Katy Perry zamienia się w... Kardashiankę? Wokalistka przeszła kolejną metamorfozę! (ZDJĘCIA)

Gwiazda stylizuje się na kontrowersyjne siostry, a własne zdjęcie podpisała: "Katy Kardashian". Co się z nią dzieje?

katykardashianmainmian.jpg

Katy Perry jest ostatnio na ustach wszystkich. Chociaż kilka tygodni temu w wywiadach zapewniała, że pomimo prywatnych trudności, wciąż daje sobie ze wszystkim świetnie radę, a do załamania psychicznego, które utożsamiła z ogoleniem głowy przez Britney Spears, jeszcze jej daleko, to teraz okazuje się, że po rozstaniu z Orlando Bloomem, który podobno już pociesza się w ramionach Niny Dobrev, Katy chyba nie do końca ma się dobrze. Wokalistka ogoliła bowiem głowę już na tak krótko, że jeśli tak dalej pójdzie, zostanie... łysa. 

Ostatnio jednak na Instagramie zwróciła uwagę wszystkich nie tym, że jej włosy są coraz krótsze, ale... długimi, doczepionymi włosami i lateksowym outfitem, w którym zapozowała przed obiektywem. Całość stylizacji nasuwa oczywiste skojarzenia z wyglądem sióstr Kardashian, co wie sama Katy, dlatego jedno ze zdjęć podpisała po prostu: "Katy Kardashian". Teraz wszyscy pytają - czy Katy szykuje nowy teledysk lub okładkę nowej płyty? A może zmiana wizerunku i upodobnienie się do Kardashianek to jej najnowszy image? Jaka jest prawda? To się okaże. 


Zobacz ostatnie zdjęcia, jakimi dzieliła się na Instagramie Katy Perry:


Katy Perry na Instagramie 

Katy Perry jak Kardashianka? 

Nowa fryzura wokalistki 

Co sądzisz o zachowaniu Perry? Czekamy na komentarze! 

zdjęcia: FameFlynet, Instagram.com/katyperry 

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 24.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Fajna laskaz niej. Fajną ma figurę. Ja biorę teraz iqacai, tabsy naładowane witaminami, co to mi apetyt mają poskromić. Biorę w sumie dopiero 1 miesiąc to 5 kg zrzuciłam, przy tym tez trochę ćwiczę, biegam. Mam nadzieję, ze metamorfoza będzie taka, że będe mieć fjan, zgrabne ciało jak Katy np.
Dodano: 2017-04-24 21:48:17 Zgłoś nadużycie