Horoskop tygodniowy od 26.09. do 02.10.

Zobacz, co spotka Cię w tym tygodniu!

horoskopeendofsummer.jpg

BARAN

Praca: nie szykują się żadne zmiany zawodowe, ani awans, ani podwyżka Ci nie grożą. Po prostu będzie tak samo. Jedyne możliwe zmiany to wiadomość o planowanej redukcji etatów.


Finanse: niestety, ale również się nie poprawią, zacznij żyć bardziej oszczędnie. Nie wydawaj pieniędzy na rzeczy zbędne. Postaraj się o dodatkową pracę. 


Zdrowie: trudno zdrowo się odżywiać, mając obok siebie dziurę finansową i kupując to, co najtańsze. Możesz zrezygnować z używek typu papierosy (cygara), alkohol itp. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 17, 23, 35, 39, 47.

Ważne dni to 26, 27, 28 września 2016 roku. 


BYK

Praca: pomimo Waszych starań awans i podwyżka nadal są poza zasięgiem. Pod tym względem nic się nie zmieniło. W połowie tygodnia otrzymasz propozycję zmiany. Przyjmij ją, a przynajmniej udaj, że przyjmujesz. Szef będzie chciał Cię zatrzymać. 


Finanse: miały być zmiany na plus. Pokrzyżowała je ogólna sytuacja ekonomiczna, dlatego będą nieco później. Jak na razie żadnych zmian finansowych nie będzie. 


Zdrowie: na szczęście nic specjalnego Ci nie dolega. Masz piasek na nerkach, wobec tego pij dużo wody mineralnej. – woda zacznie go wypłukiwać. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 23, 39, 41, 48.

Ważne dni to 29, 30 września , 1 października 2016 roku.


BLIŹNIĘTA

Praca: samo zajęcie bardzo Ci odpowiada, ale wynagrodzenie jest mizerne, czas na zmiany. Podejmij decyzję o zmianie pracy już dziś. W końcu tygodnia dostaniesz propozycję zmiany pracy na bardziej dochodową i ambitną. Przyjmij ją. 


Finanse: trochę się poprawią, ale na konkrety trzeba jeszcze zaczekać.  Poprawa nastąpi w późniejszym czasie. Teraz niestety trzeba uważać na wydatki. Żadnych inwestycji, nie stać Cię na nie. 


Zdrowie: trudno zdrowo żyć, mając na głowie same problemy i nikłe nadzieje na szybką poprawę. Skoro nie możesz niczego zmienić, postaraj się nie denerwować tak bardzo. Zdenerwowanie nic nie pomoże, a tylko zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 4, 28, 35, 43.

Ważne dni to 30 września, 1, 2 października 2016 roku. 


RAK

Praca: nie można żyć samą pracą. Jeszcze trochę i zamieszkasz w firmie. Ogarnij się, wyjedź na wypoczynek, może być krótki, weekendowy. Nie zapominaj, że masz rodzinę. 


Finanse: dodatkowa praca zapewnia Ci stabilizację zawodową. Fakt, zarabiasz dobrze, ale odbywa się to kosztem rodziny i Twojego prywatnego życia. Taka stabilizacja w niczym nie pomoże, a może tylko zrujnować życie osobiste. 


Zdrowie: Jedyne kłopoty zdrowotne jakie masz to skutek przepracowania. Źródło dochodu jest ważne, ale jak Twój organizm zacznie się sypać, to dopiero zaczną się problemy, nie tylko zdrowotne. Chory pracownik jest niemile widziany, jest po prostu obciążeniem. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 7, 14, 17, 29.

Ważne dni to 27, 28, 29 września 2016 roku.  


LEW

Praca: niby ciągle to samo, ale zawsze jest trochę inaczej. Na poprawę wynagrodzenia nie masz co liczyć. Każdy szef szuka oszczędności, a podwyżka to „marnowanie” pieniędzy. Pod tym względem nic się nie zmieni. 


Finanse: musisz poznać smutną prawdę: na poprawę wynagrodzenia nie masz co liczyć w najbliższym czasie. Skup się na tym co jest i rozsądnie zaplanuj wydatki. 


Zdrowie: trudno jest dbać o zdrowie i dobre samopoczucie, mając dużo różnego rodzaju problemów. Zwłaszcza brak stabilizacji finansowej, kłopoty rodzinne też są jej skutkiem. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 16, 19, 35, 38.

Ważne dni to 27, 29, 30 września 2016 roku. 


PANNA

Praca: czujesz się wykorzystana i niedoceniona. Pracować jednak musisz, nie masz wyjścia. Możesz zacząć własną działalność, ale brak Ci odwagi. Przemyśl jednak moją sugestię, nie jest za późno na zmiany. Dasz sobie radę. 


Finanse: poprawy żadnej na razie nie widać, szef ma węża w kieszeni. Jedynie zmiana pracy może cokolwiek pomóc, ale na krótko. Jak na razie to będzie mała stabilizacja na najniższym poziomie. 


