Horoskop tygodniowy od 29.08. do 04.09.

Co Cię spotka w tym tygodniu? Sprawdź!

zodiak.jpg


BARAN

Praca: obojętnie czym się zajmujesz, ten tydzień to tydzień zmian. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Otrzymasz ofertę dalszego kształcenia się. Wykorzystaj ją, drugi raz taka się nie trafi. 


Finanse: niestety, ale nadal się nie zmienią. W dalszym ciągu możesz tylko czekać na poprawę. Pamiętaj jednak o polskich realiach. Możliwe, że szybko nadrobisz straty. 


Zdrowie: możesz udawać, że dolegliwości to nie Twoja bajka. Prędzej czy później dopadną Cię jednak i zaczną się schody. Postaraj się więc zapobiec im już teraz. Sprawdź stan swojego zdrowia u lekarza, najlepiej u irydologa. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 19, 26, 35, 42, 48.

Ważne dni to 29, 30, 31 sierpnia 2016 roku.


BYK

Praca: ten tydzień przyniesie wiadomość o zmianach. Otrzymasz ofertę pracy w nowym miejscu, bardzo korzystną. Wykorzystaj ją, to Twoje pięć minut. Oczywiście powinnaś się najpierw zastanowić, czy warto. 


Finanse: jeszcze nie nadszedł czas poprawy, ale już się zbliża. Długo na niego czekałaś, ale w końcu się doczekasz, tydzień lub dwa nie zrobi Ci różnicy. Nadwyżkę będziesz mogła korzystnie zainwestować. 


Zdrowie: masz przyznany pakiet podstawowy dolegliwości. Nie zagraża Ci nic poważnego. Prowadź tylko w miarę zdrowy tryb życia, a nie będziesz mieć nigdy problemów zdrowotnych. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 19, 27, 38.

Ważne dni to 1, 2, 3 września 2016 roku.  


BLIŹNIĘTA

Praca: przed Tobą konieczność podjęcia decyzji, czy wykorzystać urlop teraz, czy za miesiąc. Jest dużo pracy, są zaległości, po prostu jesteś potrzebna. Przełożeni będą bardzo zadowoleni, jeżeli przełożysz i wymierna nagroda Cię nie minie. 


Finanse: nagroda za dyspozycyjność znacznie wspomoże Twój budżet. Będziesz mogła ją wykorzystać według swoich potrzeb. Czasem warto pójść na kompromis. 


Zdrowie: przepracowanie może się odbić na pracy serca i ciśnieniu. Postaraj się prowadzić możliwie unormowany i spokojny tryb życia. Pamiętaj również o odpowiednim odżywianiu i codziennej gimnastyce. 


Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 4, 18, 29, 36.

Ważne dni to 31 sierpnia, 1, 2 września 2016 roku. 


RAK

Praca: końcówka miesiąca zawsze jest najgorsza, nie martw się, dasz sobie radę. Zajmie Ci trochę czasu nadrobienie zaległości, ale wizja podwyżki wynagrodzi wszystko. Dyspozycyjność ma swoje zalety. 


Finanse: poprawią się już w najbliższym czasie. Swojej pracowitości i dyspozycyjności zawdzięczasz awans i podwyżkę. Zwłaszcza podwyżka przyda się w najbliższym czasie. 


Zdrowie: zwróć uwagę na stan swoich kości. Masz problemy z kręgosłupem i zębami. Zajmij się tym w najbliższym czasie. Zwłoka może tylko pogorszyć sytuację. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 13, 36, 40, 41, 47.

Ważne dni to 2, 3, 4 września 2016 roku.  


LEW

Praca: ze względu na pracę nie poszłaś na urlop, ale zdążysz się jeszcze załapać na ładna pogodę we wrześniu. Mimo wszystko będziesz zadowolona. Nadrobisz zaległości, załapiesz plusy u przełożonych, dostaniesz podwyżkę i awans i dobrą pogodę na urlop. Czego chcieć więcej?


Finanse: znacznie się poprawią. Nareszcie będziesz mogła zainwestować lub wydać pieniądze na przyjemności. W każdym przypadku będziesz zadowolona. 


Zdrowie: trudno jest przekonać o konieczności stosowania profilaktyki codziennie, a nie od święta. Dzięki temu zachowasz sprawność fizyczną przez długie lata. Dlatego po prostu dbaj o siebie


Twoje szczęśliwe numery to 1, 24, 32, 43, 45, 46.

Ważne dni to 30, 31 sierpnia, 1 września 2016 roku.


PANNA

Praca: pracowitość, dyspozycyjność, odpowiedzialność to Twoje podstawowe cechy. Sprawdzą się w tym tygodniu w pracy. Konieczne będzie przeprowadzenie rozmowy z potencjalnym klientem. TY zostaniesz do niej wybrana.


Finanse: podwyżka sprawiłaby dużo radości, ale i tak masz stabilną sytuację finansową. Nie narzekaj, nagroda za rzetelną pracę Cię nie ominie. Dodatkowa praca również przynosi niezłe pieniądze. 


Zdrowie: konieczne będą całościowe, kompleksowe badania całego organizmu. Jesteś hipochondryczką i takie badanie trochę poprawi Ci samopoczucie. Praktycznie nic Ci nie dolega. 


Twoje szczęśliwe numery to 17, 21, 32, 37, 43, 47.

Ważne dni to 31 sierpnia, 1, 2 września 2016 roku.  


