Horoskop tygodniowy od 28.11. do 04.12.

Jakie wybory podjąć w tym tygodniu? Wróżka Henrietta podpowiada w najnowszym horoskopie!

horoskopgranatowymain.jpg

BARAN

Praca: zapowiada się pracowity tydzień. Będzie dobrze jak się ze wszystkim wyrobisz i będziesz mogła wyjechać na krótki wypoczynek. Do końca roku pracy Ci nie zabraknie, podsumowanie całorocznych wyników jest czaso- i pracochłonne. Powinnaś się już przyzwyczaić, taka sytuacja powtarza się co roku. 


Finanse: jak co roku o tej porze czekają Cię spore wydatki przedświąteczne, które niestety solidnie uszczuplą Twoje oszczędności. Te wydatki zaczynają się już teraz, więc nie szastaj pieniędzmi, może Ci ich później zabraknąć. Zacznij więc kupować z głową. 


Zdrowie: nie słuchasz dobrych rad, ale profilaktyczne badania raz w roku możesz zrobić, woda mineralna też Ci nie zaszkodzi. Odżywiaj się odpowiednio, oczywiście w miarę możliwości. Gimnastyka też Ci nie zaszkodzi, oczywiście taka spokojna, oszczędnościowa. 

Twoje szczęśliwe numery to  4, 10, 19, 26, 38, 45.


BYK

Praca: w połowie tygodnia ważne spotkanie. Od niego zależy rozwój Twojej firmy i jej przyszłość na kilka lat do przodu. Dlatego dobrze sobie wszystko przygotuj. Nic nie powinno Cię zaskoczyć. Poza tym cała reszta bez zmian. 


Finanse: chciałabyś, aby były większe. Na razie takich możliwości nie masz. Na ich powiększenie możesz liczyć dopiero, pomimo starań, w przyszłym roku. Dopiero wtedy osiągniesz odpowiedni poziom. 


Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze. Zacznij sama dbać o siebie, nikt tego lepiej za Ciebie nie zrobi. Odpowiednia dieta czyni cuda. Pij dużo herbat ziołowych, zwłaszcza herbatę z pokrzywy. Pokrzywa ma takie samo działanie jak żeń-szeń. 

Twoje szczęśliwe numery to  4, 12, 21, 38, 42, 44.


BLIŹNIĘTA

Praca: końcówka roku to dla Ciebie okres wytężonej pracy. Ten tydzień rozpocznie właśnie taki czas. Przygotuj się na nadgodziny, daj się poznać z jak najlepszej strony. Wymierna nagroda Cię nie ominie. Pamiętaj, ze pracujesz na swoją przyszłość. 


Finanse: jak na razie to nie szczyt Twoich możliwości zarobkowych. Dopiero zaczynasz pokazywać, na co Cię stać, a Twoje możliwości finansowe zdecydowanie się poprawią. W krótkim czasie, pomimo wydatków, osiągniesz bardzo dużo. 


Zdrowie: zadbaj przede wszystkim o zęby i o kręgosłup, wymagają pomocy lekarskiej. Poza tym dbaj ogólnie o siebie: właściwe odżywianie, woda mineralna i herbaty ziołowe. 

Twoje szczęśliwe numery to  14, 18, 24, 29, 36, 48.


RAK

Praca: żadne zmiany zawodowe Ci nie grożą. Zwolniona nie będziesz, ale awansu też nie dostaniesz. Możliwa jest jednak niewielka podwyżka. Dowiesz się o tym pod koniec tego tygodnia. Mimo wszystko będziesz zadowolona. 


Finanse: co prawda Twoje możliwości finansowe są niewielkie, ale przy odpowiedniej gimnastyce finansowej starczy Ci na wszystko. Zresztą życie nauczyło Cię oszczędzania. Jak zwykle o tej porze, trzeba już teraz zacząć oszczędzać. 


