Emma Watson ujawnia, dlaczego nie pozwala fanom na selfie!

Jej odpowiedź trafia w punkt!

watsonemmamaoka.jpg

Aktorka jest obecnie w trasie promującej najnowszy film „Piękna i bestia”. Niestety fani, którzy jej oczekują, wciąż nie mogą zrobić sobie z nią zdjęcia.  W najnowszym wywiadzie dla Vanity Fair gwiazda "Harry'ego Pottera" zdradziła, dlaczego zawsze odmawia. Okazuje się, że podjęła taką decyzję, kiedy wiedziała, że ze sławy nie ma już odwrotu.

Jeśli ktoś robi mi zdjęcie i wrzuca je do mediów społecznościowych, w ciągu dwóch sekund tworzy znacznik, gdzie obecnie przebywam w promieniu 10 metrów. Ludzie mogą zobaczyć w co jestem ubrana i z kim jestem. Nie mogę tak po prostu udostępniać światu wszystkich danych potrzebnych do śledzenia mnie”.

Rozpoczęcie surrealistycznej manii "Harry'ego Pottera" sprawiło, że Emma na swojej drodze spotykała ludzi, którzy mieli wytatuowaną jej twarz oraz tych, którzy twierdzili, że książka sprawiła, że zostali uleczeni z raka. Kiedy jej popularność zaczęła przybierać na sile, poczuła się nieswojo. Całe dnie spędzała na wystawnych bankietach w sukniach balowych i tonach makijażu.

W końcu musiałam położyć ręce na umywalce, spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie, kim jest osoba, na którą patrzę. Nie czułam się sobą, nie poznałam jej, a to bardzo mnie zaniepokoiło”.

Jednakże jej polityka dotycząca selfie nie oznacza tworzenia dystansu pomiędzy nią a fanami. Emma zdradziła, że rozmowy z nimi przynoszą jej ogromną radość i zawsze stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące filmów, w których zagrała. O dziwo, niektórzy z fanów w ogóle nie chcą rozmawiać! Zależy im wyłącznie na zdjęciu. Bardzo rzadko aktorka robi wyjątki i pozuje do zdjęć z małymi dziećmi.

W najnowszej sesji dla Vanity Fair aktorka wygląda zjawiskowo. Naturalność połączona z punkową fryzurą i białym outfitem jest zachwycająca. Fotografie całkowicie wpisują się w słowa, które umieszczono na okładce, czyli „magia Emmy Watson”.
Zdjęcia: Instagram

ID galerii:1073


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 03.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Masz rację Emma. Selfi to rak XXI wieku. Oby zginęła ta durna moda jak najszybciej. Cholerne smartfony...
Dodano: 2017-03-14 15:52:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×