Horoskop tygodniowy od 28.08. do 03.09.

Czy to będzie przełomowy tydzień?

horoskopgranatowymain.jpg

BARAN

Praca: uważaj na siebie, jeden błąd i możesz stracić pracę, a na nową nie masz obecnie żadnych szans. Zajmij się tylko swoją pracą, różne plotki zostaw innym. Postaraj się również poprawić swoje relacje z przełożonymi. To zmieni Twój wizerunek zawodowy. 


Finanse: Postaraj się ograniczyć wydatki. Poczynione w ten sposób oszczędności mogą się przydać w późniejszym czasie. Dodatkowe zlecenia na szczęście nie kolidują z właściwą pracą i przynoszą konkretne zyski. Niemniej jednak mogą nadejść chude dni i lepiej mieć coś na czarną godzinę. 


Zdrowie: jesteś meteoropatą i każda zmiana pogody ma duży wpływ na Twoje samopoczucie. Ten tydzień nie będzie dla Ciebie łatwy, częste wahania temperatury wywołają u Ciebie ospałość. Na nic się zda picie dużych ilości kawy, wywoła to tylko problemy z sercem. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 10, 35, 36, 42.

Ważne dni to 28, 29, 30 sierpnia 2017 roku. 


BYK

Praca: masz wyczerpującą, nie tylko psychicznie, ale i fizycznie, pracę. To zajęcie ponad Twoje siły. Pomyśl o zmianie pracy. Przy niewielkim zaangażowaniu z Twojej strony możesz to szybko załatwić. W nowym miejscu będzie Ci się łatwiej pracowało, bez konieczności brania nadgodzin. 


Finanse: nie są najlepsze, starcza Ci na opłaty i na życie, ale odłożyć na nic nie jesteś w stanie. W tym tygodniu nic się nie zmieni, nie wpłyną żadne nieoczekiwane pieniądze. Pracy na lepszą też tak szybko nie zmienisz. Po prostu na żadna poprawę się nie zanosi. 


Zdrowie: martwisz się swoim stanem zdrowia, ale nic nie robisz, aby cokolwiek mogło się zmienić. Nie lubisz chodzić do lekarza, zainteresuj się medycyną naturalną lub ziołolecznictwem. Zioła są równie skuteczne, a w wielu przypadkach szybciej działają. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 23, 36, 43, 47.

Ważne dni to 31 sierpnia, 1, 2 września 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: masz niewielkie zaległości, szybko je nadrobisz, nawet bez dodatkowych godzin. W tym tygodniu otrzymasz propozycję dodatkowej pracy i powinnaś ją przyjąć. Nie będzie kolidowała z obecnym zatrudnieniem, a dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. 


Finanse: w tym tygodniu jeszcze żadnych zmian nie będzie. One nastąpią nieco później. Nie denerwuj się, spokojnie na nie zaczekaj, a tymczasem kontroluj wydatki. Poza tym ogranicz używki, np. papierosy – mniej na nie wydawaj, a najlepiej całkiem się odzwyczaj. 


Zdrowie: wątroba, żołądek i trzustka domagają się dodatkowej uwagi. Zwróć uwagę na medycynę ludową i zainteresuj się ziołolecznictwem. Ogranicz mięso w Twoim jadłospisie, jedz więcej ryb i nabiału. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 16, 21, 38, 43, 45.

Ważne dni to 1, 2, 3 września 2017 roku.


RAK

Praca: w tym tygodniu masz urlop, więc nic na temat pracy nie można napisać. Po powrocie z urlopu nie zostaniesz zwolniona, nie czekają Cię również inne niemiłe niespodzianki. Wracaj bez żadnych obaw, jesteś po prostu niezbędna. To bardzo miłe przekonać się o tym. 


Finanse: to twoja pięta Achillesa, zawsze masz ich za mało. Pogódź się z tym, że ten tydzień, jak i następne nie przewiduje zmian finansowych. Gorzej jednak nie będzie, a lepiej niekoniecznie. Powinnaś ograniczać wydatki, tak na wszelki wypadek. 


