Justin Timberlake i Jessica Biel wzięli ślub!

Justin Timberlake i Jessica Biel wzięli ślub! Powiedzieli sobie TAK w malowniczej miejscowości nad jeziorem Garda we Włoszech. Gratulujemy młodej parze!

Justin Timberlake

Ulubieniec z boysbandu i jedna z najpiękniejszych aktorek Hollywood wzięli ślub w zeszły piątek. Po 5 latach spotykania się para postanowiła zalegalizować związek w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół w Fasano we Włoszech.

Zanim jednak do samej ceremonii doszło, 150 gości zostało (dla niepoznaki) przetransportowanych do Niemiec, skąd prywatnym odrzutowcem polecieli do Borgo Egnazia na ślub Hollywoodzkiej pary. Na razie o samej ceremonii i o weselu wiadomo, że Panna młoda miała na sobie suknię ,,księżniczki'' projektu Giambattista Valli w kolorze biało różowym. Natomiast Pan młody i jego drużbowie, włożyli garnitury od Toma Forda. Podobno Justin zaśpiewał na swoim weselu specjalnie przygotowaną piosenkę i zadedykował ją swojej żonie. Wszyscy goście bawili się do białego rana, szkoda tylko, że żadna z piosenek NSYNC nie została wykonana, zwłaszcza, że wszyscy członkowie zespołu byli na miejscu... Szczęśliwi małżonkowie przyznali, że ,,Ceremonia była piękna i cieszą się, że mogli w tym dniu być otoczeni przez rodzinę i przyjaciół''. Młodej parze życzymy jeszcze wielu pięknych chwil razem, dla zainteresowanych, więcej szczegółów ze ślubu Justina i Jessici powinno pojawić się już w tym tygodniu. W tym zdjęcia z samego ślubu i przygotowań. Bądźcie na bieżąco!


Justin Timberlake

Justin i Jessica, jak każda normalna para, robią wspólnie zakupy

Justin Timberlake

... i uwielbiają spacery ze swoimi psami!

Justin Timberlake

Justin i Jessica na spacerze w rodzinnej miejscowości piosenkarza

Justin Timberlake

Justin Timberlake i Jessica Biel uchodzą za jedną z najbardziej ,,normalnych'' par Hollywood. Sadzicie, że pasują do siebie?

Justin i Jessica wolą swoje prywatne sprawy trzymać w tajemnicy. ZOBACZ medialne związki gwiazd i dowiedz się co robią by zdobyć popularność! Duet ,,Kimye'' opracował tę sztukę do perfekcji!

kimey2-89167a289eaef39b3d349dee15192a12_3d2744.jpg

Foto: FameFlynet.com

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Środa 24.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×