Zdrowie: owszem, praktycznie nic Ci nie dolega. Drobiazgi są jednak uciążliwe, a drobne dolegliwości ciągłe. Zęby czekają na kapitalny remont, a kręgosłup na rehabilitację, o trzustce i wątrobie nie wspominając. 


Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 29, 34, 42, 46.

Ważne dni to 29 września, 1, 2 października 2016 roku.  


WAGA

Praca: możesz się starać, a podwyżki i tak nie dostaniesz. Twoja firma jest niestabilna finansowo, ma niesolidnych kontrahentów i na razie nic tego nie zmieni. Nie będzie podwyżek, ale zwolnień również nie będzie. 


Finanse: na poprawę nie masz co liczyć. Twoje plany muszą ulec zmianie i niestety musisz ograniczyć swoje wydatki. To jest czas przejściowy, poprawa nastąpi już niedługo. 


Zdrowie: tego Ci nie brakuje, pomimo drobnych problemów, Twoje zdrowie jest doskonałe. Wystarczą na razie kontrolne badania raz w roku. Jednak dbaj o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 9, 13, 18, 35.

Ważne dni to 19, 21, 23 września 2016 roku. 


SKORPION

Praca: nowa oferta pracy okaże się na tyle konkretna i atrakcyjna, że zrezygnujesz z obecnej pracy na rzecz tej nowej. Z tej zmiany będziesz bardzo zadowolona, dostaniesz jednocześnie awans i podwyżkę. Właściwie nie ponosisz żadnego ryzyka. 


Finanse: wszystko jest na najlepszej drodze do poprawy. Na chwilę obecną jednak tej poprawy nie będzie. Przyjdzie z opóźnieniem, trudno, tak bywa. Należy się cieszyć z perspektywy. 


Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega. Z wiekiem dopiero przyjdzie czas na choroby. Jak na razie ciesz się tym, że jesteś zdrowa i żadna dieta nie jest Ci potrzebna. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 17, 38, 42, 46.

Ważne dni to 2, 29, 30 września 2016 roku.


STRZELEC

Praca: skorzystaj z możliwości, jaka się pojawi w połowie tygodnia. Będziesz z tej zmiany bardzo zadowolona. Nareszcie pokażesz na co Cię stać. Zaczniesz robić karierę zawodową i będziesz bardzo zadowolona.


Finanse: ten czas poprawy bardzo się dłuży. Nic na to nie poradzisz, możesz tylko czekać na zmiany. Na razie jednak zmian nie będzie, na ewentualne inwestycje też jeszcze nie czas. 


Zdrowie: masz silną nerwicę, powinnaś zacząć ją leczyć. Nieleczona może spowodować różne komplikacje zdrowotne, z nadciśnieniem włącznie. Nie zapominaj o tym. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 23, 36, 39, 45.

Ważne dni to 30 września, 1, 2 października 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: zapowiada się wspaniały zawodowo tydzień. Sprawdzisz się we wszystkim, co będziesz miała do zrobienia. Nagroda Cię nie ominie – awans i podwyżka. 


Finanse: nagroda Cie nie ominie, ale realna poprawa będzie możliwa dopiero najwcześniej w przyszłym miesiącu. Do tego czasu nic się nie zmieni. Nic na to nie poradzisz. 


Zdrowie: wszystko w normie, nic właściwie Ci nie dolega. Nie zwalnia Cię to jednak od dbania o siebie. Z wiekiem spada odporność organizmu. 


Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 11, 19, 21, 37, 48.

Ważne dni to 26, 28, 29 września 2016 roku. 


WODNIK

Praca: bez względu na to, czy pracujesz na etacie cz też prowadzisz własną działalność, wykaż inicjatywę. Warto, okaże się, że najgorszy zastój już za Tobą. Teraz może już być tylko lepiej. 


Finanse: dzięki inicjatywie, jaką się wykażesz, Twoje finanse zdecydowanie się polepszą. Nie będziesz musiała na to czekać w nieskończoność. Nastąpi to właściwie natychmiast. 


Zdrowie: trochę się ostatnio zaniedbałaś. Badania ogólne organizmu bardzo się przydadzą. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno, dbaj o swój organizm. 


Twoje szczęśliwe numery to 24, 26, 33, 39, 41, 47.

Ważne dni to 29 września, 1, 2 października 2016 roku. 


RYBY

Praca: pomimo że dostaniesz niezłą ofertę pracy, to nie zmieniaj miejsca pracy. W nowej firmie po pół roku zaczną się zwolnienia. Redukcja obejmie wtedy również i Ciebie. 


Finanse: podwyżki na razie nie dostaniesz, ale wpadną jednorazowo spore pieniądze z wygranej. To poprawi Twoją kondycję finansową. Również Twoja pozycja materialna bardzo się zmieni. 


Zdrowie: trochę dolegliwości każdy ma. Twoje problemy to zęby, kręgosłup i wątroba. Dbaj o siebie, bo tak dobrze nikt tego nie zrobi. 


Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 6, 28, 36, 44.

Ważne dni to 28, 29, 30 września 2016 roku.  Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 26.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×