Lady Gaga oferuje fanom pomoc psychologiczną

Mother Monster udowadnia, że pomoc fanom można nieść na różne sposoby. Może to być darmowa pizza dla czekających na jej występ zgłodniałych Little Monsters, a może być to pomoc psychologiczna w trakcie odbywającej się obecnie trasy koncertowej Born This Way Ball. Ma to być też okazja dla fanów by jednoczyli się i pomagali sobie nawzajem. Co o tym sądzicie?

Lady Gaga oferuje fanom pomoc psychologiczną

Lady Gaga oferuje fanom pomoc psychologiczną


Przed każdym z koncertów, w tak zwanym BornBrave Bus, będzie można zasięgnąć pomocy psychologów i przyłączyć się do grupowej terapii i rozmowy na temat zdrowia psychicznego, depresji, dręczenia (w szkołach), szkoły czy przyjaciół. Fani, którzy nie będą chcieli otwierać się przed grupą innych Little Monsters będą mogli skorzystać z indywidualnej porady. Będzie jedzenie i zabawy, o dobrą muzykę zadbają DJ White Shadow i Lady Starlight, gospodarzem będzie BREEDLOVE.

Jak podkreśla Lady Gaga, założycielka Born This Way Foundation, chodzi o to by fanom zapewnić komfortowe warunki do tego by mogli się otworzyć i porozmawiać o swoich problemach, by nie czuli się skrępowani. Pomoc w BornBrave Bus będzie oczywiście darmowa.

Kliknij i zobacz jak Lady Gaga prezentuje się na okładce magazynu Vogue!

Lady Gaga na okładce Vogue - znowu! (FOTO)

 Tekst: Magda Stojicic
Foto: FameFlynet
Źródło: huffingtonpost.comDodał(a): Magda Stojicic , Poniedziałek 07.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Dla niej na pomoc jest już za późno
Dodano: 2013-01-14 02:21:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×