JLo powraca 24 lipca!

Jennifer Lopez jest jedną z nielicznych gwiazd showbiznesu, które dowodzą, że aktorki poza wielkim ekranem mogą również śpiewać i odnosić w tym niemałe sukcesy.

Aż trudno uwierzyć, że dopiero po sprzedaniu 70 milionów płyt, artystka zdecydowała się podsumować karierę wokalną albumem z naJennifer Lopezjwiększymi przebojami. Kompilacja "Dance Again... The Hits" zawiera wszystkie hity Lopez, które królowały w radiu i na parkietach od 1999 roku ("If You Had My Love", "Waiting For Tonight")  do chwili obecnej: w zestawie nie mogło zabraknąć ubiegłorocznych megahitów "On The Floor (feat. Pitbull) ani "I'm Into You (feat. Lil Wayne)”.

Część utworów z zestawu to remixy ale warto przypomnieć, że właśnie zremiksowane wersje przebojów Lopez z udziałem rozmaitych raperów zdobyły największą popularność wśród fanów (i dotychczas dostępne były tylko na reedycjach albo specjalnych, trudno dostępnych wersjach jej albumów). Są tu też dwie mocne nowości: niedostępne na żadnej wcześniejszej płycie kawałki "Goin' In (feat. Flo Rida) i największy taneczny przebój ostatnich miesięcy: nagrany wraz z Pitbullem 'Dance Again'!

                                                                                                                                                                                                     "Dance Again... The Hits"

Poza edycja standardową (13 przebojów w niskiej cenie!) na rynek trafi też edycja Deluxe - z 3 dodatkowymi hitami audio ('All I Have', 'Que Hiciste' i 'Let’s Get Loud') oraz DVD z 11 teledyskami Jennifer Lopez, w tym niezapomnianymi 'Love Don't Cost a Thing', 'Get Right' czy 'Jenny From the Block'.

Premiera: 24 lipca

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Jason Mraz - Love Is A Four Letter Word

The Stone Roses - The Very Best Of The Stone Roses

Red Hot Chili Peppers wydają EP-kę z coverami!
Dodał(a): NW , Wtorek 26.06.2012 (aktualizacja: 2012-11-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×