Jak będzie miała na imię córka księżnej Kate i księcia Williama?

Od soboty wszyscy żyją przyjściem na świat córeczki książęcej pary. Jak imię będzie nosiła?

Wiemy, jak będzie miała na imię córka księżnej Kate i księcia William

Nie ma szczegółowych reguł, które określają, kto ma wybrać imię nowo narodzonej córki, ale wszystko wskazuje na to, że poznamy je już dzisiaj, po zaprezentowaniu jej prababce, Królowej Elżbiecie.

Bukmacherzy najchętniej obstawiają, że córeczka Kate Middleton i księcia Williama będzie miała na imię Charlotte albo Alice, lecz pojawiają się także zakłady na imię Olivia, Elisabeth, Victoria i Diana (po zmarłej matce księcia). Przypominamy, że imię jej brata poznaliśmy dwa dni po narodzinach.

Dziewczynka przyszła na świat w sobotę 2. maja o godz. 9:34 czasu polskiego i ważyła 3,7 kg. Teraz razem z rodzicami i bratem najbliższe dni spędza w londyńskim pałacu, a potem pojadą do rezydencji na wsi.

Zobaczcie także: Chcesz, by Twoje dziecko nosiło imię, którego nie ma nikt na świecie?

Dziewczynka jest pierwszą od 65. czwartą w kolejce do tronu kobietą. Przed nią jest dziadek Karol, ojciec William i brat George. Po zmianach w przepisach o sukcesji mała księżniczka może być pewna, że nie grozi jej zepchnięcie na dalsze miejsce przez krewnych płci męskiej. Poza tym będzie mogła poślubić katolika, co przed zmianami nie wchodziło w rachubę.

Książę Harry, który został zepchnięty w kolejce do tronu jednak zupełnie nie narzeka i wręcz radośnie komentuje zajście określeniem "Świetnie".

Zobaczcie nagranie z zaprezentowania dziewczynki światu:Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 04.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×