Kolejny królewski ślub przed nami?! Książę Harry na dniach oświadczy się Meghan Markle?

Może nawet już to zrobił...

Projekt bez tytułu (5)harrysluib.jpg

Jak wynika z najnowszych doniesień medialnych, już niedługo możemy się chyba spodziewać kolejnego królewskiego wesela. Według informacji podawanych m.in. przez brytyjski serwis DailyMail.co.uk, książę Harry od kilku dni przebywa bowiem z Meghan na urlopie w Afryce, podczas którego prawdopodobnie oświadczy się ukochanej. Romantyczny wypad we dwoje na afrykańskie ziemie ma być, według dziennikarzy, po pierwsze prezentem dla Meghan z okazji jej 36. urodzin. Ponadto z tej wyprawy Meghan ma nie wrócić już tylko jako dziewczyna księcia, ale jako jego narzeczona. 

Skąd ten pomysł? Według dziennikarzy to właśnie w Afryce książę Harry czuje się jak w drugim domu, z dala od obiektywów paparazzich i śledzących każdy jego krok kamer. Poza tym, to naprawdę świetna okazja na zaręczyny - urlop, romantyczna sceneria i do tego jeszcze urodziny ukochanej. 

Dodajmy, że ostatnio plotkowało się również o tym, że Harry miał podobno zlecić królewskiemu jubilerowi przygotowanie specjalnego pierścionka zaręczynowego, do wykonania którego użyto szmaragdu pozyskanego z bransoletki należącej do księżnej Diany.

Jakby tego było mało przypomnijmy jeszcze, że brat księcia Harry'ego, książę William również oświadczył się swojej obecnej żonie - księżnej Kate właśnie podczas wycieczki do Afryki. 

Czy książęcy bracia zrobią z takich "afrykańskich" oświadczyn małą, rodzinną tradycję? To się okaże już niedługo, gdy Harry i Meghan wrócą z podróży. Czekamy na oficjalne informacje! 

meghan9c01d99c.jpg

ksiaze-harry-pt-wynik60000.jpg

 zdjęcia: Starstock, FameFlynet, iStock 

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 08.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×