Łukasz Zagrobelny "Ja tu zostaję"

Premiera kolejnego, trzeciego już albumu Łukasza "Ja tu zostaję" odbędzie się 27 marca 2012. Płytę promuje singiel o tym samym tytule który miał premierę radiową 27.01 na antenie RMF FM.


zagrobelnyPo trzech latach przerwy wraca jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Płyta Łukasza Zagrobelnego pojawi się na rynku już 27 marca, a kilka dni temu zakończono prace nad okładką płyty. Pierwszy singiel "Ja tu zostaję"  z sukcesem zadebiutował w rozgłośniach radiowych, w pierwszej piątce najwyżej notowanych polskich singli!


Łukasz Zagrobelny dokonał nagrań przełomowych w karierze - po raz pierwszy miał tak duży wpływ na kształt albumu, współtworzył go zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej. I poza tym, że są to ponownie piękne, melodyjne piosenki, nowością jest na pewno brzmienie albumu. Producent Bogdan Kondracki - znany m.in. ze współpracy z Anią Dąbrowską i Moniką Brodką - stworzył  klimat, w których rozpoznamy brzmienia najlepszych lat muzyki popularnej. Nowocześnie zagrane utwory nawiązują do lat 60. i 70. klimatem, barwą, a przede wszystkim dobrą wibracją.

Głos Łukasza brzmi jeszcze dojrzalej i pewnie niż dotąd, w piosenkach, w których słowa zostały dopracowane równie pieczołowicie jak muzyka. Autorami tekstów są m.in. Jacek Budyń Szymkiewicz i Radek Łukasiewicz, ale także Karolina Kozak i Marcin Rozynek.  Poza hitowym singlem "Ja tu zostaję", znanym już z anteny radiowej i podobnym w charakterze, równie przebojowymi, utworem "U mnie maj", wyróżniają się melodyjne ballady, m.in. "Obok mnie" i "Nie zapytam cię". A finał płyty Łukasz zaśpiewał. na leżąco!


Łukasz Zagrobelny: "Jestem absolutnie zadowolony z sesji zdjęciowej autorstwa Piotra Porębskiego, gdyż oddaje ona w pełni charakter płyty. Jest nieco oldschoolowo, ale zarazem nowocześnie i stylowo. Okładka jest doskonałą wizytówką albumu, daje przedsmak klimatu, jaki znajduje się na mojej płycie."

Źródło: Mat.prasowe

Przeczytaj również:

Pono "Wizjoner"

Pink Floyd "The Wall"

Will Young "Echos"Dodał(a): Katarzyna Bęza , Piątek 02.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×