Horoskop wiosenny 2013!

Wróżka Agnes przygotowała dla Was horoskop wiosenny. Zobacz, co Cię czeka tej wiosny!

Horoskop wiosenny 2013!

Horoskop wiosenny 2013!


Baran - Uda się Wam osiągnąć zaplanowane cele i zamierzenia, nawet najbardziej skomplikowane sytuacje mogą nabrać innych kształtów; działajcie czas sprzyja. W stałych związkach pokonacie chwilowe kryzysy i zaczniecie patrzeć na drugą połówkę z większą miłością . Osoby samotne mają szansę spotkać wymarzonego partnera; wsłuchajcie się w głos intuicji. Większość zodiakalnych Baranów właśnie teraz zakocha się na poważnie.

Byk - Twoje nadzieje i pragnienia właśnie teraz mają szansę się urzeczywistnić. Bądź pokorny oraz wyrozumiały i cierpliwy w miłości, a w Twoim życiu rodzinnym zagości szczęście i miłość. Sytuacja, która spędza sen z powiek rozwiąże się już tej wiosny. Uważaj na niesprawiedliwe ataki bądź prowokacje ze strony partnera, On już traci do Ciebie cierpliwość, albo się określisz albo On postawi kropkę nad i. Osoby samotne wejdą w relacje opartą na namiętności i pożądaniu; na prawdziwe uczucie trzeba jeszcze poczekać. Duże zmiany przed Wami.

Bliźnięta - Pamiętajcie, by czerpać radość i mieć zaufanie trzeba dać to samo drugiej osobie. Osoby będące w patowych relacjach teraz uwolnią się i znajdą inne źródła inspiracji, nauczą się odróżniać miłość od namiętności, flirt od zakochania. Single wiosną poznają osobę wyznająca podobne zasady. Miłość poznacie w podróży.

Rak - Decyzję którą odraczałeś, odsuwałeś od siebie podejmiesz teraz. Wiosna rozwinie w Tobie waleczność i odwagę. Pewnych rzeczy nie da się ciągnąć w nieskończoność, jeśli coś nie daje radości, spełnienia to znaczy, że jest to nie dla nas...by wznieś nową budowle trzeba zburzyć starą, wystarczy posiąść umiejętność rozróżniania. Samotne osoby weryfikujcie bardziej swoje znajomości; będzie Was czarować osoba, która nie jest tą za jaką się podaje.

Lew - Wiosna sprzyja wewnętrznemu oczyszczaniu się z patowych związków ,relacji nie dających nam spełnienia... Najprawdopodobniej przestaniesz tolerować ignorancję, niewolnictwo emocjonalne , uczuciowe; zażądasz respektowania i poszanowania Twoich praw i oczekiwań. Zmniejszy się krąg "przyjaciół", zmienisz partnera, a osoby nie będące w związkach zaczną intensywnie rozglądać się za miłością idealną. Czy jest szansa, że na taką trafią? Tak, jeśli podejdą do tego z odrobiną rozsądku.

Panna - Poczujesz w sobie większą odwagę, by stawić czoła rzeczywistości, pamiętaj tylko by panować nad impulsywnością. Nie rozliczaj innych i nie mieszaj się do nieporozumień pomiędzy innymi osobami, opieraj się tylko na własnych osądach. W małżeńskich relacjach rozwiążesz problemy dzięki inteligencji i cierpliwości. Osoby samotne,  pamiętajcie, że strach jest silną emocją , jeśli jej nie wyeliminujecie trudno będzie na dłużej się z kimś związać. Czekają Was podróże i nowe kontakty, niektóre mogą przetrwać na dłużej.

Waga - Otworzysz drzwi wewnętrznych ograniczeń i zerwiesz łańcuchy, w których zakuło Cię życie materialne. Będziesz walczyć o niezależność i autorytet w związku. Skutek tej bitwy, będzie zależał od Twoich poczynań. Na pewno uwolnisz się od strachu i lęku przed samotnością....Single czeka udana ewolucja, miłość spadnie niespodziewanie i zagości na długo może nawet na stałe. Niektórzy się zaręczą lub zmienią stan cywilny właśnie tej wiosny.


Skorpion - Panuj nad swoimi emocjami to one wciągają Cię w krainę troski i cieni. Zajrzyj w głąb siebie by odbudować zaufanie do partnera, ocieplić waszą miłość , a także naucz się sztuki kompromisu, dzięki temu uzdrowisz swoją relację, a szczęście znów zagości w Twoim domu. Wspólnie planuj wszystko co dotyczy domu i związku, a Twoja połówka poczuje się ważna. Jeśli jesteś singlem uruchom natychmiast wolę posiadania miłości, spełnienia. Taką relację masz szansę zawrzeć już niebawem i to poprzez swoją sferę zawodową lub edukacyjną.

Strzelec - Rozwijaj dar mediacji i porozumienia tylko teraz wszystkie problemy masz szansę rozwiązać na drodze zrozumienia intelektualnego. Wiosna przyniesie Ci miłość, sławę i harmonię nie zaprzepaść tego bo nic dwa razy nie jest nam dane. Łatwo nawiązujesz kontakty i zdobywasz zaufanie; miłość tej wiosny jest Ci pisana przez duże M i nie ważne czy jesteś z kimś czy szukasz tej jedynej/jedynego.

Koziorożec
- Lubisz relaksację , medytację, postrzegania pozazmysłowe nie są Ci obce. Ostatnimi czasy doświadczałeś niepewności i braku stabilizacji w związku; jak widzisz z każdym dniem jest cieplej, w Waszych sercach też.... czas wiosny sprzyja podróżom, zarówno tym bliższym jak i dalszym, nie tylko indywidualnie, ale także w większej grupie... Właśnie w takich okolicznościach widać poznanie tej osoby, na którą czekasz. Oczyść więc walizkę z kurzu po zimie i wyrusz na spotkanie z przygodą.

Wodnik - Uwolnisz się od wszystkiego, co Ci przeszkadza w byciu szczęśliwym, odsuniesz osoby, które nie są szczere, posiądziesz umiejętność odróżniania prawdy od iluzji i wtedy Twoje życie nabierze harmonii. W stałych związkach widać spełnienie przez duże S, ale naucz się rozwijać umiejętność wczuwania się w stany emocjonalne swojej partnerki. Zmień fryzurę, garderobę wprowadź wiosnę do serca i domu.

Ryby - Bywacie czarujące i rozumiecie ludzi i relacje zachodzące pomiędzy nimi ,ale nie zawsze tą wrażliwość i empatię jesteście w stanie dopasować do osoby, z którą jesteście w związku i czasami będziecie mieć chęci odegrania się, zamiast szukania sposobu rozwiązywania sporu. W związkach stałych nieco zgrzytu...ale wyjdziecie z tego na prostą. Osoby wolne, jeśli wyjdziecie poza mury waszego domu, spotkacie też szczęście.... Los postawi na Waszej drodze tą jedyną /jedynego. Niewykluczone, że będzie to ktoś mieszkający poza granicami Waszego kraju.


Horoskop indywidualny, tarot, rytuały, doradztwo duchowe i inne porady
Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4. 26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
pod numer 72068. Koszt SMS to 2. 46 zł brutto
 Zobacz profil Wróżki: www.wizytauwrozki.pl
Dodał(a): Marietta Figa , Czwartek 28.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
czekam z niecierpliwością aż się sprawdzi
Dodano: 2013-04-10 13:43:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×