale to później, na teraz jednak trzeba się zająć codzienną pracą. 


Finanse: możliwości masz duże, ale nie przenosi się to na stan Twojego konta. Zacznij myśleć, jak to zmienić. Samo się nie zmieni, trzeba działać.


Zdrowie: nerwy, stres to stały Twój znajomy. Zacznij brać ziołowe środki na uspokojenie, bo inaczej się wykończysz. Musisz się zająć swoim zdrowiem. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 18, 28, 29, 47.

Ważne dni to 21, 23, 24 luty 2017 roku.


WODNIK

Praca: ten tydzień będzie obfitował w ważne sprawy zawodowe. Szykują się dwa ważne spotkania biznesowe. Pracy będzie dużo, okaże się jednak, że wyrobisz się ze wszystkim i zostaniesz doceniona. 


Finanse: w tym tygodniu nastąpi również poprawa finansowa. Co prawda jeszcze nie taka, jakiej się spodziewasz, ale zawsze to poprawa. Będziesz mogła pomyśleć o inwestycji. 


Zdrowie: zwykle zdrowie Wam dopisuje, co prawda zdarzają się niewielkie komplikacje, ale to normalne. Powinnaś się zdecydować na zrobienie badań krwi i moczu, tak na wszelki wypadek. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 11, 22, 38, 46.

Ważne dni to 22, 24, 26 luty 2017 roku.


RYBY

Praca: zapowiada się bardzo pracowity tydzień. Prawie zapomnisz, jak wygląda Twoje mieszkanie. Nadgodziny będą konieczne, inaczej się nie wyrobisz. Taki tydzień długo się nie powtórzy. 


Finanse: pieniądze za nadgodziny zostaną wypłacone wcześniej, co bardzo Cię ucieszy. Zawsze to niezły zastrzyk gotówki. Dodatkowo otrzymasz jeszcze nagrodę za zaangażowanie zawodowe. 


Zdrowie: za dużo stresu dopadło Cię ostatnio. Problemy w pracy, problemy w domu powodują problemy z koncentracją i osłabienie odporności organizmu. Przyda się wizyta u neurologa. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 16, 23, 38, 47.

Ważne dni to 23, 24, 26 luty 2017 roku. Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 20.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×