Jim Morrison w intymnych wspomnieniach Judy Huddleston

Która z nas nie chciałaby poznać Jima Morrisona nieco bliżej... legenda rock, niepokorny buntownik, poeta, łamacz kobiecych serc, żarliwy kochanek. Jaki był naprawdę? A może miał wiele twarzy, jak każdy z nas... Poznajcie go w intymnych wspomnieniach Judy Huddleston.

Jim Morrison w intymnych wspomnieniach Judy Huddleston

Jim Morrison w intymnych wspomnieniach Judy Huddleston

Jest rok 1967 i Jim Morrison staje się sławny. Zbuntowana siedemnastoletnia Judy Huddleston - przyszła studentka akademii sztuk pięknych - marzy o idealnej miłości. Po jednym z koncertów obsesyjnie zakochuje się w wokaliście. Rozpoczyna się trwający cztery lata burzliwy romans muzycznego geniusza i gotowej na każde poświęcenie uwodzicielskiej nastolatki.

Judy napisała tę książkę na kanwie osobistych dzienników z tamtego okresu. Z przejmująco intymnych wspomnień wyłania się portret wrażliwego i pełnego sprzeczności Jima Morrisona. Gwałtowna namiętność, Los Angeles lat 60. oraz pełen narkotyków i alkoholu świat "wolnej miłości" stanowią tło tej niezwykłej historii.

Jeśli wydawało się Wam, że wiecie już wszystko, co tylko można wiedzieć, o legendarnym liderze zespołu The Doors - "królu jaszczurów", ta publikacja ukaże go Wam w zupełnie nowym świetle, bardzo intymnym. Judy Huddleston swoją opowieścią pozwala zbliżyć się nam do artysty niemalże na wyciągnięcie ręki i spojrzeć na jego postać oczami rozkochanej kobiety, targanej pożądaniem i burzą skrajnych emocji. "Wszystko potoczyło się tak naturalnie, tak idealnie, jak we śnie. Podobały mi się jego gładkie i mocne plecy, łopatki wyrastające na kształt skrzydeł, jego skóra, wilgotna, delikatna. Dotykając go, miałam wrażenie, że poznaję go takim, jaki jest naprawdę i przez to pociągał mnie jeszcze bardziej. To było łatwiejsze niż rozmowa. Zaskoczona tym, że jest dokładnie taki, jakim go sobie wyobrażałam, musiałam się upewnić, że to rzeczywiście Jim, jego ciało tuż obok mojego.'' - wyznaje w książce Judy. Im dalej w lekturę, robi się coraz goręcej...

Polecamy!

Jim-Morrison-okl2.jpgŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 21.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×