Jak Jamie Dornan przygotowywał się do roli w serialu?

Tagi: Jamie Dornan

Co powiedziałybyście, gdyby was śledził Pan Grey?

jamie dornan

Odkąd tylko ogłoszono, że książka "50 twarzy Greya" zostanie zekranizowana, nie cichły głosy zwłaszcza o odtwórcach głównych ról. Długo spekulowano, kto może zagrać tytułowego Pana Greya (Zobaczcie aktorów, których widziano w roli Christiana Greya). Jamie Dornan musiał okazać się odwagą, ponieważ to bardzo specyficzna rola, która łatwo może zaszufladkować aktora.

Jednak wcześniej dał się poznać m.in. w serialu "The Fall", który widzom na długo zapadł w pamięć. Casting do pierwszego sezonu produkcji miał miejsce w lutym 2012 roku, a zdjęcia zakończono już w lipcu. Jamie Dornan wcielał się tam bowiem w rolę seryjnego mordercy. To właśnie dlatego na co dzień... śledził kobiety.

Nie ma co ukrywać, że aby dobrze odegrać rolę, czasem trzeba się poczuć jak bohater, którego przyjdzie zagrać. To właśnie dla roli w "The Fall" BBC, Jamie stał się szaleńcem. Przez jakiś czas można było spotkać go w londyńskim metrze, gdzie śledził kobiety. Przyznał się do tego w wywiadzie dla Los Angeles Times.

Aktor opowiedział także o tym, że przez jeden dzień śledził konkretną osobę. Co prawda zachowywał odległość, ale przeszedł za nią kilka ulic. W pewnym momencie jednak górę wziął zdrowy rozsądek i stwierdził, że to zbyt szalony pomysł. 

Zapewne teraz, kiedy większość pań ma w głowie, jak Jamie Dornan wyglądał szczególnie w erotycznych scenach z Dakotą Johanson, mało która miałaby coś przeciwko aby ten ją obserwował, ale jeszcze 3 lata temu mogło się to wydawać co najmniej... dziwne.Zobaczcie także:Foto: FameFlynet


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 02.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×