Jessica Simpson pokazała na Instagramie specyficzne zdjęcia dziecka. Fani oburzeni!

Czy gwiazda powinna była publikować te zdjęcia?

FotorCreatedjesssimpon1main.jpg

Jessica Simpson jest mamą dwójki uroczych maluchów. Nic dziwnego, że gwiazda chętnie chwali się nimi na swoim koncie na Instagramie. Ostatnio jednak gwiazda pokazała zdjęcia, które przyprawiły część jej fanów o prawdziwy zawrót głowy. Jessica udostępniła bowiem na Internecie album zdjęć, na których widać jej małą córeczkę wyginającą się na hulajnodze w dziecięcym bikini. 

Pod zdjęciami dziecka rozgorzała dyskusja na temat zasadności publikowania takich zdjęć. Niektórzy jawnie krytykowali Jessicę za pokazywanie takich zdjęć dziecka w sieci i zwracali uwagę, że gwiazda w ten sposób sama tworzy materiał, który mogą wykorzystać pedofile. Fani utyskiwali też, że Jessica powinna lepiej chronić prywatność własnego dziecka. 

Inni obserwujący gwiazdę atakowali z kolei tych pierwszych, twierdząc, że to tylko dziecko, a na zdjęciach widzimy jego niewinną zabawę. - Nie ma nic złego w tych zdjęciach - czytamy w innym komentarzu pod albumem. 

Kto ma rację? Trudno to jednoznacznie stwierdzić, każdy z nas ma chyba swoją własną opinią na ten temat. Faktem jest jednak, nie nie tylko na tych zdjęciach widać, że córka Jessici bardzo swobodnie czuje się przed obiektywem aparatu. Czyżby w przyszłości poszła w ślady zawodowe mamy? Czas pokaże. Tymczasem zobacz, jak wyglądają zdjęcia, o które toczy się awantura w sieci.

zdjęcia: Instagram, FameFlynet

Czy gwiazda powinna była je umieszczać na Instagramie? Czekamy na komentarze!

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 12.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×