Zdrowie: bardzo się przyda wizyta u kardiologa. Twoje serce i krążenie wymagają pomocy. Twoim obowiązkiem jest dbać o siebie, żyć długo i bez większych problemów zdrowotnych. Pamiętaj, jesteś tym, co jesz. 

Twoje szczęśliwe numery to  1, 4, 9, 14, 19, 28.


LEW

Praca: pracy Ci nie zabraknie, problem jest tylko jeden, abyś nie spędzała w niej całego dnia. Niestety praca w tym tygodniu będzie wymagała wyjątkowego zaangażowania. Będziesz za to mogła oczekiwać wymiernej zapłaty za wolny czas poświęcony firmie. 


Finanse: nie masz pieniędzy na inwestycje, jest perspektywa na poprawę. Jak na razie wystarczy na prezenty i na zorganizowanie świąt. Właściwie to żyjesz od pensji do pensji. Nie masz możliwości, przynajmniej na razie, żeby myśleć o inwestycjach. Pomyśl o własnej działalności. 


Zdrowie: nerwowe życie i ciągły stres nadszarpnęły nieco Twoje zdrowie. Serce i układ krążeniowy wymagają leczenia. Powinnaś się przebadać, zacząć leczyć, zmienić tryb życia, a zwłaszcza zmiana żywienia dobrze Ci zrobi. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 13, 19, 36, 42, 49.


PANNA

Praca: dostaniesz pod koniec tygodnia ofertę dodatkowej pracy. Powinnaś ją przyjąć. Nie będzie konkurowała z Twoją obecną pracą. Dodatkowe wynagrodzenie się przyda. Obecna praca na tym nie straci.


Finanse: w najbliższym czasie nie poprawią się. Nie masz na razie dodatkowego źródła dochodu. Na żadna pomoc nie możesz liczyć, nie stać Cię na żadne inwestycje za wyjątkiem normalnych zakupów. Wszystko zostaje po staremu, szaro, buro i nijako. 


Zdrowie: czasem warto zaszaleć, ale nie w przypadku zdrowia. Warto natomiast chociaż raz w roku zrobić badania ogólne całego organizmu. Kręgosłup, zęby, wątroba, trzustka i żołądek wymagają pomocy lekarskiej. Pomóż sobie. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 16, 22, 39, 43.


WAGA

Praca: trafi się chałtura do wykonania, niekolidująca z pracą zawodową. Nie licz jednak na duży zysk. W swojej normalnej pracy nie licz na podwyżkę tylko na to, że dołożą Ci obowiązków. Nie masz wyjścia, powinnaś się z tym pogodzić. 


Finanse: należysz do tych osób, które zawsze mają problemy finansowe. W każdym przypadku one będą, bez względu na to, czy je masz, czy nie. Martwisz się po prostu na zapas. Dodatkowe wynagrodzenie bardzo się przyda. Zbliżają się święta, czas zakupów i prezentów. 


Zdrowie: trudno jest dbać o zdrowie, kiedy nie ma czasu na nic, nawet na spanie. Na odrobinę gimnastyki i zmianę nawyków żywieniowych czas się zawsze znajdzie. Dbaj o siebie, bo warto, jeżeli nie dla siebie, to dla swoich bliskich. 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 11, 21, 37, 41, 47.SKORPION

Praca: jeszcze ten czas bardzo intensywnej pracy jeszcze nie nadszedł, ale w połowie tygodnia masz spotkanie biznesowe, na którym musisz być. Wcześniej trzeba się do niego przygotować, a później zdać relację. Cały tydzień będziesz mieć wypełniony pracą. 


Finanse: odczujesz poprawę finansową dzięki wcześniejszemu zaangażowaniu. To oczekiwana przez Ciebie nagroda, słusznie się należąca. Będziesz mogła zaszaleć przy kupowaniu prezentów i przy organizacji świąt. 


