Lady Gaga walczyła z bulimią i anoreksją

Lady Gaga przyznała, że od 15 roku życia zmagała się z bulimią i anoreksją. Gwiazda ujawniła te fakty, po tym jak liczne głosy skrytykowały jej nową, bardziej krągłą sylwetkę.

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga zawsze mówiła głośno o konieczności tolerancji wszelkiej odmienności, z czego uczyniła temat swojego przeboju "Born this way". Taka postawa jest efektem przykrych doświadczeń piosenkarki, która sama miała długo problemy z samoakceptacją. Dziś, kiedy spadła na nią fala krytyki w związku z widocznym przybraniem na wadze, gwiazda postanowiła zabrać głos.

Zobacz: Wytwórnia Lady Gagi każe jej schudnąć

Gaga zamieściła na swoim profilu na Facebooku i na stronie LittleMonsters.com zdjęcia w samej bieliźnie z dopiskiem: "Bulimia i anoreksja o 15 roku życia".

Lady Gaga

Lady Gaga

Wszystkim złośliwym, którzy krytykowali ciało piosenkarki musi być teraz głupio, bo fotografie wyraźnie pokazują, że w tym przypadku trudno mówić o jakiejkolwiek nadwadze. Gaga ma po prostu zdrową, kobiecą figurą z lekkimi boczkami, a z nimi zmaga się niejedna kobieta. Kiedy jednak jest się znaną na cały świat gwiazdą pop, każdy dodatkowy gram tłuszczu jest absolutnie niedopuszczalny.

"Problemy z wagą dręczyły mnie od dziecka. Nigdy nie otrzymałam żadnego wsparcia w mojej udręce. Ale dzięki Wam, moim fanom, czuję się szczęśliwsza niż kiedykolwiek. (...) Taka właśnie jestem i jestem z tego dumna".

Lady Gaga

Lady Gaga

Zamieszczone przez Lady Gagę zdjęcia są jednocześnie inauguracją jej nowej akcji o nazwie "Body Revolution". Piosenkarka zachęciła fanów do przesyłania fotografii, ukazujących niedoskonałości ich ciała. Pomysł spotkał się ze sporym odzewem i piosenkarka publikuje kilka fotografii fanów dziennie, którzy są jej wdzięczni za "siłę i wiarę, którą im daje".

Zobacz Lady Gagę na okładkach magazynów!

ID galerii:676

Całość można podsumować cytatem Marilyn Monroe, który Gaga zamieściła na swoim Twitterze:

"Do wszystkich kobiet, które sądzą, że są nieatrakcyjne, bo nie noszą rozmiaru 0: jesteście piękne! To społeczeństwo jest chore".

Trudno się z tym nie zgodzić.

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga


Foto: FameFlynet, LittleMonster.com


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Czwartek 27.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Ona jest chora, bo jak można być normalnym i ubrać się w mięso? Zrobi i powie wszystko, byle tylko być sławnym. Żałosne.
Dodano: 2013-01-25 02:23:48 Zgłoś nadużycie
Lighter
bez przesady albo jedno albo drugie
Dodano: 2012-10-22 09:03:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×