"Magia w blasku księżyca" - nowy film Woody'ego Allena

Dobry, stary Woody powraca na ekrany z filmem "Magia w blasku księżyca". Reżyser znany z mistrzowskich dialogów i inteligentnego poczucia humoru, zabierze nas ponownie do Francji. O czym będzie ta historia?

"Magia w blasku księżyca" - nowy film Woody'ego Allena

"Magia w blasku księżyca" - nowy film Woody'ego Allena


W najnowszym filmie Woody'ego Allena zobaczymy uroczego Colina Firtha, którego pamiętamy głównie z roli Marka Darcy'ego w filmie "Dziennik Bridget Jones" czy oskarowej kreacji w "Jak zostać królem". Tym razem aktor wcieli się w postać sławnego iluzjonistę Stanley'a Crawforda, który za prośbą przyjaciela przyjedzie do Francji aby zdemaskować kobietę-medium Sophie Baker, która oczarowała rodzinę amerykańskich bogaczy - w tej roli zobaczymy piękną Emmę Stone.

Sophie twierdzi, że posiada paranormalne umiejętności, umie czytać w myślach i rozmawiać z duchami. Niewiarygodne? Takie też wydaje się to głównemu bohaterowi, który widząc już nie jedno w swoim życiu, mniema się za eksperta w demaskowaniu oszustów. Jak to przystało na komedię romantyczną, pomiędzy bohaterami nawiązuje się relacja w wyniku, której Stanley zamiast wypełniać plan swojej misji, również ulega magicznemu urokowi Sophie.

Film wszedł do kin 16 sierpnia. Jeśli chcecie przekonać się jak rozwinie się ta niebanalna historia, warto wybrać się do kina.

Zwiastun filmu "Magia w blasku księżyca":
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 18.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×