Katarzyna Zielińska urodziła!

Nowy rok przyniósł kolejną dobrą wiadomość! Kasia Zielińska została mamą!

Katarzyna Zielińska urodziła

Choć aktorka miała urodzić dopiero pod koniec stycznia, to jednak dziecku spieszyło się na świat. Katarzyna Zielińska 3 dni temu urodziła syna! Pomimo wcześniejszego porodu, malec ponoć jest w doskonałym stanie i dostał 10 punktów w skali Apgar.

Aktorkę obecnie możemy oglądać w serialu "Barwy szczęścia", gdzie gra Martę, która ma córeczkę. Teraz przyszedł czas na prawdziwe macierzyństwo w życiu gwiazdy.

Katarzyna Zielińska jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Wojciechem Domańskim. Para pobrała się w sierpniu 2013 roku. Od samego początku małżeństwa dopatrywano się u aktorki ciążowego brzuszka, jednak na prawdziwą i oficjalną informację o ciąży przyszło nam długo czekać, ponieważ sama zainteresowana bardzo chroni swoją prywatność. Nic zatem dziwnego, że o narodzinach dziecka też nie poinformowała mediów.

W ciągu ostatnich 9 miesięcy gwiazda nie zrezygnowała z bywania na salonach. Przybywała na różne gale i pokazy mody prezentując przy tym piękne, eleganckie, ciążowe stylizacje.

Jak możemy przeczytać w magazynie Party, aktorka jest w pełni gotowa na bycie mamą i na pewno będzie miała duże wsparcie rodziny: Mama Kasi już zapowiedziała, że gdy maluch się urodzi, przyjedzie do niej z Nowego Sącza na kilka tygodni. Ale Kasia nie potrzebuje żadnego wsparcia. Ona i Wojtek czują się świetnie przygotowani do roli rodziców. Nie wydaje mi się, żeby coś mogło ich zaskoczyć... No, chyba że maraton nieprzespanych nocy, chociaż na to pewnie znajdą sposób.

Gratulujemy!Katarzyna Zielińska urodziła

Katarzyna Zielińska urodziła

Katarzyna Zielińska urodziła

Katarzyna Zielińska urodziłaZobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 09.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×