Jamie Dornan nie zagra w kolejnych częściach "50 twarzy Greya"?

Czyżby małżeństwo było dla niego ponad wszystko?

jamie+dornan


Związki odtwórcy tytułowej roli w filmie "50 twarzy Greya" od dawna były tematem plotek. Najpierw szeroko komentowano fakt, że był z Keirą Knightley, a potem przypisywano mu liczne miłostki, które nie były prawdą. Nie ma co ukrywać, że plotki w głównej mierze pewnie zawdzięczał swojej urodzie. Przystojny model i aktor wzbudzał zainteresowanie. W końcu jednak ożenił się z Amelią Werner, a para doczekała się już nawet córeczki.

Nikomu jednak chyba nie trzeba tłumaczyć, że nawet pomimo ogromnego zaufania do partnera i ogromnej miłości do niego (a może właśnie ze względu na nią?), niełatwo jest oglądać mocno erotyczne sceny, w których ten gra, a przecież właśnie takie możemy oglądać w ekranizacji "50 twarzy Greya". Zatem nic dziwnego, że Amelia Werner ich nie obejrzała. Amelia nie chce go oglądać. Chce mnie za to wspierać w pracy. Nie będę nalegał, by obejrzała 50 twarzy Greya, to jej decyzja. Ona dobrze wie, że wszystko na dużym ekranie jest udawane, ale prawdopodobnie nie będzie czuła się komfortowo oglądając ten film - jest w nim dużo moich pośladków. Też nie będę czuł się dobrze oglądając swój zadek - powiedział Jamie.

Producenci zapowiadają ekranizacje kolejnych części, jednak Jamie Dornan mówi, że nie chce w nich zagrać, za powód podając troskę o dobro jego związku.

Mimo wszystko przypuszcza się, że duży wpływ na tę decyzję może mieć również fakt, że film nie okazał się sukcesem. Oczywiście bije rekordy popularności jeżeli chodzi o oglądalność, ale krytycy wypowiadają się o nim wybitnie nieprzychylnie.

Kogo innego wyobrażacie sobie w roli Christiana Greya? Jeżeli chcecie zobaczyć, kogo typowano na odtwórcę tej postaci w pierwszej części, sprawdźcie: Zobaczcie aktorów, których widziano w roli Christiana Greya.
jamie+dornan

jamie+dornan

jamie+dornan

jamie+dornan


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 24.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×