Jest polski trailer "Makbeta"! Czeka nas film w stylu "Gry o tron"? - Zobaczcie

Choć światowa premiera już się odbyła, na ekrany polskich kin "Makbet" wejdzie w listopadzie. Można jednak obejrzeć już pierwszy polski zwiastun.

makbet.jpg

YouTube: trailer Macbeth

Nie pierwszy raz dobry film wkracza na ekrany polskich kin nieco później niż jego światowa premiera. Choć lekko opóźniony, to jednak z pewnością wart obejrzenia będzie najnowsza ekranizacja dramatu Szekspira.

"Makbet", bo to o nim własnie mowa, to klasyka literatury. Z pewnością rzesze uczniów ucieszą się z ekranizacji kolejnej lektury, ale także Ci, którzy lubują się w dobrym, choć momentami drastycznym kinie także powinni być zadowoleni.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "ŻYĆ NIE UMIERAĆ" Z TOMASZEM KOTEM OD DZISIAJ W KINACH 

Za tak dobrą tematykę postanowili się zabrać nie byle jacy twórcy, którzy na swoim koncie mają hit jakim jest film "Jak zostać królem". Słynny serial "Gra o tron" z pewnością miał w pływ na kształt i wybór tego, jak pokazać słynną historię walki o władzę, co widać już w zwiastunie.

 

Główna rola przypadła nie byle komu - zagra ją bowiem Michael Fassbender, u jego boku, jako żona Makbeta stanie Marion Cotillard. Jak widać oprócz dobrego widowiska czeka nas także zapewne pokaz dobrej gry aktorskiej. 

Z pewnością nie łatwo jest przenieść na ekran i oddać to co w dziełach Szekspira jest najważniejsze i najciekawsze. Czy zatem uda się to twórcom "Makbeta"?

Mówi się, że jeśli film jest choć w połowie tak dobry jak zapowiadający go trailer, to zdecydowanie warto wybrać się na niego do kina. Jak będzie z "Makbetem"? Przekonamy się w listopadzie. Teraz możemy ocenić polską zapowiedź.

Oto ona! 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 02.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×