Kto wygra "Bitwę na głosy"?

Za nami dziewięć tygodni wokalnych, tanecznych i aktorskich zmagań na scenie! Setki godzin prób, nieprzespanych nocy, przejechanych kilometrów, łzy radości i smutku. Nadchodzi wielki finał! Kogo najbardziej pokochali widzowie? Zespół prowadzony przez Ryszarda Rynkowskiego czy grupę Kamila Bednarka?

Bitwa na głosy

Obie drużyny stoczą walkę o zwycięstwo i nagrodę – 100 tys. zł., którą przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. Zespół Ryszarda Rynkowskiego wesprze Fundację Elbląg, zaś drużyna Kamila Bednarka – Fundację  Rozwój. Finaliści walczyć będą także o szansę wystąpienia w specjalnym 11-tym odcinku "Bitwy na głosy", w całości poświęconym zwycięskiej grupie.  Zanim poznamy zwycięzców II edycji muzycznego show, na scenie pojawią się wszyscy artyści i ich zespoły. Na tę specjalną okazję przygotowali nowe utwory w oryginalnych odsłonach. Niektóre gwiazdy naprawdę poniosła fantazja. Kogo najbardziej? Którzy liderzy zaskoczą podczas finałowej gali?

Wyjątkowy odcinek, niepowtarzalna okazja, więc nie może zabraknąć niespodzianek. Jedną z nich będzie  specjalny utwór zaśpiewany przez wybranych solistów wszystkich ośmiu zespołów. Kogo wybrały do tego występu gwiazdy? Kto zostanie najbardziej doceniony  i  okrzyknięty talentem II edycji "Bitwy na głosy"? Dowiecie się już w najbliższą sobotę! A jeden z największych hitów Michaela Jacksona zabrzmi jak nigdy dotąd!

Jaką broń wybiorą w ostatecznej rozgrywce panowie Ryszard i Kamil? Wyjątkowe wykonania, repertuar budzący mnóstwo emocji oraz efekty specjalne. Kamil Bednarek w swoich poszukiwaniach będzie bardzo konsekwentny. Wraz z zespołem przygotuje piosenkę Michaela Jacksona, która kojarzona jest z wartościami bliskimi przekazowi muzyki reggae. Drugi wybór padł po raz kolejny na zespół U2. Już raz utwór tej grup przyniósł im szczęście. Czy repertuar irlandzkiej formacji to dobry omen? Z kolei Ryszard Rynkowski postawi na jedną z najpiękniejszych ballad polskiej muzyki. Czy piosenka legendarnego zespołu Dżem o bardzo sugestywnym tytule, poruszy na tyle serca widzów, że wyślą sms-y na grupę z Elbląga? Zawsze pozostaje jeszcze drugi numer, który może ich przekonać na 100 procent. A będzie on całkowitym przeciwieństwem melancholijnego klimatu - eksplozja energii i dowcipne podejście. Czy brytyjski humor rozbawi również Polaków?

A pozostali artyści z okazji ostatniej prezentacji ich grup na scenie "Bitwy na głosy", mają kilka niespodzianek. Mezoteam wykona piosenkę wraz  z gościem specjalnym, który wcześniej nie tylko występował z Mezem, ale również z inną artystką, która prowadziła jedną z drużyn w tej edycji. Janusz Panasewicz swoim wyborem zdradzi za co uwielbia Beatę Kozidrak i jaki utwór Bajmu podoba mu się najbardziej. Monika Kuszyńska zaskoczy wyjątkowym występem. Bardzo pracowicie spędziła ostatnie tygodnie i w finale wraz ze swoim zespołem zaśpiewa własną piosenkę premierową. Plany zaangażowania drużyny z Łodzi sięga daleko w przyszłość po programie. A pierwszy przystanek to Festiwal Piosenki w Opolu.

Widzowie będą mieli szansę przekonać się jak silne więzi wytwarzają się nie tylko pomiędzy członkami zespołów, ale również pomiędzy gwiazdami a ich podopiecznymi. Grupa z Opola pod przewodnictwem Edyty Górniak, wyśpiewa piosenkę wiecznie żywej legendy – Elvisa Presleya. Dlaczego Edyta wybrała właśnie repertuar tego artysty? Z tą piosenką wiąże się wiele wspomnień… Jakich? Wokalistka zdradzi już w najbliższą sobotę. Natalia Kukulska postawiła na współczesny repertuar. Numer  Justina Timberlake’a, w nowej aranżacji, wyśpiewa jej drużyna. Drugi warszawski zespół, pod dowództwem przyszłych mam - Natalii  i Pauliny Przybysz, wykona największy hit grupy Gotye.

Kto zostanie zwycięzcą drugiej edycji "Bitwy na głosy"? Kamil Bednarek i drużyna z Brzegu? Czy może Ryszard Rynkowski i jego elbląski zespół? Wszystko okaże się już w tę sobotę! Przekonajcie się kto będzie o godzinie 20.05 na antenie Dwójki!


Fot. TVP

Źródło: Mat. prasowe
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 02.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Ryszard Rynkowski - Razem

    Ryszard Rynkowski - Razem

    Od 27 listopada w sklepach dostępna jest najnowsza płyta Ryszarda Rynkowskiego - Razem. Muzyk współpracował z Chórem z programu "Bitwa na Głosy" i Polską Filharmonią "Sinfonia Baltica" w… czytaj więcej

  • Będzie trzecie starcie "Bitwy na głosy"

    Będzie trzecie starcie

    Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów popularny program TVP2 powraca jesienią na antenę Dwójki! Które gwiazdy poprowadzą swoje zespoły? Jakie miasta odwiedzą? Kto wcieli się w rolę… czytaj więcej