Kim jest LADY BRA?

Najsłynniejsze brytyjskie stylistki, Trinny Woodall i Susannah Constantine, odwiedziły nasz kraj, aby przeprowadzić metamorfozy kobiet w słynnym programie z cyklu: "Trinny i Susannah ubierają Polskę". Jolanta Lewicka - ekspert w dziedzinie brafittingu z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, a zarazem właścicielka salonów z bielizną Li PARIE, była jedynym ekspertem w dziedzinie brafittingu w tym programie.

Kim jest LADY BRA?

Od kilku lat niezwykle popularny show charyzmatycznego duetu Trinny i Susannah jest najchętniej oglądanym programem telewizyjnym na świecie. Najbardziej rozpoznawalne stylistki ubrały już tysiące kobiet Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Belgii, Izraela i Holandii. Polska jest kolejnym krajem, w którym wybrana, spośród całej rzeszy chętnych, grupa kobiet, na oczach całej Polski, przejdzie życiową metamorfozę. Jak się przekonamy, znane ze swych ciętych uwag stylistki, potrafiły nie tylko ostro skrytykować ubiór Pań biorących udział w programie, ale także wywrócić ich dotychczasowe życie do góry nogami!

Jolanta Lewicka od samego początku współpracy z Trinny i Susannah zaprezentowała brafitting na światowym poziomie. Na planie w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Krakowie ubrała w przepiękną bieliznę - kilkadziesiąt biustów i wiele różnych figur,  w tym amazonkę po całkowitej mastektomii, mamy karmiące, kobiety gigantycznobiuściaste, o pełnej figurze i małobiuściste. Pokazała też ekskluzywne gorsety w całkowicie nowej odsłonie - jako ubrania dzienne, które doskonale modelują figurę, gdyż wyszczuplą talię, spłaszczają brzuch, otulają biodra i uwypuklają biust.

Bieliźniane metamorfozy wielu nietypowych figur, wymagały ogromnej wiedzy i doświadczenia. Efekt pracy Jolanty, to nie tylko baza każdej stylizacji, ale przede wszystkim od razu widoczna i często szokująca poprawa wyglądu oraz jakości życia każdej uczestniczki. Bo oprócz bieliźnianych przemian dokonywały się te najważniejsze - metamorfozy psychologiczne, zmierzające ku akceptacji własnego biustu, który niejednokrotnie był  źródłem kompleksów, traktowaniu swojego ciała z szacunkiem, podkreślaniu wszystkiego co w nich dobre i piękne oraz korygowaniu tego co należy ukryć. Odkrywanie krok po kroku kobiecości udowodniło, że mogą być seksowne i pewne siebie, a dbałość o atrakcyjny wygląd to świadomość, że powinnyśmy być ważne same dla siebie. Każda z Pań otrzymała też pełną edukację dotyczącą samobadania i profilaktyki raka piersi.

Jolanta Lewicka od samego początku współpracy z Trinny i Susannah zyskała u nich przydomek "LADY BRA" (ang. lady bra - pani biustonosz). Jej doświadczenie i wiedza na temat damskich biustów, uwielbienie i szacunek dla kobiecego ciała oraz niesamowite zaangażowanie w kolejne, przemiany uczestniczek, udowodniły, że każda kobieta może przeżyć prawdziwą wieloetapową metamorfozę. Szybkie tempo pracy, w obecności kamer, pod czujnym okiem Trinny i Susannah, to najlepszy sprawdzian umiejętności Jolanty Lewickiej. Była partnerem, który wniósł nową wiedzę i jakość współpracy. Pokazała, że Polska jest pierwszym i jedynym krajem na świecie tak silnie zaangażowanym w rozwój  brafittingu, który zrodził się w ich ojczyźnie - Wielkiej Brytanii. Filozofia polskiej LADY BRA  okazała się fascynującym dopełnieniem przemian Trinny i Susannah, które zgodnie stwierdziły, iż jest ona jedną z najbardziej profesjonalnych brafitterek z jakimi miały możliwość pracować w swojej dotychczasowej karierze.

Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Redakcja , Środa 04.05.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
nocte ebrius
Widziałam odcinki polskiej edycji, jak dopierała staniki, naprawdę zna się na rzeczy.
Dodano: 2011-05-30 18:16:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×