Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub!

Sakramentalne "Tak" zostało wypowiedziane z dwóch stron. Kim Kardashian i Kanye West zostali małżeństwem! Jak wyglądał ich ślub? Kto pojawił się wśród gości?

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub!

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub!

Ceremonia ślubna gwiazdorskiej pary Kim Kardashian i Kanye'ego Westa odbyła się w fortecy Belvedere we Florencji, w przepięknym i malowniczym miejscu o wartości sentymentalnej dla młodej pary, bo miejscu nieprzypadkowym... właśnie tam została poczęta ich córeczka.

Przygotowania do ślubu trwały przeszło rok, oczywiście nie mogło obejść się bez hucznej ceremonii i wesela, na które para przeznaczyła jedyne 3 miliony dolarów. Do ołtarza Kim Kardashian powędrowała w sukni projektu Givenchy, pan młody i druhny również mieli na sobie stroje projektu Riccardo Tisciego. W najbardziej wzruszający momencie zabrzmiała jedna z pieśni Andrei Bocellego.

Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in. Alexander Wang, Steve McQueen, Andre Leon Talley, Tyga, magik David Blaine, Riccardo Tisci, John Legend, Kris Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kylie i Kendall Jenner. To tylko garstka z wyróżnionych, na liście gości widniało ok. 600 nazwisk.

To nie jest pierwszy raz kiedy mieliśmy okazję zobaczyć Kim w białej sukni. Jej ostatnie małżeństwo z koszykarzem Krisem Humphreysem potrwało zaledwie 72 dni. Miejmy nadzieję, że tym razem staż zawartego związku będzie o wiele dłuższy.

Źródło: MilionKobiet.pl.
Foto: InstagramDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 26.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×