Już jest nowy teledysk Taylor Swift! Wokalistka zaskakuje mroczną stylistyką

Zobacz klip do "Look What You Made Me Do"!

Untitled collagelookwhat2.jpg

Dziś w nocy w sieci pojawił się najnowszy teledysk Taylor Swift, pt. Look What You Made Me DoSceny, jakie widzimy w klipie są niemałym zaskoczeniem dla fanów znanej dotychczas Taylor. Dlaczego?

Wokalistka postanowiła całkowicie zmienić stylistkę i tym razem ukazuje się w klipie najpierw jako... straszliwy upiór rodem z mrocznego cmentarza, później z kolei jako postaci znacznie silniejsze niż te, które prezentowane przez nią były w jej teledyskach w przeszłości. Warto również dodać, że Swift przeszła niemałą metamorfozę - w klipie widzimy, że od czasów promocji poprzedniego albumu - "1989" wokalistka znacznie przytyła i prezentuje teraz pełne, kobiece kształty, które zakrywa seksownymi i zdecydowanie bardziej odważnymi ubraniami niż dawniej. 

Najciekawszą częścią klipu wydaje się jednak być jego końcówka - widzimy w niej znane nam dotąd wcielenia Taylor, które rozmawiają między sobą i...wymawiają słowa, jakie często kierowane były w stronę Swift przez hejterów. Przestań robić tę zaskoczoną minę, to takie wkurzające - grzmi mroczne wcielenie Taylor. Przestań udawać, że jesteś miła. Jesteś taka fałszywa! oraz O proszę, znów robi z siebie ofiarę - słyszymy. W końcowej fazie teledysku wokalistka nawiązuje też do dwóch afer, które łączą ją z Kanye Westem i jego żoną - Kim Kardashian. 

Przypomnijmy, że piosenka Look What You Made Me Do zapowiada najnowszy longplay Swift - Reputation, który na rynku ukaże się 10 listopada. 

 Zobacz teledysk:


Taylor przesadziła? A może w końcu pokazała swoją silną, zadziorną stronę? Czekamy na komentarze!

 Zobacz też: 

zdjęcia: screen shots Youtube


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 28.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×