Lenny Kravitz nie zagra dzisiaj w Łodzi

To właśnie dzisiaj Lenny miał wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie, lecz niestety jego występ musiał zostać przełożony. Co takiego się stało?

Lenny Kravitz nie zagra dzisiaj w Łodzi

Lenny Kravitz nie zagra dzisiaj w Łodzi


Na ten koncert czekały tłumy fanów. To właśnie dzisiaj idol pokoleń miał zagrać w Atlas Arenie. Niestety muzyk musiał odwołać wydarzenie. Lenny niedawno przeszedł infekcję wirusową i choć już się z niej wyleczył, to jednak lekarz zaleca odpoczynek od występów.

Lenny Kravitz zawsze dba o jak najlepszą jakość swoich występów na żywo, a dla swoich fanów chce być w jak najlepszej formie, dlatego podjął trudną decyzję o przełożeniu daty koncertu - podała w komunikacie firma Live Nation Polska, która jest odpowiedzialna za organizację koncertu.

Wydarzenie zostało przełożone na 15 grudnia i odbędzie się w tym samym miejscu. Bilety nabyte do tej pory zachowują swoją ważność, a kto chce je zwrócić, ma taką możliwość do 17 listopada.

Obecna trasa koncertowa Lenny'ego promuje jego najnowszy album "Strut", który ukazał się we wrześniu i jest dziesiątą, studyjną płytą artysty. Znajdziemy na niej takie utwory, jak już dzisiaj głośny "The Chamber" z niezwykle namiętnym teledyskiem, "New York City", "I Never Want to Let You Down" czy "She's a Beast".

Zapoznajcie się z singlem z najnowszej płyty Lenny'ego Kravitza:
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/ YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 03.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×