Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem i obudzić drzemiący w sobie potencjał?

Odpowiedź na to i inne, ważne pytania znajdziesz w najnowszej książce dla kobiet - „Współczesna bogini” autorstwa Roxany Bowgen.

boginimain.jpg

JAK EFEKTYWNIE SPRAWOWAĆ KONTROLĘ NAD WŁASNYM ISTNIENIEM I OBUDZIĆ DRZEMIĄCY W SOBIE POTENCJAŁ? Poznaj poradnik dla odważnych i nowoczesnych kobiet, które pragną przejąć kontrolę nad własnym życiem. 


Czytałaś już mnóstwo poradników, ale zawsze czegoś Ci brakowało?

Szukałaś wsparcia i motywacji, ale nie wiedziałaś gdzie szukać?

Koniec z zadawaniem sobie pytań! Czas na odpowiedzi! Głęboko skrywane pokłady energii zostaną odkopane, jeśli weźmiesz się w garść i podejmiesz śmiałe kroki! Zacznij od przeczytania nietuzinkowej kompozycji, na którą składa się inspirująca biografia niezależnej kobiety oraz szereg wskazówek, którymi powinnaś się kierować, aby obudzić potencjał! 

Roxana Bowgen nigdy nie stała w miejscu. Pasjonatka podróży wychowała się Peru, dorastała w Beverly Hills, a obecnie mieszka w Connecticut. Wyprowadzki nie były dla niej problemem, gdyż dalekie wyprawy to jej pasja, którą wykorzystuje z zapałem do pomagania innym. Zajmowała się handlem, pośredniczyła w obrocie nieruchomościami, organizowała programy pomocy dla krajów Trzeciego Świata. Gdy życie rzucało jej kłody pod nogi, cieszyła się, że będzie miała opał na rozpalenie entuzjazmu. 

 „Współczesna bogini” to zapis doświadczeń Roxany, które kobieta sprawnie wykorzystuje do motywowania i zachęcania do poszerzania horyzontów. Fenomenalny memoir z przesłaniem wyprzedza inne poradniki, budując motywacyjne przesłanie na fundamencie autentycznych doświadczeń. 

Przesłanie zawarte w książce Roxany Bowgen? Możemy zmienić w życiu wszystko, co tylko zechcemy. Trzeba tylko wsłuchać się w swój wewnętrzny głos – Dana Arias, autorka książki „Giving Silence a Voice”, coach, profesjonalna mówczyni.

boginimala.jpg

zdjęcia, tekst: mat. prasowe  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 21.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
debora99999999
Muszę poszukać w księgarniach:)
Dodano: 2016-10-24 13:52:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×