"LOVE?" Jennifer Lopez

Premiera nowego krążka J. Lo "LOVE?" zapowiadana jest na 29 kwietnia. Materiał na album wyprodukowali m.in. RedOne, Stargate, Tricky Stewart, The-Dream, Danja, D-Mile oraz Radio.

LOVE? Jennifer Lopez"On The Floor" to jeden z największych przebojów w karierze Jennifer Lopez. Amerykańska wokalistka, od ubiegłego roku nagrywająca dla Island Def Jam, może pochwalić się kolejnym sukcesem. Wyprodukowany przez RedOne'a singiel "On The Floor" błyskawicznie dotarł na szczyt zestawień Dance Radio oraz Dance Club magazynu Billboard.

Utwór cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie. W 15 krajach znalazł się na 1 miejscu zestawień serwisu iTunes. W samych Stanach Zjednoczonych utwór wysłuchało ponad 30 milionów słuchaczy!


Reżyserem klipu do "On The Floor" jest Taj Stansberry. Premiera teledysku odbyła się 3 marca w programie American Idol oraz na najpopularniejszej platformie video YouTube/VEVO. Klip błyskawicznie dotarł do pierwszego miejsca zestawienia iTunes video. Do chwili obecnej obejrzało go ponad 60 milionów widzów!!! Sprzedaż cyfrowa osiągnęła prawie 900 tysięcy ściągnięć.


Premiera nowego studyjnego albumu J. Lo "LOVE?" zapowiadana jest na 29 kwietnia. Producentami płyty są m.in. Tricky Stewart, The-Dream, Danja, D-Mile, Radio, Stargate oraz wspomniany już RedOne.
W dwóch utworach wsparła Jennifer Lopez sama Lady Gaga, która jest współautorką utworu "Hypnotico" oraz współproducentem "Inviding My Mind". Za produkcję całości odpowiedzialni są J.Lo., RedOne oraz Antonio "L.A." Reid. Drugim singlem promującym płytę jest "I'm Into You" (z gościnnym udziałem Lil' Wayne'a).

Do promocji nowego utworu utworzono zakładkę "Like for LOVE?" na tablicy Jennifer Lopez na Facebooku. Można tam odsłuchać fragment nowego singla. Fani, którzy wezmą udział w kampanii promocyjnej nowego utworu, dzieląc się linkiem ze swoimi przyjaciółmi będą mogli posłuchać piosenki na platformie iTunes’a jeszcze przed jej oficjalną premierą oraz wziąć udział w konkursie, którego nagrodą jest udział w finałowym odcinku najnowszego sezonu programu "American Idol" w Los Angeles.

Źródło: Universal Music PolskaDodał(a): Redakcja , Czwartek 31.03.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Marnie śpiewa i nie ma serca dla zwierząt. Pokazywała wielokrotnie swoją próżność zakładając futro
Dodano: 2013-01-30 02:29:03 Zgłoś nadużycie
nana27
"I'm Into You" uwielbiam!!!
Dodano: 2011-06-18 21:00:38 Zgłoś nadużycie
damianultras
Jennifer Lopez muzycznie mnie nigdy nie zachwyciła, jest ładna, powinna poświęcić się aktorstwu.
Dodano: 2011-06-16 23:04:00 Zgłoś nadużycie
diablicaxxx
"On The Floor" - Uwielbiam ten kawalek:))
Dodano: 2011-05-29 17:00:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×