Horoskop tygodniowy od 21.08. do 27.08.

Czy to będzie wyjątkowy tydzień? Sprawdza wróżka Henrietta!

zodiakhoroskopmainmain.jpg

BARAN

Praca: możesz spokojnie szykować się na zmiany zawodowe. W tym tygodniu dowiesz się, że zmienisz miejsce pracy. Szef oficjalnie powiadomi Cię o zmianie stołka i podwyżce. Nie będziesz narzekała na zmiany. 


Finanse: na razie są stabilne i takie pozostaną. Poprawią się – czeka Cię podwyżka. Oszczędzać nie musisz, Twoje obecne wynagrodzenie się nie zmieni. 


Zdrowie: wiadomo, że nic się nie poprawiło, bo nie mogło. Po prostu nie dbasz o siebie, a wystarczy tylko trochę zmienić swoją dietę i więcej się ruszać. Do tego jest potrzebna silna wola, a Ty jej nie masz. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 16, 20, 36, 41, 48.

Ważne dni 21, 22, 23 sierpnia 2017 roku.


BYK

Praca: dowiesz się już oficjalne o planowanych zwolnieniach grupowych w Twojej pracy. Zacznij teraz szukać nowego miejsca. Masz wykształcenie, praktykę: nowe miejsce samo do Ciebie przyjdzie. Poza tym dobrze wyjdziesz na tej zmianie. 


Finanse: nie narzekaj, masz stałą pracę, dobre zarobki. Pomimo grupowego zwolnienia, przed Tobą poprawa finansowa. Żadne złe przygody finansowe Cię nie spotkają. Nie masz powodów do niepokoju. 


Zdrowie: zacznij w końcu dbać o siebie. Konieczna jest wizyta u lekarza i systematyczne leczenie. Dobrze Ci również zrobi więcej ruchu, najlepiej jazda na rowerze lub marszobiegi. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 8, 18, 38, 43.

Ważne dni to 24, 25, 26 sierpnia 2017.


BLIŹNIĘTA

Praca: zapowiada się udany zawodowo tydzień. Wyjątkowo szybko zrealizujesz wszystkie polecenia, a dodatkowe zlecenia tylko poprawią Twój dobry humor. Właśnie ten tydzień okaże się początkiem Twojej szybkiej kariery. 


Finanse: są stabilne, na poprawę jeszcze zaczekasz. Pamiętaj, że gorzej nie będzie, teraz może być już tylko lepiej. Co prawda dopiero za kilka miesięcy, a nie w tym tygodniu, ale lepiej mieć tego świadomość. 


Zdrowie: pamiętaj, powinnaś naprawdę zadbać o swoje samopoczucie fizyczne i psychiczne. Wizyta u lekarza jest konieczna, po to tylko, aby ustalić leki, które powinnaś brać. Przydałoby się również trochę więcej ruchu. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 11, 23, 28, 37, 43.

Ważne dni to 25, 26, 27 sierpnia 2017 roku.


RAK

Praca: propozycja pracy, jaką otrzymasz w połowie tego tygodnia, trochę Cię zaskoczy. Nie dziw się, jesteś cennym nabytkiem, Twoje kwalifikacje zawodowe o tym świadczą. Na razie to tylko zaproszenie do negocjacji. 


Finanse: nie oczekuj na czas bieżący żadnych zmian. One dopiero będą. Teraz możesz pomyśleć o inwestycjach, ale realne będą dopiero później. Pamiętaj o kontrolowaniu wydatków. 


Zdrowie: zadbaj o samopoczucie swojej wątroby, a właściwie woreczka żółciowego. Zrób próby wątrobowe, ale najważniejsze to zmień nawyki żywieniowe. To one sprowokowały Twoje dolegliwości. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 9, 11, 23, 36.

Ważne dni to 21, 24, 25 sierpnia 2017 roku.

LEW

Praca: pod koniec tego tygodnia otrzymasz ważną dla siebie informację dotyczącą możliwości zmiany pracy. Nie powinnaś pochopnie podejmować decyzji, trzeba się z nią przespać. Propozycja jest bardzo atrakcyjna finansowo. 


Finanse: są w normie, ale powinnaś bardziej kontrolować swoje wydatki. Zbliżają się problemy finansowe i należy zapanować nad nimi. Nie powinnaś się martwić rezultatem, będzie dla Ciebie korzystny. 


Zdrowie: trzustka i wątroba wymagają leczenia i odpowiedniej diety. Powinnaś zmienić nawyki żywieniowe i zrezygnować z używek. Również zioła są w tym przypadku nieocenione. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 10, 17, 23, 36.

Ważne dni to 23, 24, 27 sierpnia 2017 roku. 


PANNA

Praca: ten tydzień zapowiada się wyjątkowo dobrze, dodatkowa praca okaże się co prawda czasochłonna, ale za to nieźle płatna. Możesz sobie spokojnie popracować, nie martwiąc się o zarobki. Taki komfort zapewnia zajęcie dodatkowe. 


Finanse: możesz się spodziewać poprawy finansowej jeszcze w tym tygodniu. Ten komfort zapewni Ci intratne dodatkowe zajęcie. Możesz liczyć na wyraźną poprawę finansową. 


Zdrowie: nie powinnaś narzekać, dolegliwości na razie Cię omijają. Powinnaś jednak zmienić dietę, zrezygnować z używek i zacząć pić herbaty ziołowe. Trochę więcej ruchu też Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 21, 35, 39, 45.

