Johnny Depp zrobił niespodziankę dzieciom w szpitalu

Dzieci w szpitalach często cierpią i tęsknią za bliskimi. Zobaczcie, jaką niespodziankę zrobił im uwielbiany przez miliony aktor.

Johnny Depp zrobił niespodziankę dzieciom w szpitalu

Nikt nie zasługuje na chorobę i cierpienie, a zwłaszcza niewinne dzieci, lecz jak wiadomo, świat nie jest sprawiedliwy. Najmłodsi często większą część swojego życia spędzają w szpitalach, gdzie nie jest im do śmiechu.

Ten przykry obrazek choć na chwilę postanowił odmienić Johnny Depp, a właściwie Jack Sparrow. Aktor pojawił się w Szpitalu Dziecięcym w Brisbane wcielając się w swoją kultową rolę kapitana statku. Kiedy tylko ten przekroczył próg placówki, dzieci były nim zachwycone.

Zobaczcie także: Kobiety Johnny' ego Deppa

Niespodzianka miała miejsce 8 lipca, a podopieczni szpitala sami nie wiedzieli co mają zrobić z radości. Dzięki pojawieniu się aktora, życie dzieci choć przez chwilę przypominało bajkę.

Co warto zauważyć, aktor doskonale wczuł się w swoją rolę, rozmawiał z dziećmi, pozował do zdjęć i przede wszystkim ciągle zachowywał się, jak Jack Sparrow, co bardzo rozbawiało najmłodszych, którzy na co dzień walczą z poważnymi chorobami.Można się długo rozpisywać nad tym gestem i reakcją na niego, ale najlepiej to po prostu zobaczyć:
Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Anka P. , Czwartek 09.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×