Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się!

Aktorka złożyła pozew o rozwód, dlaczego?

johhnyamber.jpg

23 maja Amber Heard złożyła pozew o rozwód z Johhnym Deppem. Jako powód rozpadu małżeństwa podała "różnice nie do pogodzenia". 

Małżeństwo aktorów do czasu złożenia pozwu trwało zatem 15 miesięcy (ślub wzięli w lutym ubiegłego roku). Jak się okazuje, Johnny, którego fortunę szacuje się na około 400 milionów dolarów, nie podpisał z Amber intercyzy.

52-letni Johnny Depp i młodsza od niego o 22 lata Amber Heard zaczęli spotykać się w 2012 roku na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". I choć według oficjalnego stanowiska na temat pary, Depp rozpoczął romans z Heard tuż po rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką i matką dwójki dzieci - Vanessą Paradis, za kulisami mówiło się o tym, że to młodziutka wtedy aktorka była przyczyną rozpadu związku Deppa i Paradis.

To z Amber Johnny postanowił też wziąć ślub. Na ten krok z matką jego dzieci nigdy się natomiast nie zdecydował. Niestety, po 15 miesiącach małżeństwa, Heard złożyła pozew o rozwód. Mówi się o tym, że związane z nałogami przyzwyczajenia Johnny'ego były po prostu nie do zniesienia dla jego żony.

Inni komentatorzy twierdzą natomiast, że sprytna Heard przed ślubem tak "skołowała" Johnny'ego, że ten nie podpisał z nią intercyzy i teraz za to słono zapłaci. To stanowisko ma tłumaczyć fakt, iż wraz z pozwem o rozwód, aktorka wniosła do sądu także roszczenia finansowe co do podziału wspólnego majątku. 

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że aktorka złożyła dokumenty rozwodowe zaledwie kilka dni po śmierci matki Deppa, która podobno od początku ich związku miała go przestrzegać przed Heard. 

Zobacz też: Amber Heard chce od Johnny'ego Deppa pieniędzy? 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 zdjęcia: FameFlynet

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 27.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×