Malwina Kusior "Przeznaczenie"

Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma w 2005 r. jako Sara w musicalu Romana Polańskiego "Taniec wampirów". W 2006 r. odebrała Platynową Płytę za album muzyczny z tego przedstawienia.

okladka_wlasciwa-1.jpgRok 2007 przyniósł jej nową rolę Królowej Aby w spektaklu Wojciecha Kępczyńskiego pt. "Akademia Pana Kleksa". Płyta z tego musicalu pokryła się złotem, a Malwina wyśpiewała na niej utwór pt. "Meluzyna - historia podwodnej miłości".

W 2010 r. premierę w tymże teatrze miał musical "Les miserables", w którym  wciela się w postać dziewczyny o imieniu Eponine. Malwina zakończyła właśnie prace nad swoją debiutancką, solowa płytą. Album jest mieszanką popu, r&b, współczesnych komputerowych brzmień, rockowych akcentów i zmysłowego muzykowania.

Kompozytorem muzyki jest Piotr Bogucki, teksty napisała sama Artystka. Dzięki tej płycie Malwinę można usłyszeć w zupełnie innej stylistyce muzycznej niż do tej pory. Tytuł krążka nosi nazwę Przeznaczenie, i to właśnie ono jest motorem napędowym Malwiny Kusior.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Punch Brothers-"Antifogmatic"

Macy Gray w Polsce

Koncert Foster The People 8 maja!Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Piątek 30.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×