Horoskop tygodniowy od 20.06. do 26.06.

Zobacz, co o Twojej przyszłości mówią gwiazdy!

horoskop22.jpg

BARAN

Praca: szykują się zmiany w pracy, możliwy awans, podwyżka lub jedno i drugie. Ten awans jest osiągnięty ciężką pracą. Najważniejsze, że będzie lepiej, a dobra opinia zawsze się przyda. 
Finanse: miały się już poprawić, ale niestety poprawa przyjdzie nieco później. Na razie, jak zwykle, musisz ograniczyć wydatki. Uratuje Cię dodatkowy dochód za chałturę. 
Zdrowie: problemy zdrowotne są wynikiem nerwicy. Zastanów się nad tym. Tabletki nie są konieczne, wystarczą zioła. 
Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 23, 29, 38, 44.

Ważne dni to 20, 21, 22 czerwca 2016 roku. 

BYK
Praca: będziesz miała okazję się wykazać. Nie obawiaj się, szefowie docenią Twoje starania. Nagroda Cię nie ominie. 
Finanse: trochę się poprawią. Sprawi to nagroda i dodatkowe dochody. Będziesz zadowolona z efektów. Pozwolą na niewielkie szaleństwo zakupów. 
Zdrowie: mimo ostrzeżeń nadal uważasz, że nic Ci nie dolega. Niestety tak dobrze nie jest. Zajmij się poważnie kręgosłupem i pij dużo herbat ziołowych. 
Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 34, 38, 42, 47.

Ważne dni to 21, 22, 23 czerwca 2016.

BLIŹNIĘTA
Praca: uważaj na siebie, szykuje się reorganizacja i niektóre etaty zostaną zlikwidowane. Na szczęście Twój ocaleje, ale i tak musisz się wykazać. Trudno, takie jest życie, właśnie dopadła Cię jego proza. 
Finanse: poprawę odczujesz jeszcze w tym tygodniu. Dostaniesz zapłatę za dodatkową pracę, wzmocni to trochę Twój budżet. Będziesz z tego faktu zadowolona.
Zdrowie: co prawda nic Ci nie dolega, należy jednak dbać o swoje zdrowie. Pij dużo wody mineralnej i herbaty ziołowe. Do tego nie zapomnij o odpowiedniej diecie. 
Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 23, 37, 39, 45.

Ważne dni to 23, 24, 25 czerwca 2016 roku. 

RAK
Praca: czasem trzeba iść na kompromis, zwłaszcza w sprawach zawodowych. Dbaj przede wszystkim o swoje interesy, a dobrze na tym wyjdziesz. Praca ma dawać przede wszystkim pieniądze, a dopiero później zadowolenie.
Finanse: poprawią się, aczkolwiek niewiele. Wpłaty będą z dodatkowych inwestycji. Niewielkie, ale zadowalające. 
Zdrowie: na leczenie masz jeszcze czas, ale już teraz zadbaj o siebie. Jeszcze długo nie będzie tragicznie, zadbaj, aby tak pozostało. 
Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 20, 28, 34, 40.
Ważne dni to 24, 25, 26 czerwca 2016 roku.


LEW
Praca: leniwe Lwy będą zmuszone do działania. Nadchodzi czas intensywnej pracy. Wykorzystajcie do maksimum swoje możliwości, zwłaszcza Lwy urodzone w roku Tygrysa. To Wasze pięć minut.
Finanse: trochę się poprawią, zwłaszcza że będą to pieniądze „do ręki”. Przyszedł czas na inwestycje, niekoniecznie kosztowne. Nakłady zwrócą się bardzo szybko. 
Zdrowie: wszystko w normie, nic specjalnie groźnego Ci nie dolega. Nie zapomnij o lekkiej gimnastyce i herbatkach ziołowych. Stres jest groźny dla każdego. To cichy zabójca. 
Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 33, 39, 44, 49.

Ważne dni to 24, 25, 26 czerwca 2016 roku.

PANNA
Praca: z natury pracowite Panny czeka „problematyczny” tydzień. Pracy będzie niewiele, nadrobione zostały wszystkie zaległości. Nawet sporo, czyli to, co możliwe, zostało zrobione. Masz, Panno, trochę zasłużonego luzu. 
Finanse: nadszedł czas na poprawę i nowe inwestycje. To dobry czas na kupno mieszkania lub domu. Nareszcie zacznie się przypływ gotówki. Stać Cię będzie na to. 
Zdrowie: dobrze się czujesz, nie ma sensu wmawiać sobie różnych dolegliwości. I tak nie uwierzysz. Odrobina gimnastyki i odpowiednia dieta na pewno nie zaszkodzą. 
Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 22, 27, 33, 45.

Ważne dni to 23, 24, 25 czerwca 2016 roku.