WAGA

Praca: firma zaczyna robić bokami, zacznie się szukanie oszczędności. Dostaniecie propozycję: albo wszyscy zgodzicie się na chwilowe zmniejszenie wynagrodzenia, albo część z Was zostanie zwolniona. To trudna decyzja, ale firma, ograniczając zarobki, szybko się podniesie. Kontrahenci również wyrównają zaległości. Poprzednie wynagrodzenie wróci, a część z Was, również Ty, dostanie podwyżkę. 


Finanse: nadszedł czas oszczędzania. Nie wydawaj za dużo, kupuj tylko to, co niezbędne. Sytuacja jest naprawdę poważna i ograniczenie wydatków jest konieczne. 


Zdrowie: fizycznie nic Ci nie dolega, może trochę serce i ciśnienie. Zadbaj jednak o kondycję psychiczną, odporność na stres będzie Ci potrzebna. Ten tydzień będzie ciężki, wymagający szybkiego podejmowania decyzji. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 12, 19, 27, 38, 46.

Ważne dni to 30 sierpnia, 1, 2 września 2016 roku.


SKORPION

Praca: urlop trochę Cię rozleniwił. Masz do wyboru: albo się weźmiesz za siebie, albo czeka Cię w połowie tygodnia niemiła rozmowa z przełożonym. Tak czy inaczej, połowa tygodnia oznacza problemy dla Ciebie. Uważaj na swoje postępowanie. 


Finanse: masz ustabilizowaną pozycję materialną na, co tu ukrywać, bardzo miernym poziomie. Gorzej na szczęście nie będzie, byłaby to katastrofa. Na lepiej też się na razie nie zanosi. Kredytu nie dostaniesz. 


Zdrowie: boli Cię głowa i żołądek, to skutek stresu. Zacznij w końcu naprawdę dbać o siebie. Unikaj drażliwych sytuacji, zacznij pić ziołowe herbaty uspakajające. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 34, 45, 48.

Ważne dni to 2, 3, 4 września 2016 roku.  


STRZELEC

Praca: jesteś z natury pracowita, więc dodatkowa praca nie przysporzy Ci problemów. Dowiesz się w końcu tygodnia o szkoleniu, na które zostałaś wybrana. Nie zastanawiaj się, jedź. Podniesiesz swoje kwalifikacje, a przy okazji trochę zwiedzisz i poznasz ciekawe osoby. 


Finanse: właściwie to bez zmian. Gorzej nie będzie, a lepiej tak, ale dopiero po szkoleniu. Nie powinnaś jednak wydawać za dużo, przynajmniej na razie. Pomyśl o korzystnym ulokowaniu gotówki. 


Zdrowie: stan Twojego zdrowia nie wymaga interwencji lekarza. Pomyśl jednak o profilaktycznym sprawdzeniu krwi i moczu. Tak na wszelki wypadek, aby się uspokoić. 


Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 17, 22, 46, 47.

Ważne dni to 29 sierpnia, 3, 4 września 2016 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: otrzymasz od znanej Ci osoby propozycję dobrze płatnej pracy za granicą. Nie zastawiaj się zbyt długo, zdecyduj się na wyjazd. Praca będzie poniżej Twoich możliwości, ale zrekompensuje to wynagrodzenie. Będziesz zadowolona. 


Finanse: nadszedł czas zmian na plus. Pomyśl o zainwestowaniu np. w nieruchomości, obligacje lub akcje. Wybierz tę opcję, która najlepiej Ci pasuje. 


Zdrowie: intensywna praca wyczerpuje, stres może Cię wykończyć zanim wszystko pozałatwiasz. Postaraj się często spacerować, to też forma gimnastyki. Przytulaj się do drzew (zwłaszcza brzóz), na 10-15 minut. Świetnie likwidują stres i ładują pozytywną energią. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 16, 19, 33, 39, 41.

Ważne dni to 1, 3, 4 września 2016 roku.


WODNIK

Praca: zmiana pracy jest nieunikniona. Nabierzesz tej pewności pod koniec tygodnia. Twoje umiejętności są niewykorzystane. Zaczynasz się nudzić, a to wpływa niekorzystnie na Twoją pracę. 


Finanse: płaca jest adekwatna do pracy. Praca nijaka i wynagrodzenie nijakie. Zmiany zawodowe przyniosą zmiany finansowe. Do tego czasu nie powinnaś spodziewać się żadnych zmian na lepsze. 


Zdrowie: zaopiekuj się sobą, trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi. Zmień również swoją dietę, zrezygnuj z używek, pij dużo wody mineralnej i herbat ziołowych. Jeżeli możesz i nie masz alergii, to weź ze schroniska psa lub kota, a najlepiej i psa, i kota. 


Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 15, 17, 20, 23.

Ważne dni to 1, 2, 3 września 2016 roku.


RYBY

Praca: po całej serii „śmieciowej” pracy nareszcie, około czwartku, trafi Ci się normalna praca z perspektywą podpisania umowy na stałe. Postaraj się odpowiednio zaprezentować i zrób wszystko, aby ją otrzymać. Ten tydzień i następny będą rozstrzygające. 


Finanse: z trudem, ale dajesz sobie radę. O jakichkolwiek inwestycjach możesz zapomnieć. Jest niewielka nadzieja, że już niedługo ta niekorzystna sytuacja ulegnie zmianie na plus. 


Zdrowie: oprócz silnej nerwicy nic właściwie Ci nie dolega. Nerwica jest jednak poważną chorobą i wywiera wpływ na wszystkie organy wewnętrzne. Jest w wielu przypadkach przyczyną wrzodów żołądka i depresji. 


Twoje szczęśliwe numery to 17, 21, 38, 42, 44, 49.

Ważne dni to 29, 30, 31 sierpnia 2016 roku.
Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 zdjęcie: iStock Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 29.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×