Zdrowie: wolny tydzień to za krótko, aby całkowicie pozbyć się stresu. Staraj się każdą wolną chwilę przeznaczyć na wypoczynek. Twój organizm tego wymaga, postaraj się również więcej czasu przeznaczyć na sen. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 14, 28, 37, 46.

Ważne dni to 30, 31 sierpnia, 1 września 2017 roku.

LEW

Praca: ten tydzień jest dla Ciebie bardzo problematyczny, jesteś przemęczona i na nic nie masz ochoty. Pracujesz, jesz, oglądasz telewizję, ale robisz to wszystko bez entuzjazmu. Po prostu się wypaliłaś, czas najwyższy zmienić pracę i jej miejsce. Uważaj, bo dopadnie Cię depresja. 


Finanse: bez zmian. Cokolwiek postanowisz i tak nic nie zmienisz. Twoje finanse co prawda nie zmaleją, ale również się nie zwiększą. Nic nie rób, po prostu przeczekaj ten paskudny czas. 


Zdrowie: zacznij w końcu dbać o siebie, wizyta u lekarza, a właściwie psychoterapeuty jest konieczna. Zdecyduj się na terapię ziołową, z pewnością się sprawdzi. Pomyśl również o adopcji psa lub kota. Ich obecność poprawi stan Twojego zdrowia. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 5, 18, 21, 39.

Ważne dni to 29, 30, 31 września 2017 roku.


PANNA

Praca: większość Panien pracuje, mało tego zajmują eksponowane stanowiska. Przydałoby się teraz trochę więcej czasu na wypoczynek, zwłaszcza że pod koniec tygodnia dostaniesz nową propozycję współpracy z nową firmą. Wygląda dobrze, ale powinnaś się nad tym poważnie zastanowić. 


Finanse: sytuacja finansowa wygląda nieźle, ale w najbliższym czasie mogą pojawić nieprzewidziane wydatki. Dlatego powinnaś zacząć kontrolować wydatki. Nie oszczędzać, tylko kontrolować. Będziesz wtedy niezależna materialnie. 


Zdrowie: przede wszystkim powinnaś zminimalizować nerwicę. Jest ona przyczyną wszystkich Twoich dolegliwości. Zajmij się więc nią w pierwszej kolejności, a dopiero później resztą. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 15, 23, 38, 41.

Ważne dni to 31 sierpnia, 2, 3 września 2017 roku.

WAGA

Praca: zmieniłaś miejsce pracy, w nowej firmie powinnaś się szybko zaadaptować. Współpracownicy są mili i pomocni, ale Ty jesteś Zosia Samosia i do wszystkiego chciałabyś dojść sama. Nie wstydź się zapytać. Czasem jest to konieczne. 


Finanse: zmiana pracy niewiele wpłynie na stan Twojego konta w najbliższym czasie. Jest to możliwe dopiero później. Najważniejsze jest to, że gorzej nie będzie i będziesz mogła spokojnie pomyśleć o przyszłości. 


Zdrowie: właściwie to nie chorujesz, czasem tylko odczuwasz różne, niewielkie dolegliwości. Nie powinnaś się nimi martwić, na tym etapie pomogą zioła. Tylko należy je stosować systematycznie. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 11, 19, 27, 38.

Ważne dni to 29 sierpnia, 1, 2 września 2017 roku. 


SKORPION

Praca: lubisz swoją pracę, sprawia Ci przyjemność. Płaca jest trochę za niska, ale masz nadzieję, że już niedługo dostaniesz awans i podwyżkę. Dowiesz się o tym w drugiej połowie tygodnia i będziesz bardzo zadowolona. 


Finanse: na poprawę przyjdzie dopiero czas. Teraz powinnaś się skupić na planowanej lokacie, czekasz aż odłożysz odpowiednią ilość pieniędzy. Na razie jeszcze jej nie masz, ale już niedługo będziesz miała. To pocieszające. 