Zdrowie: każdy mówi, ze zdrowie ma się tylko jedno, ale zdecydowana większość nic nie robi. Potrzeba tak niewiele, odrobina czasu (10 minut) na gimnastykę, woda mineralna i herbatki ziołowe. Poważnie się zastanów, przecież nie chcesz chorować. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 34, 35, 39, 47.STRZELEC

Praca: ten tydzień będzie obfitował w niespodzianki. Zapowiada się zupełnie nieoczekiwana zmiana miejsca pracy. Powinnaś się na to zdecydować. Będziesz miała nie tylko więcej pracy, ale dużo więcej będziesz zarabiała. Powinnaś się na to zdecydować. 


Finanse: do tej pory jej nie było, ale pojawiła się szansa na poprawę finansowa w najbliższym czasie, już jedna taka była, niestety niewielka. Nie masz co prawda na dochodowe inwestycje, ale Twoje możliwości finansowe ostatnio się poprawiły, a poprawią się jeszcze w późniejszym czasie. 


Zdrowie: masz dolegliwości, jak każdy, ale na szczęście niewielkie. Dużo czasu upłynie, zanim zaczniesz je odczuwać. Niemniej jednak zacznij dbać o siebie. Godzina pływania to więcej jak codzienna gimnastyka, uzupełnij to wodą mineralną i herbatami ziołowymi. 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 15, 19, 29, 33.KOZIOROŻEC

Praca: zapracowane Koziorożce powinny sobie zrobić krótki odpoczynek pod koniec tygodnia. Krótki weekendowy wyjazd bardzo Ci się przyda. Ten tydzień zapowiada się bardzo pracowicie. Może znajdziesz czas na sen. Tydzień będzie naprawdę pracowity. 


Finanse: są wystarczająco duże, abyś już trochę odpoczęła. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, wypocznij. Pieniądze zaczynają już zarabiać na siebie. Twoja pozycja zawodowa i finansowa jest mocna. Nic jej nie zmieni. 


Zdrowie: bywało lepiej, ale i tak nie powinnaś narzekać. Masz drobne dolegliwości, na które sama zapracowałaś. Wystarczy, abyś tak dbała do siebie jak do tej pory. 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 24, 26, 31, 39, 40.WODNIK

Praca: końcówka roku zwykle bywa pracowita, dla Ciebie również. Ten tydzień będzie wymagał dużych nakładów pracy, w domu będziesz bardzo zmęczonym gościem. Twoi bliscy muszą się z tym pogodzić. Przygotuj się na dodatkowe propozycje. 


Finanse: są na dobrym średnim poziomie, przyszedł czas na inwestycje. Zrób to jak najszybciej, pieniądze powinny pracować na siebie. Przyszedł czas na odcinanie kuponów od całości. 


Zdrowie: adrenalina trzyma Cię przy życiu. Cały czas tak nie będzie, zacznij jednak, w miarę możliwości i czasu, dbać o siebie. Warunkiem jest odpowiednia ilość snu 6 do 8 godzin, odpowiednie odżywianie i herbaty ziołowe, zwłaszcza z pokrzywy i rumianku. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 21, 32, 45, 47.


RYBY

Praca: zaczyna się czas zmian zawodowych, dowiesz się w tym tygodniu o awansie i jednocześnie podwyżce. Będziesz bardzo zadowolona z tego faktu. Co prawda niesie to za sobą zwiększone obowiązki, ale dasz radę. 


Finanse: masz realną możliwość na powiększenie stanu swojego konta o dodatkowe dochody. Podwyżka i jeszcze inne dochody znacznie powiększą jego stan. Nie będziesz się już martwić o niespodziewane wydatki, wystarczy Ci na wszystko. 


Zdrowie: drobne dolegliwości nie powinny Cię jeszcze martwić. Jak boli, to znaczy że żyjesz. Nie zwalnia Cię to jednak od dbania o siebie. Odpowiednie odżywianie, gimnastyka, woda mineralna i herbaty ziołowe mogą zdziałać cuda. 

Twoje szczęśliwe numery to 19, 20, 24, 37, 40, 47.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem: 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 28.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×