Horoskop tygodniowy od 22.05. do 28.05.

Co wydarzy się w tym tygodniu? Sprawdź!

horoskopstyczenoglonyhenrietta11.jpg

BARAN

Praca: ten tydzień przyniesie zapowiedź zmian, które zajdą w późniejszych tygodniach. Będą one dla Ciebie korzystne. Teraz powinnaś się skupić na sobie. W połowie tygodnia zapowiada się ważne spotkanie zawodowe. Od niego zależy dalsza Twoja kariera zawodowa. 


Finanse: na razie nie spodziewaj się żadnych zmian na lepsze. Na konkretne polepszenie trzeba będzie jeszcze zaczekać. Trudno, nie da rady niczego przyspieszyć. 


Zdrowie: jeżeli o siebie nie zadbasz, to nic się nie zmieni. Jakość Twojego życia zależy tylko od Ciebie, pamiętaj o odrobinie gimnastyki, zdrowym odżywianiu i wodzie mineralnej. Żyj zdrowo i nie zapomnij o koniecznych badaniach dwa razy w roku. 


Twoje szczęśliwe numery to 24, 26, 32, 38, 43, 48.

Ważne dni to 22, 23, 24 maj 2017 roku. 


BYK

Praca: na żadne zmiany się nie zanosi. Jest nudno, buro i ponuro. Bez żadnych perspektyw na przyszłość. Idziesz do pracy, bo musisz. Nie możesz żyć według własnych reguł, to po prostu niemożliwe. 


Finanse: balansujesz na granicy bankructwa, zarabiasz tylko tyle, żeby przetrwać. Nie masz żadnych szans na polepszenie. Wygranej też się nie spodziewaj. 


Zdrowie: życie w takich warunkach nie służy dbaniu o własne zdrowie. Masz do wyboru, albo będziesz o siebie dbała albo się rozsypiesz. Innego wyboru nie masz. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 34, 39, 44, 47.

Ważne dni to 25, 26, 27 maj 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: jesteś w trakcie zmiany pracy. Zanim ją podejmiesz, dobrze się zastanów, czy podołasz obowiązkom. Może się okazać, że praca zawodowa zdominuje Twoje życie prywatne. Możliwe również, że nie będziesz miała czasu dla siebie i rodziny. Początkowo będziesz zadowolona, ale późnie już nie. 


Finanse: na razie w normie, stabilizacja na bardzo średnim poziomie. Dopiero później okaże się, jakie możliwości daje zmiana pracy. Nie podniecaj się za bardzo, pieniądze duże, ale pracy jeszcze więcej.


Zdrowie: zmiana pracy owszem, ale nie za cenę własnego zdrowia. Przede wszystkim wysypiaj się, zdrowo odżywiaj i pamiętaj, że praca za cenę zdrowia to wyzysk. Dlatego bierz pod uwagę swoje możliwości. Długo tak nie wytrzymasz. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 10, 18, 23, 39.

Ważne dni to 26, 27, 28 maj 2017 roku. 


RAK

Praca: uważaj na siebie. Już niedługo zaczną się w Twojej pracy zwolnienia grupowe. Będą zwalniać ludzi niepotrzebnych lub nie dających sobie rady. Postaraj się pokazać z jak najlepszej strony. 


Finanse: zacznij przyzwyczajać się do oszczędności. Twoja stabilizacja finansowa może zostać zachwiana. Zacznij się poważnie zastanawiać nad własną działalnością. 


Zdrowie: stres nie służy zachowaniu zdrowia. Masz już silną nerwicę wegetatywną i powinnaś się zwrócić o pomoc do lekarza. Przede wszystkim zadbaj o kręgosłup i zęby. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 7, 13, 20, 29.

Ważne dni to 22, 24, 27 maj 2017 roku.

LEW

Praca: praca na etacie zaczyna Cię nudzić. Pomyśl poważnie o pracy na swoim. Na razie tylko pomyśl. Twoje przyszłość zawodowa zależy tylko od Ciebie. 


Finanse: nie powinnaś narzekać na swoje finanse, są na dobrym poziomie. Wiesz doskonale, że Twoja przyszłość finansowa zależy tylko od Ciebie. Jesteś pracowita, dasz radę. 


Zdrowie: nie masz wyjścia, powinnaś zmienić pracę. Ta obecna Cię wyczerpuje. Jesteś już zbyt nerwowa, czasami nie panujesz nad sobą. Konieczna jest wizyta u psychologa. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 6, 11, 27, 33, 45.

Ważne dni to 23, 24, 28 maj 2017 roku. 


PANNA

Praca: jesteś dokładna, pracowita, ciągle się dokształcasz, jesteś cennym pracownikiem. Twoja przyszłość zawodowa zapowiada się bardzo dobrze. Przełożeni są z Ciebie zadowoleni, możesz liczyć na awans. 


Finanse: są na niezłym poziomie, a niedługo będą na lepszym. Na razie jednak nie myśl o tym co będzie, tylko o tym co jest teraz. Skup się teraz na zarabianiu pieniędzy. 