WAGA
Praca: będziecie się mogły wykazać samodzielnością i kompetencją, w nagrodę dostaniecie ważne sprawy do realizacji. Nie oczekujcie awansu lub podwyżki, nagrodą będzie pochwała. O swoje trzeba się upomnieć, inaczej nic z tego nie będzie. 
Finanse: niby masz pieniądze, ale zawsze jesteś na styk. Przestań pożyczać na wieczne nieoddanie, pomyśl o swojej przyszłości. Zainwestuj. 
Zdrowie: kręgosłup i zęby przypominają o sobie  bardzo boleśnie. Wizyta u specjalistów będzie konieczna, tego nie da się wyleczyć ziołami. Zdrowie masz tylko jedno, dbaj o swój organizm. 
Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 22, 38, 43, 45.

Ważne dni to 20, 21, 22 czerwca 2016 roku.

SKORPION

Praca: pomimo charakteru jesteś lubiana i idealnie nadajesz się na szefa. Ten tydzień to sprawdzian przed awansem. Zasłużyłaś na niego, jesteś świetnym pracownikiem i idealnie nadajesz się na szefa. Pracy Ci nie zabraknie. 
Finanse: spodziewana od dawna poprawa jest w zasięgu ręki. Nawet wydatki urlopowe nie „nadgryzą” kapitału podstawowego. Nadszedł czas na inwestycje. 
Zdrowie: żyjesz w ciągłym stresie, finanse się poprawią, gorzej ze zdrowiem. Wyjedź na urlop daleko i najlepiej sama. Dopiero wtedy odpoczniesz. 
Twoje szczęśliwe numery to 26, 28, 34, 39, 43, 45. 
Ważne dni to 21, 22, 23 czerwca 2016 roku. 

STRZELEC

Praca: powinnaś uważać i na wszelki wypadek rozejrzeć się za nową pracą. Szykują się redukcje i mogą objąć również i Ciebie. Dobra opinia nic nie znaczy w zderzeniu z twardą rzeczywistością. 
Finanse: ogranicz lepiej wydatki. Dobrze, że zaczną się zwracać poczynione wcześniej inwestycje. Inaczej byłoby naprawdę ciężko. 
Zdrowie: przez problemy zawodowe dopadły Cię problemy zdrowotne. Poza tym masz obniżoną odporność na różne infekcje. Herbata z melisy, pokrzywy i miód zdecydowanie poprawią Twoje samopoczucie. 

Twoje szczęśliwe numery to 16, 17, 18, 24, 38, 45. 

Ważne dni to 22, 24, 25 czerwca 2016 roku.

KOZIOROŻEC

Praca: nie masz się z czego cieszyć. Każdy podrzuca Ci część swojej pracy, a Ty nie potrafisz odmówić. Zostaniesz doceniona przez szefa, tylko się wydaje, że on nic nie widzi. Otrzymasz dawno zasłużoną nagrodę. 
Finanse: w najbliższych dniach wyraźnie się poprawią. Nagroda zmaterializuje się w Twoich rękach. Będziesz mogła sobie pozwolić na solidny urlop, nie należy oszczędzać na sobie. 
Zdrowie: pomimo różnych problemów zdrowie Ci dopisuje. Pamiętaj jednak o kręgosłupie i problemach z krążeniem. Trzeba się tym zająć jak najprędzej. 
Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 8, 19, 29, 34.

Ważne dni to 23, 25, 26 czerwca 2016 roku.

WODNIK

Praca: pracujesz dla siebie i dla kariery zawodowej. Wszystko wskazuje na to, że Twoje starania zrealizują się. Otrzymasz ważną informację dotyczącą dalszego życia zawodowego. Będziesz miała powody do zadowolenia. 
Finanse: będą się poprawiały wraz z Twoją sytuacją zawodową. Teraz przyszedł czas na prywatne inwestycje, może to być również giełda. Jesteś bystra, dasz radę. 
Zdrowie: tryb życia, jaki prowadzisz, to ciągłe problemy zdrowotne. Stres, niezdrowe jedzenie i brak ruchu zrobią swoje za kilka lat, jeżeli się nie opamiętasz. Zadbaj o siebie. 
Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 23, 37, 44, 48.

Ważne dni to 21, 23, 25 czerwca 2016 roku.

RYBY

Praca: jesteś niezdecydowana w życiu prywatnym, zawodowo jesteś tytanem pracy. Dlatego powierzają Ci różne odpowiedzialne rozmowy i wyjazdy służbowe. Tym razem również nie zawiedziesz. 
Finanse: odpowiednie wynagrodzenie za odpowiedzialną pracę. Na brak gotówki nie możesz narzekać. Zacznij się wreszcie rozpieszczać i wybierz się na weekend do SPA. To inwestycja w siebie. 
Zdrowie: weekendowy relaks dobrze Ci zrobi. Odpoczniesz, zrelaksujesz się, poprawisz swoje samopoczucie. Poprawisz również swój wizerunek, wracając zadowolona do pracy. Nie zapomnij o herbacie z pokrzywy. 
Twoje szczęśliwe numery to 24, 25, 37, 41, 46, 48.
Ważne dni to 20, 22, 26 czerwca 2016 roku.Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem :  700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści:  TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.:  TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na:  www.wizytauwrozki.pl'

zdjęcie: Shutterstock

Zobacz też:Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 20.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×