Koncert Meli Koteluk w Stodole!

10 listopada Stodoła będzie miała przyjemność po raz pierwszy gościć wschodzącą gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Na scenie Klubu Stodoła pojawi się wokalistka i autorka tekstów, Mela Koteluk. Nie możecie tego przegapić!

Koncert Meli Koteluk w Stodole!

Koncert Meli Koteluk w Stodole!

Od ubiegłego roku nie przestaje być o niej głośno. Jest laureatką nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej "Ale Sztuka". Jej wydana w maju 2012 roku pierwsza płyta Spadochron została okrzyknięta jednym z najlepszych debiutów roku, a utwory ją promujące, Melodia ulotna i Wolna, przez długie tygodnie utrzymywały się na listach przebojów większości rozgłośni radiowych. Muzyka Meli wypada z szufladek, jest poetycko, ale zadziornie, lirycznie i rockowo. Dwanaście autorskich kompozycji z pogranicza popu i brzmień alternatywnych, łobuzersko puszczających oko do eklektycznych konwencji, w połączeniu z magią tekstów autorstwa Meli, wprowadza na scenę polskiej muzyki rozrywkowej powiew świeżości. W czasie jesiennej trasy koncertowej promującej wydany album w 2012 roku, Mela za każdym fanem gromadziła pełne sale fanów i same pozytywne recenzje.

Na początku 2013 roku Mela Koteluk nagrała wraz z Czesławem Mozilem utwór Pieśń o szczęściu, promujący film pod tytułem Baczyński. Jest też inicjatorką akcji Nie bądź dźwiękoszczelny, mającej na celu promowanie muzyki na żywo.

10 listopada na scenie Stodoły będziecie mieli okazję posłuchać na żywo tej wyjątkowej artystki. My będziemy, a Wy?

belka_mk_662.jpg

Zachęcamy do umilenia sobie czasu, słuchając najlepszych utworów Mali Koteluk:

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 16.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×