Zdrowie: kłopoty zdrowotne ma każdy, Ty też je masz. Powinnaś zrobić badania ogólne całego organizmu. Twój żołądek i wątroba wymagają leczenia, o sercu nie wspominając. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 28, 32, 41, 45, 49.

Ważne dni to 28, 30 sierpnia, 3 września 2017 roku.

STRZELEC

Praca: z natury pracowite Strzelce są zwykle bardzo ambitne. Lubią swoją pracę, a awans i podwyżka to kwestia bardzo krótkiego czasu. Dowiecie się o tym w tym tygodniu, tak w połowie. Będzie to bardzo dobra wiadomość.


Finanse: jak na razie to nic się nie zmieni, nie ma takiej możliwości. Finanse są na znośnym, ale bardzo średnim poziomie. Szansa na szybką poprawę jest niewielka. Możliwa będzie nie w tym tygodniu, tylko w późniejszym czasie. 


Zdrowie: jesteś zdrowa, niewielkie dolegliwości są normalne, nikt nie jest idealnie zdrowy. Kręgosłup i zęby są przypadłością każdego człowieka, powinnaś zasięgnąć porady lekarza i się przebadać.


Twoje szczęśliwe numery to 12, 15, 18, 23, 36, 48.

Ważne dni to 30, 31 sierpnia, 2 września 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: zmiana pracy niewiele zmieni w Twoim życiu, na Twoją pracę nie ma zapotrzebowania, więc pracujesz w każdej innej, byleby zarobić na utrzymanie. Niby praca jest, a tak naprawdę to jej nie ma. Zacznij myśleć i zdecyduj się na założenie własnej działalności. 


Finanse: są zdecydowanie do niczego i nie ma obecnie żadnych szans na poprawę. Potrzebujesz tylko odrobiny pomocy, aby wyjść na prostą. Jesteś pracowita i to Ci wystarczy


Zdrowie: jeżeli tylko zachowasz odpowiednią dietę, a w Twoim jadłospisie znajdzie się dużo warzyw i owoców, to długo jeszcze będziesz zdrowa. Ważna jest również woda mineralna i dużo ruchu. Odrobina gimnastyki również Ci nie zaszkodzi. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 14, 20, 21, 41

Ważne dni to 28 sierpnia, 2, 3 września 2017 roku

WODNIK

Praca: zaczynasz się w pracy nudzić, powinnaś ją zmienić. Niestety, jak na razie zmiana jest niemożliwa. Bądź jednak dobrej myśli, dowiesz się o takiej możliwości pod koniec tego tygodnia. Decyzja należy do Ciebie.


Finanse: możliwości na lokatę i na jakiekolwiek inwestycje nie masz żadnych. Jak możesz mieć, skoro Twoje zarobki są poniżej średniej krajowej. Czyli właściwie jesteś skazana, jak wiele innych osób, na wegetację. 


Zdrowie: jak na razie nie musisz się leczyć, pij jednak herbaty ziołowe. To znacznie opóźni procesy chorobowe. Jeszcze długo nic Ci nie będzie dolegało. Poza tym dbaj o siebie. 


Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 13, 23, 32, 43.

Ważne dni to 30, 31 sierpnia, 2 września 2017.


RYBY

Praca: jesteś bardzo ambitna i nastawiona na karierę. Zrobisz ją, dowiesz się w połowie tego tygodnia o następnym awansie i podwyżce. Właśnie dlatego ten tydzień będzie dla Ciebie taki udany. Będziesz bardzo zadowolona. 


Finanse: poprawa zawodowa zwiastuje poprawę finansową. Nareszcie będziesz mogła żyć na odpowiednim poziomie. Zaczniesz również inwestować, giełda lub nieruchomości. 


Zdrowie: pracę masz stresującą, wymagającą uwagi i staranności. Dlatego właśnie powinnaś o siebie dbać i właściwie się odżywiać. Poza tym dbaj o zęby, ładne są konieczne w Twojej pracy. 


Twoje szczęśliwe numery to 22, 26, 31, 39, 46, 49.

Ważne dni to 29 sierpnia, 1, 3 września 2017 roku.Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

zdjęcie: iStock  

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 28.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×