Ważne dni to 22, 25, 26 sierpnia 2017 roku. 

WAGA

Praca: praca w nowym miejscu nie należy do łatwych. Każdy szef ma inne wymagania, trzeba się do nich dostosować. Jesteś zdolna, dasz sobie radę, dostosujesz się do warunków. Niedługo zapomnisz o problemach. 


Finanse: nie masz powodów na narzekań, ale tak jak prawie każdy cierpisz na permanentny brak pieniędzy. Na szczęście bankructwo Ci nie zagraża, możesz spokojnie planować przyszłość. Niemniej jednak zastanów się nad wykorzystaniem swoich zasobów finansowych. 


Zdrowie: ból stawów to początki reumatyzmu, zacznij się systematycznie leczyć. Pamiętaj, im wcześniej tym lepiej, zapobiegniesz w ten sposób poważnym powikłaniom. Pamiętaj również, że w tym tygodniu powinnaś zrobić ogólne badania. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 10, 26, 34, 42.

Ważne dni to 21, 26, 27 sierpnia 2017 roku.


SKORPION

Praca: już tak jest, że czasem pracujesz bez żadnego efektu. Niby wszystko masz pod kontrolą, ale tak naprawdę to za dużo spraw musisz rozwiązać, aby sobie poradzić. Nie martw się, dasz sobie radę i opanujesz ten bałagan. 


Finanse: ostatnie wydatki uszczupliły Twój kapitał. Nie martw się, dasz radę wszystko nadrobić. Zaczniesz już w tym tygodniu. 


Zdrowie: ostatnie wydarzenia wyraźnie nadszarpnęły Twoje dobre do tej pory samopoczucie. Stres niszczy cały organizm, dlatego też postaraj się omijać stresujące sytuacje. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 23, 28, 38, 47.

Ważne dni to 24, 26, 27 sierpnia 2017 roku. 

STRZELEC

Praca: swoje plany zawodowe zacznij realizować jeszcze w tym tygodniu. Będzie to z korzyścią dla Ciebie i dla firmy. Pracujesz na swoją pozycję zawodową. Tylko pamiętaj, praca jest ważna, ale nie najważniejsza. 


Finanse: w połowie tygodnia nieoczekiwana wygrana w popularną grę liczbową znacząco poprawi Twoje finanse i samopoczucie. Nie powinnaś obawiać się przyszłości. Możesz również zacząć myśleć o inwestycjach. 


Zdrowie: każdy obawia się dentysty, ale wizyta u niego jest konieczna. Zęby i kręgosłup to problemy, które musisz rozwiązać. Inaczej czeka Cię wózek inwalidzki i sztuczna szczęka. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 6, 9, 18, 37, 41.

Ważne dni to 24, 25, 26 sierpnia 2017 roku. 


KOZIOROŻEC

Praca: zapowiada się dla Was dobry tydzień, w połowie tygodnia wiadomość o awansie. Ale to tylko wiadomość, jeszcze nie awans. Teraz jeszcze pracujesz na swoim starym miejscu. Przeniesienie będzie później. 


Finanse: nic nowego się nie wydarzy, finanse pozostaną na tym samym poziomie. Będzie spokojnie, bez rewelacji. Pomyśl o kupnie papierów wartościowych. 


Zdrowie: zadbaj o stan swoich kości i stawów. Zasięgnij porady lekarza, jakie suplementy powinnaś przyjmować. Nie zapomnij również o ziołach i odżywkach ziołowych. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 8, 17, 37, 49.

Ważne dni to 22, 24, 27 sierpnia 2017 roku. 

WODNIK

Praca: najlepiej się Wam pracuje na swoim, jeżeli tego nie robicie, to poważnie pomyślcie o tym. Ponieważ te zmiany zajdą później, teraz powinnaś się skupić na swojej obecnej pracy. Jeszcze nie jesteś szefową. 


Finanse: to dobrze, że jesteś oszczędna. Masz szansę dobrze ulokować swoje oszczędności, zainwestuj w nieruchomości i papiery wartościowe. Nic nie stracisz, a możesz sporo zyskać. 


Zdrowie: potrzebny jest spokój i cisza. Masz skołatane nerwy i chociaż się leczysz, to jednak czasami emocje biorą górę i wybuchasz. Pamiętaj, Twoje zdrowie jest najważniejsze. 


Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 31, 34, 42, 48.

Ważne dni to 21, 23, 24 sierpnia 2017.


RYBY

Praca: ten tydzień powinnaś przeznaczyć na znalezienie odpowiedniej pracy. Miałaś co prawda załatwioną, ale rozmyślili się w ostatniej chwili i zostałaś bez przydziału. Odpowiednią pracę dostaniesz w tym tygodniu. 


Finanse: masz trochę odłożone na koncie, ale zanim zaczniesz wydawać, to dostaniesz dobrą pracę. Nie obawiaj się, bankructwo Ci nie zagraża. Jeszcze tylko ten tydzień będzie taki niepewny. 


Zdrowie: bezrobocie trochę Cię zdołowało, ale już w tym tygodniu się ogarniesz. Nie truj się lekami, postaw na zioła. Zasięgnij porady zielarza i zastosuj się do jego wskazówek. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 12, 34, 37, 38.

Ważne dni to 21, 23, 24 sierpnia 2017 roku.


Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcia: iStock  

Zobacz też: Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 21.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×