Zdrowie: zgłoś się do kardiologa, Twoje serce i ciśnienie wymagają pomocy lekarskiej. Ważne jest zapobieganie dolegliwościom, ale często pomoc lekarska jest niezbędna. Zrezygnuj również z używek typu kawa i papierosy. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 12, 28, 32, 46.

Ważne dni to 25, 27, 28 maj 2017 roku.

WAGA

Praca: spokojnie sobie pracujesz, starasz się nie wychylać i nie być na końcu. Jesteś dobrym pracownikiem, cenionym przez przełożonych. Popracujesz tam jeszcze długo, powoli awansując. Twoja pozycja jest stabilna. 


Finanse: są na dobrym poziomie, przyszła już pora na poważne zastanawianie się nad decyzją o inwestycjach. Czas, aby pieniądze zaczęły pracować na siebie. Większych problemów mieć nie będziesz. 


Zdrowie: cenisz sobie spokój. Bardzo dobrze, nie padniesz ofiarą nadgorliwości i nie nabawisz się silnej nerwicy. Zaopiekuj się swoim organizmem, postaraj się zdrowo odżywiać i dużo spać. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 18, 21, 36, 41, 48.

Ważne dni to 22, 24, 26 maj 2017 roku.


SKORPION

Praca: zmiana pracy dobrze Ci zrobiła, nareszcie robisz to, co lubisz i na czym się dobrze znasz. Pracuj tak dalej, a nagroda Cię nie ominie. Możesz spokojnie planować przyszłość. 


Finanse: ostatnio bardzo się poprawiły i jest szansa, że dalej tak będzie. Osiągnęłaś stabilizację finansową na dobrym poziomie. Teraz może być tylko lepiej. 


Zdrowie: zmieniając pracę, zatroszczyłaś się również o swoje zdrowie. Zadowolenie z pracy przekłada się na poprawę stanu zdrowia. Zmień dietę i odstaw używki. 


Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 20, 32, 38, 41.

Ważne dni to 23, 26, 28 maj 2017 roku.

STRZELEC

Praca: dokładność, wiedza i zaangażowanie to Twoje atuty. Przełożeni są z Ciebie zadowoleni i doceniają Twoją pracę. Możesz spokojnie oczekiwać w tym tygodniu informacji o awansie. 


Finanse: nie powinnaś narzekać, bardzo realna jest poprawa w najbliższym czasie. Możesz bardzo realnie zastanowić się nad inwestowaniem swojego kapitału. Nie obawiaj się, nic nie stracisz. 


Zdrowie: zrezygnuj z używek, zacznij się zdrowo odżywiać. Pamiętaj o wodzie mineralnej i odrobinie gimnastyki. Zadbaj też o swój kręgosłup. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 9, 20, 37, 42.

Ważne dni to 22, 23, 28 maj 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: z natury spokojne i zrównoważone Koziorożce w tym tygodniu będą wystawione na próbę. Dodatkowe zlecenie zajmie im trochę więcej czasu. Zmęczenie dało znać o sobie i trzeba się z tym pogodzić. 


Finanse: nie trzeba się o nie martwić. Nie pogorszą się, a jest szansa na poprawę jeszcze w tym tygodniu. Możesz być spokojna o swoją przyszłość finansową. 


Zdrowie: wątroba i żołądek wymagają pomocy lekarza. Masz z nimi problemy już od dawna. Dlatego też nie zwlekaj, idź do specjalisty. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 9, 15, 18, 27, 36.

Ważne dni to 25, 27, 28 maj 2017 roku.

WODNIK

Praca: Wodniki zdecydowanie wolą pracować na swoim. Wasza praca i zaangażowanie przyniosą wymierne korzyści. W tym tygodniu ważne spotkanie zawodowe, jeżeli podpiszesz kontrakt, przełoży się na pieniądze. 


Finanse: przed Tobą duże wyzwanie i dzięki temu wyraźnie poprawią się Twoje zarobki. Nie ma możliwości zmiany na gorsze. Bądź dobrej myśli. Przed Tobą kariera, również finansowa. 


Zdrowie: problemy zdrowotne ma każdy, jeżeli jednak zadbasz o siebie, to je zminimalizujesz. Ogranicz używki, źle wpływają na Twój metabolizm. Poza tym jeszcze istnieje problem kręgosłupa i zębów. 


Twoje szczęśliwe numery to 24, 27, 29, 34, 37, 44.

Ważne dni to 22, 24, 26 maj 2017 roku.


RYBY

Praca: ten tydzień przyniesie zmiany zawodowe. W połowie tygodnia spodziewaj się informacji o awansie i podwyżce. Poczujesz się doceniona. Twoja kariera zawodowa nabrała rumieńców. 


Finanse: zapowiada się bardzo konkretna poprawa. Jeszcze w tym tygodniu wpłyną na Twoje konto dodatkowe pieniądze. Nie masz żadnych powodów do zmartwienia. 


Zdrowie: masz nerwicę, problemy z trzustką i wątrobą. Powinnaś zacząć się leczyć. Inaczej Twój stan zdrowia znacznie się pogorszy. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 11, 25, 32, 46.

Ważne dni to 25, 26, 28 maj 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 22.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×