Klip The Aiku was rozgrzeje!

Lubimy dobre pomysły – i od pomysłowego teledysku czy sposobu na promocję często zaczynają się wielkie kariery przyszłych światowych gwiazd.

Nie inaczej jest w przypadku francuskiej elektro-popowej grupy The AikiuThe Aikiu, na co dzień ściśle związanej ze światem mody i grafiki (wokalista The Aikiu pracuje ze słynnym projektantem Jean-Paulem Goude) i bardzo popularnej w paryskim środowisku - projekty okładek dla niego tworzy designerski duet M/M, pracujący m.in. dla Madonny, Bjork i Kanye Westa. Nagrywają dla niezależnej wytwórni Savoir Faire (Brodinski, Birdy Nam Nam, Yuksek) i właśnie zaprezentowali swój nowy klip „Pieces Of Gold”, dzięki któremu już niedługo będzie o nich naprawdę głośno. Nie zdradzamy fabuły, nie ona jest tu najważniejsza – po prostu zachęcamy do obejrzenia tego pomysłowego teledysku TUTAJ. Gwarantujemy, że nie pozostaniecie wobec niego oziębłe.

Cały album The Aikiu zaplanowany jest na początek przyszłego roku a już w przyszłym tygodniu w sprzedaży cyfrowej dostępna będzie 5-cio utworowa EP-ka „Pieces Of Gold”.
Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

Koncert Mamak Khadem w Polsce

EVITA powraca!

Polacy nagrali teledysk dla Walk The Moon


Dodał(a): Natalia Woroniec , Poniedziałek 02.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×