Koncert Tanity Tikarem w Polsce!

Na najnowszą płytę Tanity Tikarem "Can't Go Back" musieliśmy czekać aż 7 lat, jak przyznają krytycy było warto. My będziemy mieli okazję przekonać się o tym na żywo już niebawem. Dowiedźcie się więcej, bo warto!

Koncert Tanity Tikarem w Polsce!

Koncert Tanity Tikarem w Polsce!

Już 16 października w warszawskim klubie Palladium wystąpi obdarzona niezwykle zmysłowym i mocnym głosem Tanita Tikarem. brytyjską artystkę znamy głównie z takich utworów jak: Good Tradition, Stop Listening, We Almost Got it Together czy Twist In My Sobriety.

W 2012 roku piosenkarka wydała nowy album zatytułowany "Can't Go Back", po raz pierwszy będziemy mieli okazję wysłuchać  utworów z tego krążka na żywo, fani musieli na nie czekać aż 7 lat. Media jednogłośnie zachwyciły się tym materiałem. Powstał on we współpracy ze znakomitymi amerykańskimi muzykami soulowymi m.in. perkusistą Jay'em Bellerosem, klawiszowcem  Keefus;em Ciancia'em czy gitarzystą Markiem Creswell'em.

Jeśli cenicie sobie twórczość Tanity Tikarem, zdecydowanie nie może Was zabraknąć podczas koncertu w Palladium. Jeśli jednak jest to Wasza pierwsza styczność z jej muzyką, proponujemy do tego czasu wsłuchać się w tę niezwykłą barwę głosu, a zacznijcie od Twist In My Sobriety...

Tanita Tikarem - Twist In My Sobriety
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 04.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×