"Małżeństwa i ich przekleństwa 2"

W ekskluzywnym kurorcie na Bahamach spotykają się cztery pary. Jak co roku zjeżdżają się z różnych miejsc, aby odświeżyć stare znajomości i szczerze porozmawiać o swoich związkach.

Małżeństwa i ich przekleństwa 2Tę z początku sielską atmosferę przerywa jednak nieoczekiwany przyjazd Mike’a – byłego męża jednej z kobiet. Intruz będzie próbował wszystkich sztuczek, aby odzyskać dawno utraconą miłość. Wkrótce okaże się, że Sheila z mężem nie są wyjątkiem, a kryzys przeżywają także współtowarzysze podróży. Każdy z nich pod przykrywką szczęścia i harmonii kryje wulkan emocji i nierozwiązane sprawy sprzed lat. Przyszedł czas, aby stawić czoła prawdzie i zmierzyć się z jej konsekwencjami. Nic już nie będzie takie samo…

Janet Jackson gra Patricię, centralną postać filmu. To skomplikowana kobieta, która pomimo znakomicie rozwijającej się kariery psycholożki, nie jest w stanie stawić czoła czarnym chmurom kłębiącym się nad jej związkiem z Gavinem. - Bardzo się kochają, ale śmierć ich dziecka postawiła między nimi niewidzialną barierę - opowiada aktorka. - Patricia zawsze winiła za to siebie, w części drugiej jej problemy przybierają jeszcze większe rozmiary. - Jackson tak mocno wcieliła się w swoją rolę, że czasami przerażała swoich partnerów na planie. W jednej z ważnych dla emocjonalnego wydźwięku filmu scen wściekła Patricia roznosi na strzępy salon przy pomocy kija golfowego. - Janet włożyła w tę postać cały swój ból i gniew, całą energię, na jaką było ją stać. To było niezwykle odważne z jej strony, bo Patricia jest bardzo do niej podobna – obie są osobami publicznymi, które są ciągle poddawane ocenie - dodaje Malik Yoba, który wcielił się w Gavina.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Niebo nad Saharą

"Debiutanci"