Katarzyna Herman zagrała w teledysku!

Zespół Bracia niedawno nagrał teledysk, w którym odtwórczynią głównej roli jest Katarzyna Herman! Jesteście ciekawi dlaczego wybrano akurat tę aktorkę i jak było na planie? Zobaczcie!

Katarzyna Herman zagrała w teledysku

Katarzyna Herman zagrała w teledysku!


Katarzyny Herman chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To polska aktorka, która zagrała w takich filmach, jak "Generał Nil", czy "Oszukane", przy czym niewątpliwy rozgłos przyniosła jej rola w serialu "Magda M". Jest znana ze swojego profesjonalizmu, który wyraźnie zauważył zespół Bracia zapraszając gwiazdę do współpracy przy swoim najnowszym teledysku do piosenki pt." Po drugiej stronie chmur".

Jak mówi Wojtek Cugowski: Uznaliśmy, że Katarzyna Herman byłaby najlepsza do tej roli, ponieważ jest bardzo doświadczoną aktorką. Podziwialiśmy to, jak w jednym momencie, gdy tylko padał klaps, przenosiła się w nostalgiczne i dramatyczne klimaty utworu. Potrafiła odtworzyć całe spektrum emocji, a to ogromna sztuka. Praca z nią była prawdziwą przyjemnością.

Teledysk był nagrywany w Sobótce pod Wrocławiem, a dokładnie w kamieniołomach! W nagraniu brali udział także muzycy - jak oni to wspominają? Leżałem cały zasypany ziemią, w plastikowym worku. Wystawała mi jedynie głowa. Miało to obrazować śmierć bohatera opowieści. Przyznam jednak, że przygotowania do tej sceny i moment, w którym zapinano mi worek powyżej nosa były ciężkie do zniesienia. Nie tylko dla mnie, ale i  dla moich bliskich. Natychmiast dostałem od nich telefon. Ale myślę, że było to warte efektu końcowego - mówi Piotr Cugowski.

Jesteście ciekawi, co zespół Bracia mówi o tej współpracy i nie tylko? Zobaczcie filmik:

Zobaczcie także efekty tej współpracy

Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/ Shutterstock/ Youtube

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 06.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×